Jump to content
teror1sta

Междене

Recommended Posts

Тука габровската дружинка обмисляме едно събиране на 29.08.2009 г. В какво ще се състой: Мислим да направим един "Тайм Атак" на писта "Междене" и евентуално драг. Това се намира в едно село на 4-5 км от Габрово. Както сами се сещате селото се казва Междене. Там има самолетна писта с обща дължина около 400 - 410 метра. Пистата представлява общо взето

. Ще вземем пистата само за наше (хонда фенове) ползване. Всичко ще е импровизирано, защото не разполагаме с кой знае какви средства :( Освен тази права има и широк "паркинг", който също може да го използваме за нареждане на писта. Няма да има награди и т.н. Всичко ще е за спорта.След като се набръмчим на завой може да махнем пречещите гуми и да си направим и един драг. Целта на занятието е да се съберем да побръмчим малко, да се видим и да се посмеем ^_^ Понеже за сега сме само габровци и не си даваме много зор за организацията. В смисъл понеже сме си от тука и можем да си го направим когато ни кефне. Ама ако има желаещи да дойдат сте добре дошли ^_^ И в такъв случай ще трябва да се стегнем (поне малко ;) ). поздрави ! Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........поканените да носят по една 20л туба пълна с бензин, за да личи че са от клуба ;) - от книгата "Габровски шеги" ^_^^_^ да си изкарате яко, поздрави от пловдивския фен-клуб !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D само с 20 литра ли мислите да минете ?? ^_^^_^;):(:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеше софиянци да си проведем месечната среща с вас на тая писта. Добре изглежда. :worthy: Какъв е резултата от гонката на клипчето? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с гумите по трасето не ми се нрави много, защото много лесно става гуми-таван-гуми-таван- - - .Имам една идея от къде да взема конуси , но първо ще проверя и ще ви кажа резултата.Най-много ме е яд че моята кола няма да е разработена до тогава - още съм на около 200 км. а не ми предстои някъде далечен път.CHORI що не я вземеш някъде в командировка да и навъртиш някой километър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с гумите не е проблем. Карал съм на подобна импровизирана писта с гуми, качвал съм се на гума, заклещвала се е под колата, прескачал съм ги. Но чак за таван е малко крайно да се говори, не че е невъзможно, но....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с гумите не е проблем. Карал съм на подобна импровизирана писта с гуми, качвал съм се на гума, заклещвала се е под колата, прескачал съм ги. Но чак за таван е малко крайно да се говори, не че е невъзможно, но....

Изобщо не е крайно или невъзможно, особено щом се случва и на добри карачи като Алекс Бурдин:
Идеята е да бъде максимално безопасно. Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визирам импровозирана писта само с един ред гуми, не повече. Говорех за това нещо -

Не съм твърдял, че на 100% е невъзможно:rolleyes:Сигурността преди всичко, разбира се:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом се случва и на добри карачи като Алекс Бурдин:

със вътрешната гума за завоя се качи на ограждащите гуми, и те го изхвърлиха нагорекофти за колата, но пак алекс леко се отърва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно "ЗА". Аз ще дойда и този път няма да гледам отстрани.А клипчето е яко, нов начин да снимаш драга, реализирано от оператор Hondю и шофьор Язи.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно "ЗА". Аз ще дойда и този път няма да гледам отстрани.

:rolleyes: VTI ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да измислим някакъв час (ориентировъчен ) за да може който реши да идва, да си направи сметката.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то зависи да ли ще има желаещи от други градове. Ако има ще го направим по рано, ако няма когато се намотаме :rolleyes: п.п. Аз събота по принцип съм на работа ама ще гледам да скатая .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Аз събота по принцип съм на работа ама ще гледам да скатая .

И аз , за това питам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кофти случка, в събота съм на сватба м....му. Едва ли ще успея да дойда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, че то не останаха хора :lol: от другите градове явно нямат интерес, ти на сватба, Хондю не е разработил колата , аз нямам гуми (не че ме бърка тези да ги доразпилея) и може да ми излезе работа ....... Останаха само Дока и АМД да стържат, като и АМД има работа по принцип... ;) п.п. Ако има все пак желаещи от други градове да казват ще направим организацията !

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава аз ще дойда с 2-те бегачки и ще участвам за двама, веднъж в класа без хидравлика и веднъж в класа със хидравлика, ха да видим кой ще ме бие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да доида ама се сетихте кога да го направите Заштото знаете че ме няма да ви поцепя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги на 29 или 30 на пистата Междене ще имали драг и ако ще има към колко часа.Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30( неделя) има горе долу към 17-00 . На 29 мислехме да направим нешо подобно на" Тайм атак " но няма много желаещи :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С мойта Б13ка само за Тайм Атак мога да се пусна и имам голям мерак...за Драг...няма кой да бия :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivo_wrc, дай една снимка на тоя двигател, че до сега не сме виждали такъв !

 

на драга може и да ни отупаш. Принципно 1.3 са големи бегачки , пък твоята е Б-серия. Ще драпа още повече !

 

 

п.п. Не го приемай лично обичам да се майтапя :huh:

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...