Jump to content
ObiChLiFk0

Волейбол - Варна

Recommended Posts

Ако се съберете 4-5 човека, звъннете да дойда да направим един плаж ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е, волейбол срещу Пежаците ли играете пак? :( Разбрахме пролетта, че не са добри по футбол, а на волейбол? :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ари бе, днеска ще играем ли най после...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая година ще има ли нещо ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле колко ми се играе но сте ми много далече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле колко ми се играе но сте ми много далече :)

+1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ! След последните тенденции с някои колеги да си спомняме младините по залите :) да вдигната темата като подчертая , че става дума за ВОЛЕЙБОЛ В ЗАЛА , а не на плажа!!!

В момента в който се съберем 12 човека , които играят волейбол и са съглесни 1 или 2 вечери в седмицата да ходим в залата на МЕИ да играем запазвам зала и го превръщаме в традиция !!! Започвам списъка! Аз мога да взема още 2-ма души ако се съберем само 10 :)

 

1.ObiChLiFK0

2.Lenalee

3.Борко със сивата 6-та :) така и не му научих ник-а :)

4.Ники със синьо-зелената 6-та :)и неговия ник не мога да се сетя в момента Crx™

5.dogggy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този последния сигурно съм аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.ObiChLiFK0

2.Lenalee

3.Борко със сивата 6-та :) така и не му научих ник-а :) (ника му е SPARTA ;))

4.Ники със синьо-зелената 6-та :)и неговия ник не мога да се сетя в момента Crx™

5.dogggy

6.kucata.meduza (влизам и аз, ако ще се играе от понеделник до четвъртък примерно, понеже за почивните дни може да не съм във Варна)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така :) Мерси за корекциите на никовете а за играенето :) не е казано , че ще е тази седмица въпроса е да се съберем и да си направим примерно един ден традиция :) както правим с футбола :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит за волейболче, не съм кой знае колко добър и стига да съм свободен ;)1.ObiChLiFK02.Lenalee3.SPARTA4.Crx™5.d0gyyy6.kucata.meduza7.White DeviL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обичливко вземи онези двете момчета от предния път дето играха (единия дето се контузи и другия по високичкия), че да имаме един двама така по добри :) да стане по интересно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то момчето дето се контузи не може да играе в близкия месец за това и не сме играли 2-ра седмица вече :) Надявам се да се съберем само играещи или що годе играещи :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе само с бутилки тренираме напоследък дайте малко да изхвърлим алкохола от кръвта :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за бутилките ама почнаха дъждовете и за футбол не става много много вече :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а браво, да не сме от захар? :D:offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не сме от захар и никога не съм се плашил да играя в дъжд и сняг, ама предния месец към 200 лв за лекарства не си се отразиха добре :P А и е време да се пробваме на волейбол :) Не че ще спрем с футбола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само се уговорете кога и къде:)) Аз ще ви доведа една симпатична волейболистка :):) Само да е след 26 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде малко по-сериозно 1 месец 12 човека не можем да се съберем ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

немога да разбера, защо трябва да се съберем 12 човека, като 10 можем спокойно да играем, а даже и 8 още по добре ще е, стига да се съберем хора за които волейбола не е чужда игра.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Волейболче нещо А У :) Аз мога да взема и познат, все ще съберем хора ми се струва.

Редактирано от White`DeviL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм, но чак като уточним датата ще мога да кажа дали ще мога да присъствам. :) Мога да взема още едно момче 'ондаджия ако стане работата.

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

петък ще се играе само дидо да каже час

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петък 22:00 залата на МЕИ :) Тъй като бях обещал на Таня за нейния човек :) това е окончателния вариянт на списъка ! Надявам се да няма недоволни и сърдити ! Тъй като брата запазва няма как да не играе ;) 1. АЗ2. Брат ми3. Моя Иво4. Калина (Сийка)5. Нейния Иво6. Никито (Crx)7. Борко (SPARTA)8. Филип(dogyyy)9. Венцо10.Станислав (White`Devil)11.Мацката на Танчето :)12.Приятел на брат ми !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми за къв чеп го пускате тоя списък като е попълнен вече?! Мерси иначе.

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръне ако ти се играе ще изкараме дружката на брата ;) само кажи че си сигурен на 100 про че ще дойдеш в петък от 22:00 :) в МЕИ :)

Редактирано от ObiChLiFk0

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах винаги мога да извадя 1 за да играе човек от форума :) иначе най вероятно следващата седмица пак :) смятам да го направим ежеседмична проява :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не, мерси. Не искам да се изкарва никой. Ама като се пита в тая тема, да се записваме хората от форума. Иначе приятелските уговорки можете и извън форума да си ги направите така или иначе. Както и да е.

Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не няма проблеми казах :) то момчето си знае , че ако има желаещ от форума няма да играе! Така че пак казвам :) ако имаш желание направо те пишем 12-ти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо пиши го 12-ти ... направо ... Ми ние от кога мрънкаме за тоя волейбол ... който иска да играе да казва ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петък 22:00 залата на МЕИ Тъй като бях обещал на Таня за нейния човек това е окончателния вариянт на списъка ! Надявам се да няма недоволни и сърдити ! Тъй като брата запазва няма как да не играе 1. АЗ2. Брат ми3. Моя Иво4. Калина (Сийка)5. Нейния Иво6. Никито (Crx)7. Борко (SPARTA)8. Филип(dogyyy)9. Венцо10.Станислав (White`Devil)11.Мацката на Танчето 12.Трънчо Айде списъка завършен ! Надявам се в петък да няма липсващи !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Няма да дойда 100%! Не вадете момчето. Въпроса беше принципен и не ми е чак такъв проблем. :) Редактирано от Трънчо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок :) MissCaprice Тази седмица ако ти се играе да те пишем на мястото на Трънчо ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За следваща среща ще може ли да се класирма и аз?

Редактирано от antsi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идвай още в петък че повечето сме дъртаняни може да има контузени :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники свърши то ! от тука нататък ако някой идва ще седи да гледа ! Сори ама не мога да се съобразявам с настроенията на всеки ! Един месец правим списък и кой писал кой не ... ! Петък 22:00 залата на МЕИ Тъй като бях обещал на Таня за нейния човек това е окончателния вариянт на списъка ! Надявам се да няма недоволни и сърдити ! Тъй като брата запазва няма как да не играе 1. АЗ2. Брат ми3. Моя Иво4. Калина (Сийка)5. Нейния Иво6. Никито (Crx)7. Борко (SPARTA)8. Филип(dogyyy)9. Венцо10.Станислав (White`Devil)11.Мацката на Танчето 12.Приятел на брата !!!Точка . Сърдити не сърдити това е ... другата седмица ще пусна списъка още 1-вия ден като запазя и пак ще се играе в петък ако до четвъртък сутринта няма завършен списък завършвам го с познати дето играят и това е .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДО КРАЯ НА МЕСЕЦА НЯМАЛО ДА СЕ ИГРАЕ В ЗАЛАТА! ЧАСЪТ СЕ ОТМЕНЯ ! НЯМА ДА СЕ ИГРАЕ ВОЛЕЙБОЛ ПОРАДИ НЯКАКВО МЕРОПРИЯТИЕ ЗА КОЕТО Е АНГАЖИРАНА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ! Да повдигна малко темата ! Скоро ще сложат мрежите на Рапонги , а може и да са ги сложили вече не съм ходил скоро. За Борко разбрах , че е съгласен да играем там . Има ли още желаещи и да се уточняваме да уточняваме едни и същи дни в едни и същи часове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...