Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив с КОЛОНА ДО ПАЗАРДЖИК

Recommended Posts

Техномаркет ;) Нека не правим 30 коли гадния ляв завой, от метро към колелото, че досега 3 пъти съм бил там и все след колелото сички се набират като на драг :o АЙде да идва, че съм се затъжил за вас, днес пак пропуснах ;)Добре, че засичам някои тук там по светофарите, като Майната например дето го влече да прай расотки до Юндола ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Taz1 Кире пиши и мен в организация ще помогна с каквото мога ако има нещо имаш ми телефона :huh: Аиде всички на пазарджик :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи каде остана последно ? на метро или на техномаркета... ?мен как ми се патува аре още една седмица остана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да не смените мястото и часът на срещата в пз че казах на 4-5 човека вече :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Часът си остава 12.30 за пловдивската агитка, но мястото не мисля че сме фиксирали все още :( Главното ми "против" паркинга на Метро е не друго, ами точно този ЛЯВ завой, който ще се наложи всички да направим, а знаем с каква скорост влизат от магистралата ! Много се двуомя между Бултрако (хондаджии сме я, но е доста малък) и Техномаркета (ако не ни изгони охраната) и не мога да реша за себе си. Мислете, има още 2-3 дни да вземем крайно разумно решение и в сряда да поправя заглавието :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа пред узвочителния центар за кар аудио и домашно узвочение непомня как му беше точно името, предполагам се сещате. Пред самия търговски центар има отбивка покрай пътя и мисля че там може да се саберем. Предложение ако мислете че ще стане казвайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли други предложения? След седмичната фиксирам и мястото на срещата и повече няма да се поправя, за да не станет грешки, затова ако има нови предложения - казвайте

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всички от Пазарджик и околнстите, и всички гости от близко и далеч. В Пазарджик посрещането на колегите от Пловдив ще е на паркинга на Техномаркет. Ако разбира се колегите от Пловдив не са съгласни да свиркат докато е време. Часът ма срещата в Пловдив е 12:30 значи най късно 13:00 трябва ние да сме се събрали така че аз ще съм там към 12:30, такаче който иска да заповяда да си правим компания докато изчака ме колегите от Пловдив, Асеновград и всички който искат да дойдат. А аз ще видя да ли ще мога да запазя места в заведението на Острова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще минете без мен колеги, ще пътувам събота и неделя и просто няма да ме има :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Киро пак ме игнорира значи ... :) звънни като тръгнеш да ги чакаме ще дойда да лафим пак и имам да ти показвам някой неща ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета незнам да ли ще мога да дойда на месечната че жената имама рожден ден и ще видим ако ми остане време ще дойда но не е сигурно. Ще видя какви ще са плановете за деня и ако мога да вмъкна и срещата ще стане прекрасно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправих заглавието, отбелязвам промяната и тук:Сборен пункт за тръгване от Пловдив - паркинга на Техномаркета на Пазарджишко шосе от 12.15ч. Тръгване на колоната 12.30ч. Правилата за движение на колоната са ни познати и само мога да благодаря на всички вас за стриктното им спазване. Ще се радвам, ако дойдат и колегите от околните градове. Боби, накъде без тебе братле? Елате пуовечеееееее :blink::blink::dunno::mellow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поправих заглавието, отбелязвам промяната и тук:Сборен пункт за тръгване от Пловдив - паркинга на Техномаркета на Пазарджишко шосе от 12.15ч. Тръгване на колоната 12.30ч. Правилата за движение на колоната са ни познати и само мога да благодаря на всички вас за стриктното им спазване. Ще се радвам, ако дойдат и колегите от околните градове. Боби, накъде без тебе братле? Елате пуовечеееееее :P;):P;)

Ще гледам да присъствам братле дори и за малко ще направя каквото мога. Ще кажа и на другите да видим дали ще се навият.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аидее момци колкото повече толкова повече :P Мечо Пух не си играе ;) да се саберем както си му е реда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя всичко възможно да бъда там и аз :P дано останат парички покрай тия ремонти и тунинг....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

близо до пз има една изоставена самолетна писта може да отскочим да направите по 1 драгче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

близо до пз има една изоставена самолетна писта може да отскочим да направите по 1 драгче

за това говорим :thumbs1: , ако не вали ще доида

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай ся.....ами ако вали да не ходим ли бре? Вали-гърми, дъжд, сняг, пек......винаги се събираме :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай ся.....ами ако вали да не ходим ли бре? Вали-гърми, дъжд, сняг, пек......винаги се събираме :lol:

Аз ви чакам пък ако вали ще ви чакам в колата на ореченото място. Оговорил сам заведението да може да ни събере колкото и да сме:thumbs1: Чака ме ви :lol: Добре ни дошли!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай ся.....ами ако вали да не ходим ли бре? Вали-гърми, дъжд, сняг, пек......винаги се събираме :lol:

Аз ви чакам пък ако вали ще ви чакам в колата на ореченото място. Оговорил сам заведението да може да ни събере колкото и да сме:thumbs1: Чака ме ви :lol: Добре ни дошли!
абе що не казвате че ще идем и да пиинем по нещо аз си мисля че ще седим на самия паркинг :lol::lol: ама че простак съм там сам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип пловдивските срещи пием кафенце винаги . Времето нее от значение важното е да сме там :thumbs1:Утре съм на линия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде момци понеже вече е утре :) ахах как звучи само. Днес ви чакаме да си направим 1 хубаво събиране ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идеееем............дейва и дъжда ;) Ама такъв ни бил късмета днес :) Дано поне повече чибапчита са ни приготвили на Острова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадно време, деба... Ама викам да ида до банята и да идвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма работа ,че е гадно ;) ние пак сме там ... само внимателно каране ,че с мокра настилка и голяма колана... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АУУУУУУУУуууу в Пазарджик почти не валеше тук пак си тряска :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

беше много хубаво дано някои ден пак се саберем обаче да е сланчево :D че да може да дойдат и тези които ште се разтопят од дажда :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата премина чудесно, въпреки дъжда който се изсипа в Пловдив, но след като стигнахме Пазарджик почти спря. Искам да изкажа лично благодарност за топлото посрещане от всички колеги там, за перфектното организиране и придвижване на колоната хонди по булевардите и за добрата кръчма в която се събрахме. Мисля, че вече станаха традиция за нашия регион тези срещи с разменени гостувания и ще продължиме и занапред в същия дух! СУПЕР СТЕ :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер беше ама гадното е че имах работа и ви оставих доста рано друг път повече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета много беше хубаво. Малко времето ни прецака ама няма нищо. И си мисля че ако другия месец дойдем ние а пък по другия вие и така се редуваме ще е много хубаво. Компанията беше супер само стабилни хора много ми хареса :)П.С. и момци чакаме още снимки :)

Редактирано от spezov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата си беше супер :) ,ама и карането из града си го биваше ;) бяхме си атракция ;) .Евала на колегата със синия Дел Сол за това,че запуши кръговото ;) и остави колоната да не се разкъса :) .Нядавам се в най-скоро време пак да се съберем.

Редактирано от SVE_1986

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата си беше супер :) ,ама и карането из града си го биваше ;) бяхме си атракция ;) .Евала на колегата със синия Дел Сол за това,че запуши кръговото ;) и остави колоната да не се разкъса :) .Нядавам се в най-скоро време пак да се съберем.

няма проблем за агитката всичко права ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги че сте си прекарали добре в ПейзиБи.Съжалявам че не можах да дойда,но какво да се прави :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре никой ли няма да, каже нищо за обслужващия персонал. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка къде се чакахте, щото към 13:00 - 13:15 нямаше никой на техномаркет-а и ние си отидохме на кафе, после ви мернах на изхода на Пз, ама той ми беше минал мерака за сбирки вече

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре никой ли няма да, каже нищо за обслужващия персонал. :)

Аз лично съм много доволен от обслужващия персонал даже исках да поръчвам на колегите от другата страна на масата :)има нови снимки цък Редактирано от atanasbe

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн слабо от Пловдивчани само 7 коли :) момчета ние не се разтопихме нито раждясахме ! Напротив покарахме хапнахме пинахме и се повеселихме :)Малко хубаво разнообразие в това сиво ежеднавие!Момци(и мадами) бесе супер ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги, много добре се получи макар и малко проблем с намирането на заведение но всичко мина добре. Колеги на месечната в пловдив съм там.Радвам се че сте доволни от посрещането, преминаването през града(благодаря на всички пазарджиклии за помоща резпект), и згодната кръчмица, следващият път още по-добре. Супер сте:) П.С. аз лично съм адски доволен. За такива моменти си засложава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...