Jump to content
acu

Проблем с прекъсване

Recommended Posts

Проблема е следния: От време на време при не загряла кола на ми накъсва като подам газ. Ефекта е все едно се дави колата. Не винаги го прави и като е загряла липсва този проблем. Това го прави предимно на първа и втора около 2000 оборота. Като отпусна газта и после натисна до ламарината се оправя обикновенно. Някой може ли да каже на какво се дължи това. В смисъл нещо което аз мога да оправя или тярбва да я закарам да я видят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв ти е двигателя? има доста причини за прекъсване. Може да е от свещите, кабелите им, дистрибуторната капачка (ако има нагари), позапушени инжектори и т.н

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

D15B2 моно инжекция е двигателя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е за него има изписани маса теми относно забиването на нос в дадени моменти. Потърси с търсачката и ще намериш решението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта б13-ка също забива на студен двигател. Но само ако и подам рязко газ или в по-високи обороти. След това като позагрее изчезва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта б13-ка също забива на студен двигател.

Не можем да ти помогнем колега ,такъв двигател не сме виждали :o За Д15б2 наистина има безброй теми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е че нито една не можах да намеря. Все пак ако може поне линкче няма да се разсърдя :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж си инжекторите. На един приятел беше така (аз лично съм я карал и знам за какво давене говориш) Та неговата d15b2 студена се давеше на първа и втора. Аз дори като подадох гас тя така заби нос че си помислих че съм натиснал спирачката. Та неговият проблем беше от запушени инжектори. За 10 лв му ги прочистиха. А иначе преди тва той ходи на диагностики, свещи му сменяха и само се понабута с 100лв. Мисълта ми е да провериш. Не съм на 100% сигурен, че е от това :huh:

Редактирано от K1NG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

K1NG говори за моята кола. Не са ми чистили инжекторите а едни вакуумни маркученца, няма как да ти обясна кои точно понеже продадох колата, но ако не те мързи си ги почисти всичките....няма да е излишно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...