Jump to content
igmhonda

Разочарован съм много

Recommended Posts

Здравейте,първо се извинявам ако темата не си е на място.Много гадно съм разочарован и то от колега,който кара любимата марка.Така... значи днес в този хубав неделен ден отидох със семейството си на риба на язовир Искър при филмовата къща.Тъкмо паркирах и започнах да вадя багажа,а детето вече нетърпеливо от вълнение извади едно телескопче от багажника и го остави до колата.Докато се осетя мина сива Хонда Сивик 5г ,мисля че беше с 4врати доста бързичко направо през телескопа на детето/което между другото е на 4 годинки/.Колеги,не видях дали има стикер на клуба,но все пак ми стана много гадно,а после цял ден се мъча да отговоря на малкия защо сива Хонда/каквато той ме кара да си купим/му е счупила т.е. згазила въдицата.Според вас готино ли е това :):D;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми незнам .. сигурно не е видял въдицата. Не ми се вярва да го е направил нарочно ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото всеки галфон вече взе да кара както си знае и може,а Хонда вече не е така рядко срещан автомобил,както беше преди години :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен няма значение каква кола караш , а какъв човек си :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз щях да се кефя все пак Хонда каквато иска детето ми мачка телескопа и надали го е направил нарочно-може би се е загледал по твоята кола....А кой трябва да следи какво върши тамаго4ето?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както си забелязал , на язовир Искъра събота и неделя бе пълно с рибари - определено бяха доста повече от рибата и не само след киноцентъра - правият участък около 3- 4 км до вододайната зона ....Казваш , че си бил със детето и жената - визирам "семейството". Ако си бил само със сина си - би се изразил по друг начин. Ти си разтоварвал багажа , а майка му как се е погрижила за сина си , който е до пътното платно и на брега на язовир? Пътя към киноцентъра бе завладян от паркирани автомобили и от двете страни - минаването и в двете посоки бе трудно - максимум 20-30км/ч и то на слалом .Лично аз доста се изнервих от факта , че повечето рибари ползват пътя не по основното му предназначение - за движение , а като закупена собствена терен - все едно му е хола , терасата или градината , гаража ... Това - да си разпънеш чадъра и шезлонга на пътя и да се сърдиш , че някой минава по него .... :D . Както и да си складираш багажа на него .... Ако детето е оставило въдицата до колата , а автомобила е бил паркиран на някое от обособените за целта места :D - доста са на около - това не би се случило -създал си предпоставка. Хора , търсете първо вината в собствените си постъпки и не създавайте предпоставки за нещастен случай - стига ми тази година на Джулая момчето дето се хвърли от брега ... Никой от рибарите не би ти унищожил умишлено телескопа :D , а и не всички , които управляват Хонда са хондаждии / макар всеки да влага и има различна идея за това понятие .../

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с тебе,само че затова дали някой се е грижил за детето или тамагочито дето го определихте съм сигурен че то беше пазено от майка си и не беше на пътя,а за това дали съм бил паркирал-Да в тревата с муцуната забита в склона.За това дали беше въдицата оставена на пътя-Не,а само малка част от нея.А и не съм си позволил да си разпростирам такъмите на пътното платно.Реших да Ви споделя болката си,а се получи че ме упреквате-не съм бил гледал детето,не съм бил паркирал добре и т.н.Колега Kokodaf,поздрави ако си бил ти с 6-та дето мина с лепенките на клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах /сребриста 6-та хеч , автомат, с лепенка / , но бързах за към София - обади ми се жената да закарам дъщерята до Пирогов и наистина бързах ...Но въпреки това се движех разумно и адекватно на пътната обстановка - не сгазих нищо :D ....

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че е въдечката,гледай детето да е живо и здраво,ако беше обратното направо не знам.Пазете се. И на почивките стават бели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах /сребриста 6-та хеч , автомат, с лепенка / , но бързах за към София - обади ми се жената да закарам дъщерята до Пирогов и наистина бързах ...Но въпреки това се движех разумно и адекватно на пътната обстановка - не сгазих нищо :D ....

Да ти си бил,сори че си бързал за Пирогов.Ти мина 5мин след онзи въпросния

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено не видях / по-точно - изпреварих/ друга Хонда до София , макар да не съм следил точно за това...Материалните придобивки - телескоп , такъми , пособия за риболов се заменят , но човешкия живот - за сега е невъзможно. За това те упреквахме , явно не съвсем основателно . На доста места - пикници , язовири , барбекюта , риболов , хижи .... и т.н. съм бил , но винаги внимавам , какво става около мен - дали е загасен огъня преди тръгване , какво или кой ще закача с куките като хвърлям въдица , накъде ще отхвръкне треска от дървото, като го сеча .... И ако не позная - обикновенно боли :D ...Както се казва -"Един миг невнимание - цял живот мъртав" ....Мисля , че жена ти дължи на малкият нов телескоп ... :D А обяснението към малкият би трябвало да е " напомня ни , че трябва да мислим какво точно правим и безопасно ли е по този начин. Ако не знаем - питаме мама".Не оправдавам и шофьора , който е сгазил телескопа - това би могло да бъде част от човек , легнал до автомобила за ремонт , например :P - без значение нарочно или неволно ... Но на шосето нямат място въдиците - никаква част от тях !. Той е само за Хондите ни :D ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,първо се извинявам ако темата не си е на място.Много гадно съм разочарован и то от колега,който кара любимата марка.Така... значи днес в този хубав неделен ден отидох със семейството си на риба на язовир Искър при филмовата къща.Тъкмо паркирах и започнах да вадя багажа,а детето вече нетърпеливо от вълнение извади едно телескопче от багажника и го остави до колата.Докато се осетя мина сива Хонда Сивик 5г ,мисля че беше с 4врати доста бързичко направо през телескопа на детето/което между другото е на 4 годинки/.Колеги,не видях дали има стикер на клуба,но все пак ми стана много гадно,а после цял ден се мъча да отговоря на малкия защо сива Хонда/каквато той ме кара да си купим/му е счупила т.е. згазила въдицата.Според вас готино ли е това :D:D:D:P

Колега извинявай аз ти минах през въдицата , действително бързах но карах едвам едвам точно там , погледнах в ляво имаше някаква тъмна кола в ляво с отворен багажник , но невидях нищо на пътя и загледах въдиците на стойки от дясно до самия път който са една до друга и има много хора , да поясна там пътя е не по широк от 3 метра заедно с банкета и две коли немогат да се разминат на час от, който са забити въдици на стойки . Съответно минах в ляво да имам дистанция от хората , точно в най - тесния момент нещо изтропа под колата , спрях и погледнах в огледалото какво е , имаше някаква пръчка в лявата част на платното , помислих я за цапало и продължих , както казах бързах. Няма проблеми ще ти купя нова пръчка драсни едно лично.Но въпроса ми е как тая пръчка се озова на пътя , отляво , явно си е била оставена на пътя който е прав и равен и сте ме видяли , че идвъм от кино центъра който е на 300м по надолу ???отново извинявай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,няма проблеми но нали се сещаш,че ми се искаше да си напиша мъката.И не за друго ами затова,че цял ден се мъчех да обясна на малкия защо сива Хонда му е згазила въдицата,понеже за него макар и на 4години колата,която иска да имаме е Хонда/СИВА/,каквато имахме допреди известно времеПоздрави на всички и наслука,нищо че не познавам никой лично :o:o;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Дими,малко са хората да си признават за своята постъпка.Евала колега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега. Сега ще се видите и ще ударите по бира и ще решите случая. Е такова общество сме ние. :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...