Jump to content
Maho

Има ли разлика в светенето

Recommended Posts

Значи харесъл съм си фарове за сивика тези тези и тези тези по принцип черните ми харесват повече, но въпроса ми е дали ще има разлика в светлината, която отразяват рефлекторите при положение че са черни ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма как да има разлика при положелие че това не е рефлектор... тези фарове са със лупи така че купувай каквото ти харесва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай черните, щом ти харесват повече! Според мен, ако си сложиш ксенон на късите, с тези лупи няма да ти се налага въобще да включваш дълги! Вече виждам, че продават ксенона на 100 лв. комплекта, така че остава само да си свиркаш :) Дори и да има разлика, тя ще е само на дълги светлини и ще е незначителна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се си видял това --- Modification May Require For Using HID Lighting System.Не вярвам да е нещо сложно, но все пак да си знаеш. Имай пред вид и друго, халогенната лампа има едно положение на нажежаемата жичка, а ксеноновата крушка има малко по изместено положение на балона с газа. В резултат на което се получава малка разлика във фокуса с единия и с другия вид крушки. Не че някой се замисля като си купува такива фарове.Според мен черните са по добри.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: дам, черните са по-красиви. За това трябваше и ти да си ги направиш черни, ама не слушаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се си видял това --- Modification May Require For Using HID Lighting System.

Да, видях го а именно ще използвам и ксенон 100% то и затова ще вземам новите фарове. Щом разликата ще е незначителна на дълги значи вземам черните. Само трябва да се оправя с начина на плащане, че за първи път ще купувам нещо по интернет ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лесно е, цъкат се няколко бутона и си готов. Не забравяй че е мислено като за хамериканци. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...