Jump to content
Funkmaster

окачване

Recommended Posts

Искам да сложа стабилизиращи шанги отпшред и отзад за да не ми се лашка по завоите както сега.Ако има колеги с стабилизиращи щанги ако може да ми пуснат по някоя снимка да видя каде да си я хвана.....и какъв размер да я търся (дебелина).Искам колата ми да е трупче в завой.Благодаря предварително !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си писал каква ти е колата но ако фабрично е без стабилизиращи щанги има голям шанс да трябва да сменяш и долните носачи за да има къда да закачиш щангите. Иначе няма как да стане. За дебелината ами каквото се слага фабрично на твоя модел или по-дебело. Принципа е че предната трябва задължително да е по-дебела от задната. Само внимавай с дебелината отзад че много дебело без подходящи планки може да ти докара разкъсване на купето на мястото където щангата се хваща за него. Това важи и за 5 и за 6 генерация виждал съм го на живо и гледката не е от най-приятните.

Редактирано от Wyvern

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно долните носачи, не е задължително да ги сменяш целите,може само половинката с отвора за биалетката.При задните долните носачи ще се наложи смяна, понеже отвора им е с резба ,не знам дали може да се преправят твоите.Отвори за планките към купето отзад има фабрично.Прегледай този линк всичко си е описано - http://importnut.net/swaybar.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задните може и да се преправят за щангата, но предните искат смяна.

Моята задна щанга е 23мм от сивик тайп-р японка. Нямам грижи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...