Jump to content
ti6000

въпрос за фаровете на англичанка

Recommended Posts

искам да попитам някои има ли си на представа на англи4анка ако се свали само стаклото на фара което е под пластмасата и остане само тя дали ще ще има проблеми в последствие с фара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до колкото знам това стъкло е леща и пречупва светлината.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, пластмасата има декоративна функция стъклото върши насочването на светлината :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ви кажа че и това от долу също е пластмаса. Силно препоръчвам да не се маха. Много ще пречите на насрещното и ще губите голяма част от светлината в разсейки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги някои може ли да ми каже тогава каво да направя,за да светнат по силни без да слагам ксенон,в момента крушките са ми 55/60,а ми казаха че ако сложа по силни може да се преебе инсталацията или да се стопят самите крушките при по продължително светене,а и стаклото отвътре ми стои малко жълто и затова си мисля че ако го махна нещата ще се оправят,защото в момета вечер ивън града по път които не го знам с повече от 100-120км/ч немога да карам :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дълги ползаваш ли и защо ти е на междуградски път да караш с повече от 120км.Иначе само ксенон е ефективно решение и аз преди нямах фарове но откакто сложих ксенон се родих :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз мога да ти предложа да ги полираш първо и след това да си прецениш какво да правиш ако пак не светят.В полезни технически въроси има точно тема за това мисля че беше полиране на фарове.Виж я мисля че ще я откриеш веднага.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...