Jump to content
Rado_pld

Питане относно хидравлична рейка

Recommended Posts

Здравейте ,имам проблем : когато е топло ми скърца волана при десен завой. Доколкото разбрах проблема идва от хидравличната рейка и маншона й , трябвало да се рециклира.Да ме насочите в Пловдив кой може да я рециклира и да я направи както трябва , че знам че проблема не е много прост.И другия ми въпрос е къде да отида в Пловдив да ми вържат алармата да ми затваря прозорците и шибидаха , тъй като имам изход и ми казаха че трябва просто да се върже.Колата е 5г. хонда сивик хечбек 94-та год.Благодаря! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За рейката погледни нивото на хидравличното масло, че може и от там да се чува това.Мочта бе станала така защото капе, но по малко.А за алармата по принцип трябва на имаш един модул за да ти се вдигнат ел.стъклата.Но не съм сигорен за всички аларми ли е така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да се разбере дали алармата има такъв модул за вдигане на ел.стъклата ?П.П Пиша тук за да не отварям нова тема :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как може да се разбере дали алармата има такъв модул за вдигане на ел.стъклата ?П.П Пиша тук за да не отварям нова тема :D

повечето аларми от 120-130 лв нагоре поддържат тази функция по важно е дали колата има тази екстра така ми казаха когато слагах моята аларма ако я има колата тогава и алармата ще я изпълнява ако я няма немаже да вдига стъклатаа се проверява по следния начинзаключваш с ключа и задържаш в крайно положение 5сек ако имаш тази екстра стъклата ще тръгнат да се вдигат тогава и с алармата няма да има проблеми

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата няма такъв модул,той се поставя допълнително и тогава алармата може да ти вдига стъклата.Най-добре питай направо алармаджиите,те ще ти обяснят как става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи капе ми по малко хидравличната течност , но е точно по средата , намаляла е с 2-3мм за една година . Сигурно е от това.Проблема ми е че не знам добър сервиз , който да не иска 300 лв. , този ремонт мисля че е най-много 150 лв. Кажете някой сервиз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...