Jump to content

Recommended Posts

на скоро си взех би-ксенон цокъл Н4 с отделни балони на светлините нормално ли е при смяна от къси на дълги и обратното да са нужни около 5-6 секунди,за да загрее и светне това е адски неприятно особенно при скорост 120-130 км/ч :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно нормално е колега. Ксенона не стартира веднага на 100 % яркост. Не си ли се интересувал преди да си купиш? Продавача не те ли предупреди?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ Е НОРМАЛНО.Биксенона е когато една ксенонова крушка свети и при къси и при дълги и светлината се променя от метален "затвор"Ако колегата се е прецакал да купи отделни балони за къси и далги (както е написал) - да отиде да си иска парите обратно, това е глупост, най-малкото защото животът на ксенона се съкращава от броя паления/ гасене не толкова от работното време.А зимата времето за "палене" ще стане дори по-дълго.Този който му е препоръчал две светлинни тела е за бой, е**** и сръбска музика до последен дъх.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неговия случай е нормално, но това че се продават такива вече не е. Най малкото продавача е длъжен да уведоми купувача че ще има такъв ефект. За протокола, има и такива при които се движи крушката, старите ми бяха такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря аз и така съм намислил да слагам ангелски очи така ще си реша проблема :whistle: имам в наличие четири баласта за всяка светлина по отделно като им сложа и отделни крушки Н1 всичко трябжа да е наред надявам се :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, замисли се малко. Ако имаш фар с 2 секции, и на двете секции имаш ксенон, когато сменяш от къси на дълги пак ще имаш забавяне. Ако при дълги ти изгасват късите, отново ще имаш забавяне при смяна от дълги на къси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е да но като си сложа реле,за да ми светят късите при включени дълги поне няма да оставам на тъмно

Редактирано от ivomugen

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

другото което се сещам е че мога да сложа крушки Н4-2 или Н4-3 които са с един балон,които се движи,но мисля тези крушки имат допълнително кабелче за самия балон да се движи и няма да пасне на моите баласти как мислите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам биксенон с цолал H4 но ниамам такива проблеми има извесно закаснение само когато се запалва първоначално след това няма закаснение при превключване

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напълно е нормално за съжаление но за Н4 има най добрият вариант и той е ксенон Н4 с движеща крушка малко е по скъп ако искаш ксенон но дефакто е по евтин тъй като имащ на къси и на дълги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...