Jump to content
MartyHONDA

Някой да е ходил да погледне това

Recommended Posts

Някой да е ходил да погледне този Civic,изглежда перфектно,малко само са объркали годината и цената може да е по ниска,ама.......http://www.mobilen.bg/pcgi/printdet.cgi?id=11250014174434870

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И със сигурност е на 134 хил. км..... само, че с още една нула отзадНо сигурно е карана от баба-пенсионерка в Германия, която само е ходила на църква с нея и изобщо не я е юркала... или може би ще кажат, че са я карали педераси - такава е новата тенденция при джамбазите :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И със сигурност е на 134 хил. км..... само, че с още една нула отзадНо сигурно е карана от баба-пенсионерка в Германия, която само е ходила на църква с нея и изобщо не я е юркала... или може би ще кажат, че са я карали педераси - такава е новата тенденция при джамбазите :rolleyes:

На Баща ми жигулата я изхвърлихме на 25 години и на 160 000 км. без основен ремонт така че......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло изглежда доста запазена, но ме притесняват няколко неща в обявата:1. Дата на производство - април 1993 г. - Това е модела преди фейслифта, което ще рече че е най-много 1989г.2. ABS - няма такъв филм3. Серво управление - някои 4г. имат, но тук на снимката не се вижда.Май излиза, че легендата с педерасите ще е по-малка лъжа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: огледай и за косми по седалката от куче,възможно е педерасите да са я ползвали само в неделя да излизат на пикник с домашния любимец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zzz огледай и за косми по седалката от куче,възможно е педерасите да са я ползвали само в неделя да излизат на пикник с домашния любимец.

Еми отива се на място и се гледа - ся вярно, че тоя дето е писал обявата може да не е много наясно, че запалените хонда фенове веднага ще разберат че набора на колата не е '93, но ако е запазена като интериор и окачване, и няма удари, даже и двигателя да не е много добре - един ремонт и някой пак си има читава 4г - няма да излезе чак толкова скъпо. :huh: А за космите от куче - моята беше нов внос от германия. Не знам там кой я е карал, човека от автокъщата никакви филми не ми е вкарвал, но по задните седалки още се намират кафеви кучешки косъмчета, въпреки, че не знам колко пъти ходя на автомивка да я чистят :huh: Не вярвам тия от българската автокъща да са хванали някой помияр да го отъркат у седалките.. ;)Zzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако и от долу изглежда толкова лачена за 2000лв бих я отнесъл на момента

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда наистина перфектно! Ако имах пари, бих отишъл да я видия и да я взема. Аз като си купувах ЦРХ 1 ген, в обявата пишеше, че е '95 година производство, така че не се учудвам и в този случай. Изглежда е някаква тенденция автокъщите да се опитват да изкарат по-стари коли за по-нови.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Перфектна е колата поне от снимките, ако накой я вземе да ми се обади да му подаря арматурно табло от модела след фейслифта ( 91 с по-заобленото табло ) :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:huh: това за кучетата си е истина щото втора кола си карам от германия и на прелюда сега му е наръфана дръжката за местене напред-назад на дредната дясна седалка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е в Сливен, ама не мога да разпозная къде.Ще отскоча ако имам време да я видя ако се интересувате :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го новият начин да се продава кола.няма бабички няма педерасти..Колата не е карана години наред и ето доказателството :lol:http://i.ebayimg.com/05/!!qtsZs...)vh25w~~_27.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата изглежда супер. Много е запазена дано е вземе някой от нашите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие нищо не знаете...Купил я е доктор в деня на пенсионирането си, прибрал я в гаража и заминал на околосветско пътешествие. Като се върнал пред гаража било порастнало дърво. 20 години човека водил съдебни дела с общината да го отсече и на края, като спечелил продал колата за 200 евро. Джамбазина платил 400 евро транспорт и я пуска сега за 2400 лева, че да има мегдан да свали някой лев и за 2000 някой да кара кола от '93, когато отдавна вече се е произвеждал съвсем друг модел.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Предлагам ти да станеш писател :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата беше найстина уникално запазена отвън и отвътре двигателя също беше чудесен ,гледах я с един приятел , но слетобед когато отиде да си я закупя , завари празното и място :), някакви момци от Тъговищя бяха я купили .Много жалко , това е истиията на колицата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги малко :lol: Преди година купих от Виена за родителите ми VW Polo McPolo от 1993 година (на около 103 000 км- доказано)- и под предния капак до вентилатора имаше гнездо с мишки- 3-4 на брой. Те шетриха повече от месец в цялата кола (преди да я докарам в България). Как не съм се сетил да направя малко снимки...Няма никакви съмнения, че не е каран доста дълго време. Между другото го спазарих за 350 ЕвроПоздрави

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...