Jump to content
FROSTY

Месечните срещи в София

Recommended Posts

Здравейте, Предлагам в тази тема да се правят само предложения за промяна на мястото на провеждане на месечните срещи в София и след 2 седмици да се пусне анкета с предложените места. София не е малък град и мисля, че има достатъчно други удобни места за провеждането на такива мероприятия. Нека всеки се огледа където живее, или минава и ще си намерим по-добро място. Ще помоля за избягване на излишни коментари по дадени предложения, за да не се размива темата.Ето и 2 предложения:1. Иво го е казал в последната тема за месечната среща - Резиденция Бояна2. Околовръстен път, при сградата на Хюндай или малко по-навътре има достатъчно голям паркинг и мисля, че е много подходящ за срещи, но не и за РАЦЕРИ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Предлагам в тази тема да се правят само предложения за промяна на мястото на провеждане на месечните срещи в София и след 2 седмици да се пусне анкета с предложените места. София не е малък град и мисля, че има достатъчно други удобни места за провеждането на такива мероприятия. Нека всеки се огледа където живее, или минава и ще си намерим по-добро място. Ще помоля за избягване на излишни коментари по дадени предложения, за да не се размива темата.Ето и 2 предложения:1. Иво го е казал в последната тема за месечната среща - Резиденция Бояна2. Околовръстен път, при сградата на Хюндай или малко по-навътре има достатъчно голям паркинг и мисля, че е много подходящ за срещи, но не и за РАЦЕРИ...

Това с околовръстното дай карта или схема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам паркинга на който се преместихме,след като ни изгониха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицаите казаха че няма никакъв проблем да си се събираме стига да няма гонки, радваха се колко тихо е минала последната среща след като ни преместиха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полицаите казаха че няма никакъв проблем да си се събираме стига да няма гонки, радваха се колко тихо е минала последната среща след като ни преместиха

И аз съм ЗА този паркинг :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма смисъл да се променя мястото просто се събираме на паркинга пред главния вход на булгарплод а не отзад и това е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Аз съм просто да си направим механизъм за справяне с рацерите! Заради които берем доста негативи и ни излиза доста кофти име!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единия вариант е да си намерим място където просто няма как да има гонки , другия да паркираме по пътя някак да не е свободно за гонки , третия да им спаднем гумите :mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се разходих пак до предложените от мен места, ето малко снимки и карта. Отидох в 18,30 и нямаше почти никой, иначе през деня е лудница, защото ходят много хора. Когато е хубаво времето де :thumbs1:123Вариант 1Предимството на това място е, че паркинга е достатъчно голям, на хубаво място е и не на последно място - съвсем близо се намира Арена Младост, където също има достатъчно голям паркинг и вътре има заведения.Второто място, което пак е в този район е вече неизползваното платно на околовръстното, при разклона за Младост, достатъчно голямо е и настилката си е ОК, недостък е, че се намира реално на самото околовръстно, дели го само една мантинела...Не знам защо толко хора тук се боят от промени, още повече когато се търси нещо по-добро?С какво е привлекателно сегашното място за провеждане на срещите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А това е излишен коментар, или не можеш да четеш? Да ги правим тогава на Александър Невски, а? И там има голям паркинг и е в СОФИЯ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходи си ти на камбаните брат аз възнамерявам да продължавам да ходя на булгар плод поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EGocentric , леко с коментарите , кое е в СОФИЯ и кое не е ОК ????? Даваш си мнението за място и не се надъхваш повече :) Тука не става дума , къде и в кой край на СФ ще бъде , а къде е най удачно за таова мероприятие ..... Мен не ме интересува колко далече ще ми бъде а , като отидеме там , да ни е спокойно и приятно , че сме на среща .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ти си човека който ще ми направи забележка за коментарите първо и второ какво му е на паркинга пред самият булгарплод ? ако хората можеха да игнорират провокациите на тупаните който идват по срещите за да се състезават никой няма да има проблеми ! няма да има знаци ,няма да има гонки и това е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходи си ти на камбаните брат

аз възнамерявам да продължавам да ходя на булгар плод

поздрави

Аз теб пак ще те попитам, МОЖЕШ ЛИ ДА ЧЕТЕШ?! Имам и още един въпрос, когато прочетеш нещо, можеш ли да го осмислиш? Ако е така, значи и двата ти поста са излишни, защото не са по темата.

Темата е: Месечните срещи в София - предложения за смяна на мястото като нямаш предложение за ново място, недей да пишеш, или гониш норма за постове във форума?!

Аз не карам никой да ходи никъде. Давам предложение за място, мисля, че е по-добро, но съм далече от мисълта, че е единственото. Затова и направих тази тема, за събиране на предложения... а иначе, да, ходи си зад, пред Булгарплод, където си пожелаеш... свободна държава сме...

Моля модераторите да изтрият излишните постове, включително и този :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм против смяната на мястото. паркинга където се преместихме на булгарплод е предостатъчен засега. бояна не е удачно място тъй като често там ходят всякакви рейсърчета и може да стане мазало. Ако са в младост би било доста нечестно за хората които идват от другия край на софия. И аз мога да предложа срещата да е в Люлин или Надежда, ма кой ше се навие :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами предложи ги, за мен няма значение къде ще е, все пак срещите са 1 път в месеца, а не всеки ден!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фрости мой човек аз два пъти предложих да си останем на булгарплод не е ли така ? или да те питам и аз МОЖЕШ ЛИ ДА ЧЕТЕШ? няма смисъл да се променя мястото на срещите според мен но ако се решите сменяите го

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От цялата тази "дискусия" излиза че много хора идват на срещата, защото им е близо, а не защото искат да дойдат... :D Ако трябва да изразя мнение по темата, то е че нямам нищо против да се смени мястото стига то да е подходящо за спокойна среща без рейсърски изпълнения.Живея в Слатина и паркинга на Булгарплод ми е повече от удобен, но дори и да сменим мястото ако имам желание да присъствам 10 км в повече веднъж месечно няма да ме съборят.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.срещата е винаги неделя и предвижването не е чак такъв проблем2.дали в люлин или дружба е все тая щото се на некой му е зле3.егоцентрик, исказа си мнението и си даде предложнието стига си акал вече, има кой да прецени4.егоцентрик не се превъзбуждай5.булгара ми е далеко но аз съм за ако можем да спрем рейсърите и да си останем там6.ако имам желание да си видя колегите и приятелите ще отида и на Вакарел ако ще да са срещите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спамер гаден :D Това ти е 1-вото , правилно и нормално мнение от както си в тоя форум :D:D EGocentric , излез от ВТЕК-а и не ми обеснявай , аз какъв човек съм и т.н .... Каза вече , къде искаш ти и никой не ти се бърка в мнението , просто си разсъждаваме , какво да правим. manniakk , БРАТЛЕ ... ако има в люлин сгодно местенце , само го кажи и ще си идвам с най-голямо удоволствие от МЛАДОСТ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ок момчета всичко ясно само не мога да разбера защо решихте всички да ми давате акъл? гледайте си вашата работа и не ми споменавайте името ок ?! вече казах щом е зор решете се къде ще са срещите и това е айде много здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.

Полицаите казаха че няма никакъв проблем да си се събираме стига да няма гонки, радваха се колко тихо е минала последната среща след като ни преместиха

Предлагам паркинга на който се преместихме,след като ни изгониха.

Аз съм просто да си направим механизъм за справяне с рацерите! Заради които берем доста негативи и ни излиза доста кофти име!

2.Идвам от Банкя и за мен няма значение къде е мястото, но мисля, че още не му е дошло времето за смяна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Булгара си е добре а и полицаите штом не ни закачаха последната срешта То проблема стана заради тия с ланчията и вектрата те се направиха на маже та доиеде патрулкатаНа паркига дето се преместихме ниама никакъв проблем

Редактирано от velko1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам против да се смени мястото. Така и така идва от другата страна на София. Обаче ще е яко да сме някъде, където не могат да ни открият бързите коли като Опела на онзи пич. Съвсем сериозно - той е прекалено бърз за нашите Хонди. Идеята е да си знаем ние местенцето, затова можеби е хубаво да си сменим положението за срещи. Аз бих се преместил на място, до което в непосредствена близост има къде да се седне, да си поговориш като бял човек - да пийнеш по един сок, да си поръчаш една салатка. На камбаните ми харесва, защото има място да се седне а дори може да се направи барбекю, ала-бала - да стане като мини национална, ама всеки месец.Това е моето мнение по въпроса. Сега бързам да излизам, като се върна ще пусна предложение, макарче сигурно никой няма да се навие /намира се на 2км. от там , където аз живея/ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм против смяната на мястото. Паркинга където се преместихме на булгарплод е перфектен засега :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А темата, не е ЗА, или ПРОТИВ смяна... идеята беше да се съберат тук алтернативи и да се пусне анкета, където естествено ще си го има и сегашното място, но кой ли да чете...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм присъствал на среща, но ми е мерак независимо къде е.Не е всеки ден все пак....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам против да се смени мястото. Така и така идва от другата страна на София. Обаче ще е яко да сме някъде, където не могат да ни открият бързите коли като Опела на онзи пич. Съвсем сериозно - той е прекалено бърз за нашите Хонди. Идеята е да си знаем ние местенцето, затова можеби е хубаво да си сменим положението за срещи. Аз бих се преместил на място, до което в непосредствена близост има къде да се седне, да си поговориш като бял човек - да пийнеш по един сок, да си поръчаш една салатка. На камбаните ми харесва, защото има място да се седне а дори може да се направи барбекю, ала-бала - да стане като мини национална, ама всеки месец.Това е моето мнение по въпроса. Сега бързам да излизам, като се върна ще пусна предложение, макарче сигурно никой няма да се навие /намира се на 2км. от там , където аз живея/ :ph34r:

На тоя паркинг дето се преместихме последния път има отсреща тенис клуб с кафе, така че и този проблем е решим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за камбаните :P Много уютно местенце,с пейки и огромен паркинг.Барбекюто не е проблем,а зимата се почиства снега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "ЗА" Камбаните. И предлагам, например, следващата среща да се проведе там, за да видим дали няма да ни хареса мястото. Ако ли не - връщаме се на Булгарплод.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗдравейтеАз също имам идея къде евентуално би могла да се премести месечната среща: На паркинга до Завод Електроника- до бензиностанция ЕКО. През почивните дни има само 2-3 коли, а паркинга е доста голям :)Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност си много прав... дори доста често няма никакви коли (поне когато минавам от там). А и разстоянието от Булгара е незначително, така че не би трябвало да има мрънкащи че им е далече.... аз съм ЗА :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислите , че сте намерили място което може да замести старото :D Пускайте анкета.....И да видим :)

Редактирано от ma4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги няма още много време до неделя :) Както виждам има само предложения за ново място на месечна среща,НО не е уточнено.Аз така ги разбирам нещата - мястото на месечната среща остава без промяна ( поне за момента ). А ако случайно се измисли ново място, нека да бъде направено във форума както трябва ( в което не се съмнявам ) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз давам за идея бензинонстанция Петрол на Владимир Вазов срещу Баумакс кадето го направиха има достатъчно място за доста коли :) а и има каде да си вземем нещо за пиене и ядене :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на петрола се събират голфаджийте и е доста малко като място доста неуместно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам само предложение не искам нападки.Полигона на Зала Фестивална?Или полигона на Кокаляне?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зала Фестивална звучи добре даже много но дали би било ок да се съберем педесетина коли там иначе е доста добро като място

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ EGocentricДа не живееш пред зала Фестивална? :)

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...