Jump to content
chicho

д16а8 генерация

Recommended Posts

Е все пак газовете трябва да създадат диференциално налягане за другия такт, с такава широка генерация на тоя двигател не му ли идва множко?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами и мен ме посъветваха и сложих на 57мм външен,другия размер беше 63мм,което ми се стори доста за моя двигател,все пак е 1.6 ( засега)скоро може да пусна тема за проектче :)поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

привет колеги,нещо съм се вкарал в филма и си въобразявам че колата спря да варви.Да попитам след генерацията да ходя ли на центровка нещо,или смятам да сменям валовете и тогава да се иде,в смисъл имали нужда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на каква центровка да ходиш колега ?? Ако преди си е била както трябва, няма логика да се е променила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше си идеална,ся може би си въобразявамцентровка-де да знам,да погледнат свещи,аванс а у такива работи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си въобразяваш спокойно. Колата ти е отслабнала в ниските и затова го усещаш. Ама не знам ти какво очакваше. Имаш кола 1.6 която се кара до 7-7500 а си и сложил генерация удобна за двигател който се върти до 8.5-9Силата на твоя двигател е на 5 до 6000, за което генерация на 50мм е доста ефективна. При 57мм и 1.6 двигател, генерацията ще работи добре на обороти над 7000. Пример за това е фабричната генерация на Б16Б.С тази генерация явно гониш малко по-добро вървене на високи, така че слагай валовете, белким живне малко на високи поне, то е ясно че ниските си ги прецакал малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си въобразяваш спокойно. Колата ти е отслабнала в ниските и затова го усещаш. Ама не знам ти какво очакваше. Имаш кола 1.6 която се кара до 7-7500 а си и сложил генерация удобна за двигател който се върти до 8.5-9Силата на твоя двигател е на 5 до 6000, за което генерация на 50мм е доста ефективна. При 57мм и 1.6 двигател, генерацията ще работи добре на обороти над 7000. Пример за това е фабричната генерация на Б16Б.С тази генерация явно гониш малко по-добро вървене на високи, така че слагай валовете, белким живне малко на високи поне, то е ясно че ниските си ги прецакал малко.

hehe.мерси колега,отчаяме за ниските :lol: както и да е,ще се пробвам да е развижа,ама колегите по посъветваха за тази генерация и за това е направих на толкова,нямах си идея на колкоживи и здрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...