Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив с КОЛОНА ДО ПАЗАРДЖИК

Recommended Posts

Пускам отрано темата, за да има време да решиме ко праим. Моето предложение е да направим отново едно посещение на колегите ни от Пейсбург. Миналата година се получи мнооого яка среща там и си изкарахме пирфектно. Събраха се много пазарджишки хонди....чак се учудих (приятно), като зная колко малко фенове пишат активно тук. Събирането беше на един паркинг в центъра, който едва ни побра, след това направихме почетна обиколка из града, която завърши с прочутите пазарджишки кифтенца в живописния парк Острова на р. Марица. Ако колегите са навити да ни поканят отново и да организират посрещането и ако всички ние решиме да ги посетим следващия месец мисля ще стане хубава среща. Разбира се ще се радвам да видя с нас колегите от Асеновград, Белово, Стамболийски и други комшии. Но може и други варианти да предлагате тук - имаше предложение за Пейнтбол среща (май така се произнасяше), за разходка до туристическа местност по "Бяла река" в Карловския регион (евентуално барбекю-купон)........... с две думи има време да решаваме затова ПРЕДЛАГАЙТЕ И НЕ СЕ СТЕСНЯВАЙТЕ :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОПИСАНИЕ : "Игрите" ЕООД разполага с най-добрият терен за сценариен Пейнтбол в цяла България, разположен на територията на бившата военна база над с.Капитан Димитриево. 7 декара площ, с няколко сгради, малка горичка и изкуствени укрепления. Подходящ за групи от 15-30 човека. "Сценарио"-то е най-близко до бойните действия, като едновременно с това ви възпитава и ви дава да разберете колко сте уязвими всъщност и как Фортуна неочаквано може да се обърне с гръб към вас в сюблимният момент... Ако сте играли на "Стражари и апаши" – това е вашата игра. Тук след играта можете да си направите незабравим пикник с малко пържолки на скара, студена бира и много коментари! На играчите, които харесват турнирният тип Пейнтбол и за отбори, желаещи да тренират, с огромно удоволствие и гордост предлагаме нашето Аербал поле с 39 бункера – едно от най-добрите в България! На него можете да се разделите на отбори и да си спретнете едно мини-турнирче, което да определи най-добрите сред вас. Аербола е привлекателен с бързите си игри (3-5 минути), възможноста да наблюдавате приятели и противници и коментарите, които можете да правите, докато другите играят! “Ако Мохамед не отиде при планината-планината ще отиде при Мохамед”Ако не ви се идва до нашата живописна местност –повикайте ни. Можем да направим играта във всяка точка на България, с изключение на жълтите павета. Е, не че и там не можем, но не ни се влиза в спор с охраната на парламента. ОБОРУДВАНЕ :25 броя маркери "Типман", 7 броя марекри "JT TAC 05", маски V-Force, JT, Scott, защитни жилетки, харнеси, ръкавизи пейнтбол гранати и други ЦЕНИ:Airball – Гащеризон, маска, защитна жилетка, защитни ръкавици, маркер и 3 00 топчета – 35 BGN. Сценариен – Гащеризон, маска, защитна жилетка, ръкавици, маркер и 200 топчета – 25 BGN. Допълнителни топчета по време на игра: За 50 топчета– 6 BGN За 100 топчета– 10 BGN За играчи със собствена екипировка и маркери за тренировки на турнирно игрище – 140 лв. на кашон или 5 лв. на час на човек,но не по-малко от 6 човека и не по-малко от 2 часа. КОНТАКТИ : Офис гр.Пловдив, ул.”Антим І” №5тел :0888 90 55 98за Пазарджик тел: 0889 igriteSkype: Painthausза София:тел: 0899 90 00 35Skype : paintball.club.infantry paintball

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя офис е до работа на 50 метра от мен ^_^ Пеинтбол-а е зарибявка, ама пак мн кинти се харчат за цялата работа. Засега май на Майната идеята по ми допада ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой модератор да закичи темата горе, че е на свободно падане за сега ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадето и да е ако се върна на време от моренцето ще присъствам с удоволствие каквото и да решите. Дано да имам на морето за да следя как се развиват нещата. Чао момчета до скоро виждане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Пазарджик е добре, мога да помогна с организацията на токова събиране, СТИГА ДА ИМА ЖЕЛАЕЩИ. Ще измислим каде да се съберем с по-голям паркинг и място за хапване и пииване. А ако имате йелание можем да го направим на едни поляни малко над Пазарджик на хладак. Всико зависи от това какво ни хрумне или ни се прави. Поздрави!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сащо мога да помогна само решете че ще идвате. Трябва да се измисли място за бая хондели

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно колегите от Пазарджик не са видяли темата още и за това не са писали.Миналата година паркинга на,който се събрахме едвам ни побра и нищо чудно този път там да ни е тясно :lol: .На мен идеята за поляните ми допада,но каквото и да решите ще дойда :rolleyes: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайе момци, ще се съберем ще стане купон, пак ако наитина решим д асе качим към поляните щее луда работа:thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

повечето сигурно още не са прочели че има такава тема поне на още 3- ма човека ще звънна пък ще видим кои ще дойде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да намина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм За пазарджик като гледам колегите от околноста имат мерак ,ами може да се поличи някаква ужна среща :) кактово кажете се мие тая се ще бъде една хубава неделя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам има желаещи, за такава среща в Пазарджишко. Заначи да се захващам с организацията на това събитие ! Това се пада неделя, каде искате да го направим някаде из града или някъде на височко тип пикник с скара бира. На акъла ми дойде че има една хижа Добра вода има голям паркинг пред нея и може да се съберем доста хора там също е добра за пикник. А за качването към хижата можем да се погрижим за поспроблемното качване до нея. А ако решим да останем в градът, няма проблем Острова е едно добро място за отсядане.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако решим да ви дойдем на гости, мисля че е редно да останем в рамките на града за да стане шоуто, да врътнем колоната и така да дадем рамо на пазарджишката група. Но това е само мое мнение. Ще е добре седмица предварително да предупредите персонала на Острова да подготвят кифтетата и бирата, но нека видим още няколко положителни мнения на пловдивчани относно посоката и тогава да действаме. Ехоооо Филибетооо, стига сте се ослушвали ами си кажете мнението бре :);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок няма проблем, един приятел държи едната бирария на острова така че няма проблем ще го оредим. Хаиде Пловдив къдесте:)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука сме бре :P Аз съм съгласен с предложението, да приготвят скарата и идваме....само ги питай имат ли Загорка :):lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тука сме бре :P Аз съм съгласен с предложението, да приготвят скарата и идваме....само ги питай имат ли Загорка :):lol: :lol: :lol:

Е тя ако и е свършила промоцията, няма файда от нея :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно пак ще има нещо такова :lol:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за Пазарджик,да направим колоната :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Апак ние ще ви посрещнем в началото на града ще обиколим града, и на острова така ли:lol:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да - чакате ни на входа откъм Пловдив, кадето има повечко място, като ще определим допълнително часа на пристигането, след това обиколка на града, като предварително се разберете Пз-феновете за маршрута. По възможност да не пресичаме улици с предимство, да няма много светофари и т.н., ако има възможност да спрем на голям паркинг за малко лаф-мохабет - ок, ако ли не - направо към Острова........нещо подобно ще е програмата. Организацията на колоната в града ще я стиковаме на място, но от сега фиксирам по-важните правила - колоната в града ще се оглави от ОТГОВОРЕН колега от пазарджик избран от вас, който ще води по маршрута, ще определя скоростта на колоната (мах 40км/ч) и ще държи при необходимост връзка с последната кола - разбира се отново пазарджишка. Понеже сте известни като "полицейски" град заради полицейското училище там, ако мислите че ще е нужно и може да ни създадат някакви проблеми с колоната из града, да поискаме разрешение от МВР Пазарджик? Разбира се клаксони, форсиране и въртене гуми и изпреварване са недопустими. Длъжни сме да спазваме ЗЗДП, още повече че такива мероприятия не са от желаните от служителите на пътна полиция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, аз съм съгласен с тези правила и условия които поставяш колега. Значи в началото на пазарджик има техномаркет и голям паркинг, ако искате там да се съберем от там да тръгнем да минем по околовръсното и да се насочим към старият стадион кадето също има голям паркинг да се разлафим и от там да продължим пак вече ако има предложения през градът или пак по главните артерияи и да стигнем до острова. А се наемам да оговоря заведението там за някакъв ча стига да знам колко човека ще сме. Имам познати един двама полицаи ще ги разпитам да щее необходимо да ги предопреждаваме. Но ако няма гонки и мизерии(и неспазване на закона) никой няма да ни закачи, можеби ще внесем очудване и възхищение или дори смут от мирните граждани но ако мине добре мойе да се превърне в добър повод всяка година да има такава сбирка!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ние сме там!Само час да се каже и .......!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, аз съм съгласен с тези правила и условия които поставяш колега. Значи в началото на пазарджик има техномаркет и голям паркинг, ако искате там да се съберем от там да тръгнем да минем по околовръсното и да се насочим към старият стадион кадето също има голям паркинг да се разлафим и от там да продължим пак вече ако има предложения през градът или пак по главните артерияи и да стигнем до острова. А се наемам да оговоря заведението там за някакъв ча стига да знам колко човека ще сме. Имам познати един двама полицаи ще ги разпитам да щее необходимо да ги предопреждаваме. Но ако няма гонки и мизерии(и неспазване на закона) никой няма да ни закачи, можеби ще внесем очудване и възхищение или дори смут от мирните граждани но ако мине добре мойе да се превърне в добър повод всяка година да има такава сбирка!

те идват по магистралата,така че на затвора се чакат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е значи на старият стадион ще се съберем!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата година наистина дойдохме по магистралата, но тогава пътя Пловдив-Пазарджик беше затворен за ремонт, сега за по-пряко ще дойдем по него. Затова на Техномаркета мисля че ще е разумно да се събереме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата година наистина дойдохме по магистралата, но тогава пътя Пловдив-Пазарджик беше затворен за ремонт, сега за по-пряко ще дойдем по него. Затова на Техномаркета мисля че ще е разумно да се събереме

ми добре,нека дойде това време,ще гледаме да се представим как си му е реда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок значи аз ще проуча нещата и евентоално ще се заема да предопредя органите за да няма неприятни изненади но ще трябва да измислим евентоален час първоначално може само ориентировачен но горе долу. А и час ми трябва зада мога да запазя места в заведението че да не стане така че няма къде да отседнем;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уточнете часа и аз ще гледам да съм на линия...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....към колко часа горе долу ще е това мероприятие :) ? устроива ме да знам дори дали е за преди или след обед?

Редактирано от Слави CR-V

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да се съберем на паркинга в 13.00,да си полафим малко там и след това към заведението !!! .Ако някой не го устройва да казва и да предлага друг час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 13:00 само мойе да е доста топло но няма значение:wub: важна е идеята за 13:00 ли ще оставим:D!:D!:D!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм там и ще гледам да забера поне още 1 хондела с мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако остане време може и аз да наминамежду другото аз бех виновника за миналогодишната среща в пз ;):):dry::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай за пловдивчани обявявам час на оформяне на колоната 12.30, дайте ся да уточниме и мястото? Вариантите за които се сещам са: Паркинта пред Бултрако (хонда дилъра), паркинга на Техномаркет Пловдив, паркинга на Метро на Пазарджишко шосе (това май не ми харесва много).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за Бултрако. Нали сме си Хондаджии, но споредмен няма да се саберем на този паркинг затова май ще е подобре да е на поголям паркинг на някои от следващите изброени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, Бултрако е малъкспоред мен на новото Метро е удачно, тъкмо е удобно за асеновградчани - по околовръстното и директно са там,а и мястото е огромно и винаги е почти пустоНа Техномаркет същото става, но събота и неделя си е бая пълничко и има риск да не се съберемОт мен това, давайте предложения...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...