Jump to content
difcho

5-ти кръг - Тайм Атак, Нощно Дрифт Шоу, Тунинг Шоу

Recommended Posts

Извинявам се, че толкова късно преди мероприятието пускам информацията. Надявам се след като видите програмата, да разберете, защо се забавих !!!Всичката информация -->>http://www.driftclubbulgaria.com/Програма за уикенда -->>http://www.driftclubbulgaria.com/Meropr-8-..._Kaloyanovo.htmИнформация, Заявка, Настаняване -->>http://www.driftclubbulgaria.com/Zaqvki_nast8-9Avgust.htmСхема на пистата -->>http://www.driftclubbulgaria.com/snimki/me...full-Round5.JPG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Резервиран е хотел "Дияна" в с. Труд. Малко им объркахме плановете, тъй като хората си бяха планували няколко дни отпуска и сега хотела и механата ще работят само заради нас... http://www.driftclubbulgaria.com/Zaqvki_nast8-9Avgust.htm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде хондаджии, на който му се кара, да стяга машината.Тук таме се появяват все повече и повече хонди и чувството е много приятно, повярвайте ми. Особено пък на калояново, елате и покарайте, пробвайте си уменията, пробвайте колата. Елате и се потопете в атмосферата на състезанието.Искренееее, пожелавам ти за 38-ми път да надхвърлите себе си и да си изкараме един незабравим уикенд с много скорост и емоции оставащи за поколенията и сближаващи ни колкото и да сме различни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега а входа колко е само да гледаш?Поздрави :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5лв ако не се лъжа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве и аз съм там :angry: Стягам се малко по малко - сега отиваме да правим реглаж :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето и страницата с обновените заявки -->>http://www.driftclubbulgaria.com/Zaqvki_nast8-9Avgust.htmПП: Припомням, че и на това мероприятие има краен срок за подаване на заявките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заявките в клас "Ц" продължават да се увеличават най-много... Страницата е обновена.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заявките в клас "Ц" продължават да се увеличават най-много... Страницата е обновена.

И то как се увеличават от 19 записани 16 БМВ-та и 3 японски чак ме е страх да отида :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кольо Карастоянов e превел таксa за участие, но няма подаденa заявкa с неговото име :idea: Нека да подаде заявка или да се свърже с мен, за да изясним за кого е платил :idea:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко инфо за феновете на тунинга -->>На 8 и 9 август ще се проведе Тунинг Шоу на писта "Дракон", с. Калояново. Мероприятието е част от програмата на 5-ия кръг от шампионата "Тайм Атак" за любители. На 8 август (събота) тунинг шоуто ще започне в 20:00 часа и ще продължи до 22:30 часа, като идеята тук е тунинг автомобилите да бъдат показани как изглеждат вечер, а на другия ден (9 август, неделя) вече да се видят и на дневна светлина, като шоуто ще започне в 10:30 и ще продължи до 14:00 часа. Тримата победители ще бъдат определени с гласуване на публиката, като всеки зрител ще пусне талон в специална урна, с изписан регистрационен номер на автомобила, който харесва най-много. Критериите за оценяване от страна на публиката ще са за цялостен тунинг на автомобила - аудио система, оптичен тунинг и перформънс.Заявка за участие можете да изтеглите от сайта - www.driftclubbulgaria.com

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страницата със заявките отново е обновена, като до петък ще се обновява всяка вечер :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко представа за девойките в събота вечер -->>

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще се концентрирам на състезанието не знам. Дано ги скрият по време на карането тези момиченца, че иначе лошо ;) хахахахахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак тия мацки верно провалят класаций ... :)

Та ... имах желание да погледам как се държи Прелюда ти по завоичетата , ма нищо ве другия път !!

За сметка на това се накефих на Емо на победата , ей кара тоз младеж ве ... и разпуснах в готина атмосфера !

Срещнах се с приятели ... побъбрихме и т.н. !

 

Малко разказ в картинки от преживяното :

 

Сменяме "чипиците" за из път :

Публикувано изображение

 

... аве тия младежи не са ли виждали B16-ка ве ...

Публикувано изображение

 

... каски на кило !

Публикувано изображение

 

...лаф моабет на рацерите !

Публикувано изображение

 

... мхм .. аве Емо .. кое те кефи .. мацката или колата :D

Публикувано изображение

 

... конкуренцията ....

Публикувано изображение

 

ей довлече се до финала таз кола ..

Публикувано изображение

 

.. само една 5г липсваше ...

Публикувано изображение

 

я да видим ся кой е номер 1 >>

Публикувано изображение

 

... шампанскоооооооо /готино ли е да се къпеш ам/

Публикувано изображение

 

некфи фенове ... подкрепят шампиона с понички !!

Публикувано изображение

 

... тая мома пък му е откраднала шампанското и тубичката ! Така е с известните личности ...

Публикувано изображение

 

.. а некои хора , така изкарват кинти за сликове !! :puke:

Публикувано изображение

 

КРАЙ

Редактирано от Road®aceЯ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора , СРАМОТА :puke: Как може да има повече снимки на момичетата от колкото на хондите ??? :):D Давайте сега снимков материал от състезанието , че ми е крайно интересно. Ако има и клипове направо ще е супер :D давайте инфо .... До колкото видях Емо (НЕТ 1 :cry: ) ги е отупал :no: Честито Емо, явно тоя двигател ще продължава да гази всичко наред :) п.п. Тези снимки на какичките щяха да са по - полезни ако имаше и телефонни номера :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер беше,другя път пак съм там.Момчетата стават все по-добри,а на дрифта,вече са царе :) жалко само,че там само МИХО е представител на джапанците,но пъке сред най-добрите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях там ,ама никой като не познавам.. незнам при кой да отида се запозная.. евала за победата!Готино беше ,пак хондите се представиха както си му е реда ... а в Клас Ц .. т'ва ево беше брутално ,много изпънато ,красота красота !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Емка ;) Дано скоро се подготвя и аз за пистата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на Емо за победата и поздравления и на другите хонди дето дойдоха да покараме - беше невероятно шоу! ;) поздравления на Емо и за колегиалната постъпка и приобщаването на нов член към отбора - Владо Хондата хахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани го Владо.... тоя не можем да го откъснем от мантите и това си е.Мерси на всички които ме подкрепиха, особено много на Михо, който дари капачката за радиатор от скайлайна-а си за да мога да карам спокойно. Много ме радва и факта, че доста хонди почнаха да се появяват редовно на тези състезания.Митак, надобряваш баце и вобще не си далеч от челните места в клас Ц, нищо че ония на стълбицата карат изродски коли. Прелюда може и малко по малко му хващаш спатиите.Жоро и брат му с delSlow-a също нещо се зарибиха и макар трудностите продължават да идват и да се борят с трудностите на трасетата.Момчето с 6-цата когото окъпах на стълбицата ( извинявай но не ти знам името) всеки път ме изумява как напредва. Много гот, за няколко състезания направо се изстреля напред в класацията.Ади, захапа и не пускаш а? Знам колко ти е трудно, особено с трудни моменти като последния уикенд, но факта че си с нас и се бориш да надобрееш е достоен за уважение. Ще вземеш да си заслужиш лъскавинята от националната :)Безкрайни благодарности и на Омбре, Джони и Ванко за помощта в потготовката на бегачката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ли тоя беееееееееееееееепоръчах ти Емиле нова етажерка при бай Симо да скове - старата с купите вече няма дъвката къде да си залепиш :) Браво- яд ме е много че не дойдох

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си тука и не си дошла си пропуснала и едно "гуш" от мен ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не доде... и сега има още една черна точка.....

 

Ния, а какво изпусна... ами гледки като тая :)

 

Публикувано изображение

 

даже 2 черни точки получаваш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен Емо! Евала... Аз също бях там,но за вечерното шоу (като зрител) :)Предлагам за следващото състезание да се пусне тема по-рано та да направим организация и да се съберем повече Хонди:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото наистина е УНИКАЛНО , евала на Емо , евала на всички , които са направили шоуто 100%-во :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...