Jump to content
DJDOGI

ЗВЕРСКИ ТУНИНГ

Recommended Posts

Аз я видях вчера на живо в Ямбол :( ,(някой знае ли кой е собственика),мен лично ме изкефи със забележка,че ако беше черна и със по голям цолаж джанти щеше да е още по уникална!

собственика се казва Павлин както си предположил по надписа на капака.Работи си в Германия а тунинга му е хоби и ето с какво се е занимавал като не е на работа. Колата още не е завършена ще се преработва и цялото табло на Понтиака :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: следващата ми кола ще е понтиак,имах вече един преди време ама не беше спортен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали не са я пускали вече но тук има една подобна зарибиавка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак според мен човека не е искал да прави изчистена кола, а нещо което да покаже възможностите на студиото. Човека е вложил много труд и заслужава уважение. Не е вложил пари в закупуване на готов кит а се е постарал да направи нещо авторско и уникално :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за труда,иначе... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва е страшна работа бе малиии колата е изрудска дааа определено ще събира погледи :);) Ква е марката на тва чуду

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак според мен човека не е искал да прави изчистена кола, а нещо което да покаже възможностите на студиото. Човека е вложил много труд и заслужава уважение. Не е вложил пари в закупуване на готов кит а се е постарал да направи нещо авторско и уникално :)

Ами баш идеята на дизайна е да успееш да отсееш добрите идеи и да ги съчетаеш. Можеш да имаш страшно много хубави идеи, но когато го приложиш всички наведнъж да се получи нещо ужасяващо. Дизайна търси да достави някаква естетическа наслада, да внуши някакви чувства, емоции, да е практичен, смислен и да притежава свой стил. Разбира се е крайно субективно всичко това, НО тази кола точно е прекалено тежка откъдето и да я погледнеш - прекалено много елементи, крещящи, натоварени, непрактични.Труда е ясно, че го признаваме всички, но да кажем на черното бяло ... IMHO разбира се ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като гледам колко е ниска и като знам пътищата в бг с представям как се кара.Как я е качил на този тротоар не ми е ясно.За да се кара колата трябва да има плевматично окачване за няма проблеми.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Додо да си чул на кой е колата,защото аз я мернах в Ямбол, но не съм разпитвал !

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз я видях вчера на живо в Ямбол :worthy: ,(някой знае ли кой е собственика),мен лично ме изкефи със забележка,че ако беше черна и със по голям цолаж джанти щеше да е още по уникална!

собственика се казва Павлин както си предположил по надписа на капака.Работи си в Германия а тунинга му е хоби и ето с какво се е занимавал като не е на работа. Колата още не е завършена ще се преработва и цялото табло на Понтиака :worthy:
четете !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата си я бива. Харесва ми. Може би колегите които споменаха че е изпреварила времето си са прави, и за това не се харесва на голяма част от съфорумците, но.... въпрос на вкус. Евала за труда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата много ме кефи, но отзад при ауспуха ми прилича на биде, а и тия гадни черни прорязани пластмаси са отврат.Ама както казват колегите въпрос на вкус.Браво за труда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лете на паважа, зиме във гаража!! :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето как изглежда до сивика...

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...