Jump to content
dan4o

ремонт люк

Recommended Posts

Здравеите колеги искам да питам как се смаква люкат на 5генерация.Ако може сас снимков материал.Благодаря предварително. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега благодаря явно 6те стане по закона на мрасотията,лесно ли се смаква този тапет.Как е захванат за тавана :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми работеше люка, не искаше да се отваря или по точно му беше трудно. Регулирах си височината на капака и се оправи. ;)п.п. Ако имаш подобен проблем няма нужда да сваляш тапета.

Редактирано от dns

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мен е долу горе така отначало се отваряше трудно след това се получи странно тракане при моторчето,казаха ми че моторчето имало някакъв саединител вграден.Вярно ли е????Благодаря Ви ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за съединителя, защото не съм разглобявал толкова. това което направих е да регулирам височината на капака. т.е. да го вдигна малко. ако отвориш люка малко, би трябвало да видиш от двете страни по 3 болтчета. само ги разхлабваш за да го регулираш...Не съм сигурен дали ще помогне при теб, ама аз опитах и стана :kiss:Между другото проблема при мен беше, че като го отваряш трябва да го повдигнеш с ръка. движението напред и назад си работеше...

Редактирано от войводата/cls

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега мерси оправих го но не от там.Просто махнах на тапета има една пластмаса и отдолу се показа един шестограм вътрешен а на него гайка завита за 14 ключ.Просто го натегнах.Явно това е оста на моторчето с която се прибира ръчно люкът ако се скъса някое въженце и обира лувта на съединителчето.Спорен ден на всички,темата може да се заключва :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...