Jump to content
Shotgun LUDA

Опит за отваряне на нова тема в Проекти

Recommended Posts

При опит за отваряне на нова тема в Проекти ми дава следната грешка:"The error returned was:Sorry, you do not have permission to start a topic in this forum"Някой да обясни причината. Дано и там вече не е забранено да се пише :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

темите се местят в проекти от спорт и тунинг, но не могат да се създават директно там ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно. А не може ли първо в офтопик след одобрение в Спорт и тунинг пък тогава в Проекти :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така и така си почнал темата тука - давай :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно снимката на сивика в коя част от подписа ще си го сложиш :) Само махни червения спомен и идвам с брадвата :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да обясни причината. Дано и там вече не е забранено да се пише :lol:

не бе, просто там е разрешено само за батки с 2000+ поста :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почнах една тема,,да дам нов живот на една ЕГ6,, в спорт и тунинг,но ми е затвориха!Не можах в проекти!Искаше ми се да покажа на всички как ще е рециклирам,почти в заводския и вид преди 16г(става въпрос за купето),но уви!Имам и доста идей и за ДВГто,ходовата част и т.н,но както и да е!Та въпроса ми е,ако нямам 2000 поста или там каквото и да е,нямам право да споделя идейте си ли!?Или след като сам новак в форума,не разбирам от коли(макар че съм автомобилен инженер),и карам Сивик от 7г, в Пловдив се виждахме само 2-3 по светофарите по онова време!Не знам какво да кажа,тъпо ми е!Мисля че това е форум за всички фенове,а не за точно тесен кръг от хора,приятели на модератори и т.н!Може и мен да ме изгонят от форума за тези думи,ноооо много ми е тъпо,чесно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми според мен админа или е бил нещо кисел или се е напил... Напиши му едно лично съобщение (казва се Al_Capone :wub: ) и го попитай защо ти е заключил темата. Честно казано и на мен ми е интересно. Ако аз бях модератор, просто бих разчистил темата. Иначе твоята тема изглеждаше интересна. Напоследък форума е станал една говорилня пълна с плява, без да има много полезни теми, от които човек да научи нещо ново. :)ПП: 1net се шегува за 2000-те поста :) Бъди спокоен.

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Темата на Ianev беше заключена само защото там почнаха да се пишат прекалено много сапм и офтопик! Много народ почна да хули предишните собственици на колата и разни други такива! Почнаха да се карат и хулят по между си. Пусния я пак, но не подклаждай огъня с това какво са и направили преди теб на колата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да си пуснеш специално запитване до админите, да те подложат на детектор на лъжата дали си истински хонда фен, да пишеш от4етливо без зна4ение поста ти дали е смислен и евентуално тогава ще полу4иш право да ТИ ПУСНАТ тема в проекти...Сега сериозно.Много навътре го прие колега :lol: Дай го по скоройно.Аз бях единия заради който ти затвориха предната тема - за това се сърди на мен ако евентуално имаш време и мерак да се занимаваш с такиа неща :(Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почнах една тема,,да дам нов живот на една ЕГ6,, в спорт и тунинг,но ми е затвориха!Не можах в проекти!Искаше ми се да покажа на всички как ще е рециклирам,почти в заводския и вид преди 16г(става въпрос за купето),но уви!Имам и доста идей и за ДВГто,ходовата част и т.н,но както и да е!Та въпроса ми е,ако нямам 2000 поста или там каквото и да е,нямам право да споделя идейте си ли!?Или след като сам новак в форума,не разбирам от коли(макар че съм автомобилен инженер),и карам Сивик от 7г, в Пловдив се виждахме само 2-3 по светофарите по онова време!Не знам какво да кажа,тъпо ми е!Мисля че това е форум за всички фенове,а не за точно тесен кръг от хора,приятели на модератори и т.н!Може и мен да ме изгонят от форума за тези думи,ноооо много ми е тъпо,чесно!

Според мен това БЕШЕ форрум! Сега нещо комунизма надделя. Имаш право единствено да нямаш право :thumbs1: Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комунизна винаги ще е жив в Българина. Власт да има това е най важното :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Или му гледай сера да се докопа до власт :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай му власт и му гледай сеира :)

Или му гледай сера да се докопа до власт :)

Има ли разлика в двете ? :drunk: Редактирано от VTEC Inside LUDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак пиши какво се случва с проекта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубу де :blush1: задобряваш ли :) Ади че и аз започвам да тренирам на ново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Дай му власт и му гледай сеира :D

Или му гледай сера да се докопа до власт :D

Има ли разлика в двете ? :D
Има да :P Едното е злоупотреба с власт, а другото е подлизурство ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...