Jump to content
BraveHeart

Скърцащи кори

Recommended Posts

КОлеги, омръзна ми да чувам скърцането на корите в колата ми, затова сега ги махнах и се чудя какво да направя. Според мен скърцането се получава от допирането на две кори една в друга , а и заради самиа материал. Можете ли да ми помогнете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам леки затрудненя с махенето на задните седалки, мисля че виждам болтовоте с които ще я махна, но тях не мога да ги отвъртя. Можете ли да ме ориентирате,как точно да сваля седалките

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като пуснеш облегалките напред,отстрани ще видиш едни планки с по два болта 10ном.Отвиваш ги и след това м/у малката и голямата облегалка има още една планка.Когато я откачиш,трябва да развиеш един болт,които е свързващ двете облегалки(внимавай че има едни пластмасови шайби,запомни им положението да не ги объркаш при сглобяване).След като извадиш облегалките,отиваш отзад от багажника ще видиш един болт по средата на седалката(малко е скрит),отвиваш го и вадиш седалката с повдигане отзад напред.Дано да ме разбереш,че стана е...ти обяснението ;) .По-лесно е от колкото ти обяснявам ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...