Jump to content
MiRaCuLiX

Дайте мнение за сивичето ми :)

Recommended Posts

ето я красавицата според мен и много хора казват че не я бива а аз точно така си я представях още от 3 годишен.. с борд джанти брони крила ... сега прагове задна броня кристални фарове и стопове и става 1 път за мене обаче искам да разбера и да ми дадете съвет как може да я подобря ... искам издувки на предните калници на капака да сложа нещо като интеркулер разширението и те така кажете какво мислите с една дума :sick:HONDA Civic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега лично аз си мисля че задното крило май май.... не е за таз кола ..... може и да греша но..... най важното е на теб да ти харесва пък мнението на другите не е толкова важно :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крилото го взехме от nissan 350z седаново крило е ама точно такова исках карбон и фибростъкло е материала и радва много :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пак казвам правия така като ти харесва на теб в крайна сметка ти си този който и се радва :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега какви парички ти излезе крилото и от къде може да се вземе ? :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Селяния до шия... моето мнение е, че предната броня с тия пластмаси отдолу е като на изтребител, тонираните мигачи са отврат, крилото също... недей да се гавриш по този начин с колата! Има доста теми със снимки на тунинговани Сивици като твоя... виж как се справят хората в САЩ или Япония и се опитай да направиш нещо такова!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези сивици са супер!Само слагаш подходящи джанти,затъмняваш я отзад,снижаваш окачването и имаш хубава и приятна кола за всички!Иначе така както си я направил не ми харесва,все е дно е събирана от 5 коли ,а и джантите не и отиват!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм на мнение че щом колегата си я харесва и винаги е искал такава няма никакъв проблем да си я има и не е гавра с колата! На мен лично ми харесва как изглежда! Не бива винага да подражаваме на ХАМЕРИКАНЦИТЕ и на ДРЪПНАТИТЕ очички за всичко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв е мотора ? върви ли като за вида си :blush1: Пък и без тези всичките неща като е изчистена изглежда много по яко :love: така ми се струва много побългарена но ти си знаеш :fun: ако ще има тунинг той поне да е от една серия всичко броните , праговете крилото ;) има нужда от стил :) все пак е хонда не е голф .... Поздрави и успех с тунинга

Редактирано от hondaracing

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето какво имам в предвид:

Публикувано изображение

Колата е на колега от форума,Евала :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колата не е лоша само махни това крило хич не и отива батка иначе ако е без крилото ще стане приятна колица :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом ти харесва си я карай така :blush1: Макар ако наистина искаш да чуеш мнението на други хора: това крило отзад не е за там :love: както забеляза има хора дето гледат какво има под капака, а не как е направена външно. Лично мое мнение, е че една кола да се прави стил "бързи и яростни" трябва наистина да повървява доста. Но в повечето случай двигателя е 1.3 или 1.5 още с моното .... че дори и малкия Втек (с извинение) ако е стоков. Рядко може да ми хареса кола, която да не е максимално близко до заводското изпълнение(на външен вид). И няма как да ми хареса кола със стоков двигател. Винаги има какво да се пипне :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава грозна 5та генерация скоро не бях виждал. Искаше мнение - давам мнение :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бели мигачи отпред и на калниците. малко по ниска да стане и крилото да си отиде - ще е доста по добре. крилото само по себе си е красиво ма не е за хечбек

Редактирано от manniakk

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо ми прилича на Фиат Браво или Брава, не помня коя беше хетчбег

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф хаха бравото е хеча в случая :blush1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си е екстра!! аБе колега виж сега мнението на всеки ще се разминава с твоето или с моето абе две напълно еднакви няма да видиш но все пак ако ти си направил/набавил всичко евала за ентусиазма все от някъде трябва да се почне.А колкото дали ме кефи твоята кола ми аз не обичам коли които не си отговарят (външен вид / тех.характеристики) тоест не ме кефи.макар че не знам с какъв двигател си.и също така да добавя:трябва да я свалиш малко по ниско задължително :) Успех за на пред колега не се отказвай за нищо на светаСЪЖАЛЯВАМ АКО СЪМ ТЕ ОБИДИЛ С НЕЩО ТОВА Е ЛИЧНО МОЕ МНЕНИЕ. :);):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата е супер!Относно така коментираното крилото-много е яко и поне на мен ми харесва!И мен ме наляха за крилото като пуснах снимки на прелюда-пейка от парка,дъска за гладене и т.н. Още един път 6 от мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да не забравите лепенката "Голф" отзад :) Шегувам се не ми обръщайте внимание ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси за мненията :) беше девствена хонда като я взех нито гърнета нито нищо колко пари пръснах по нея и още колко ще пръсна не е истина ама ми е по яко дам 300 лева за прагове и задна броня отколкото 5 лева за цигари и баничка :P а колега дай да ти видим прелюдчето ... колата ми е 1.5 mi ама и късам гъза ръчки само и тухла на педала за газта и да бучи яко .... ;) иначе съм зарибен след това като си я направя отвън под капака да сложа колектори генерация витекова глава и пълна инжекция ;) АМИН.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично мнение :) наблегни повече под капака с тунинга , 5 ген. си е със супер външен вид ,и няма нужда от пипане .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

под капака да сложа колектори генерация витекова глава и пълна инжекция ;) АМИН.......

Ей това е приказка ;):) Успех за напред ! ;)п.п. "ама ми е по яко дам 300 лева за прагове и задна броня отколкото 5 лева за цигари" - много ми е познато :P Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз много често те засичам мен лично ме радва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градски,сложи и едни понижаващи пружини ,че така мяса на скакалец! :) Иначе идеята и замисъла ги има,оттук нататък зависи много как ще подходиш към колата,т.е дали ще е сполучлив тунинга! Мене лично тия тунинг изпълнения не ме радват,но за всеки влак си има пътници са казали хората,нали така? Успех!П.П. Аз лично подходих първо под капака (колектор,генерация на 50мм,интейк със спортен филтър и топлинен щит,НЖК свещи,скоро и спортни кабели,др.лято и в-тек глава) ,на пролет ще последва боя,скоео и нова 15-ка джанта,като ще се придържам към JDM стила!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега колата е супер!Относно така коментираното крилото-много е яко и поне на мен ми харесва!И мен ме наляха за крилото като пуснах снимки на прелюда-пейка от парка,дъска за гладене и т.н. Още един път 6 от мен :)

шегаджия ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:););) и аз тва викам шегаджия , сега по сериозно ...не съм се изказвал по отношение на тунинг до сега ..но колега пуснал си тема за мнението на другите,мен лично не ми харесва , започвайки от гъзарското :P крило , мигачите ..а тази добавка отпред отдавна и мина модата . изречението обаче не ми хареса най-много .."късам гъза ръчки само и тухла на педала за газта и да бучи яко .... " ей за това моного хора вече казват нарицателно хондаджия внесто голфаджия . помисли си малко нека бръмчи но от мощен двигател а не от тоя кюнец отзад(не съм го видял де ),и последно ..вземи поне направи рамената на чистачките черни ;)не го приемаи лично , просто мнение :P Редактирано от DjSprite

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) Нещо хич не ме кефи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хем крилото е от 350z хем е седаново, аз лично до сега не съм виждал 350z седан.....но ти може и да си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...