Jump to content
kristi09

модул за бавно гаснещ плафон и чистачките

Recommended Posts

колеги някои има ли представа дали ще стане да сложа от ровер 400 на хонда сивик англичанка блока за управление на чистачките и плафона ...които се намира на гърба на таблото с бушоните под волана..............тъи като ровера ги има тея функции да гасне бавно плафона и като дръпнеш лоста за чистачките като пръска вода да се включат и чистачките.............благодаря предварително .........................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги никои ли не е правил тази интервенция............поне по знаещите да споделят ако сменя този модул дали няма да засегна нещо компа.............благодаря предварително..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги вчера го пробвах и не става..............буксите са различни.........и на ровера е с 2 букси а на хондата с една.............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За плафона незнам...но да ти кажа..аз не съм сигурен дали е хубаво да тръгват сами чистачките заедно с пръскалката, първият цикъл винаги е на сухо...а това е като шкурка за стъклото. лично аз много се накефих че не тръгват сами. Дръпвам лоста към мен...и когато се намокри стъклото...както е дръпнат лоста го натискам надолу. Но...всеки си има предпочитания...сигурен съм че ще намериш решение на проблема си. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е проблем колега просто исках ако станеше да ми гасне плафона по бавно ама не стана.............

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята 6 ген е така, ако искаш пробвай от такава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моита англичанка чистачките се пускат заедно с пръскалката което пък на мен не ми харесва поради посочената от chopper1969 причина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...