Jump to content
voodooavenger

отностно волана на 5г.

Recommended Posts

поточно искам да попитам начи волана ми е с аирбаг и искам да попитам дали като си сменя волана отпада и аирбега дали няма да свети постоянно лампичката на таблото и изобщо ако е така как мога да го предодвратя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да отпада и ербега , защото тои е на самия волан , да и ще ти свети лампата на таблото за аирбага , а за другото по умните да се вкл...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поточно искам да попитам начи волана ми е с аирбаг и искам да попитам дали като си сменя волана отпада и аирбега дали няма да свети постоянно лампичката на таблото и изобщо ако е така как мога да го предодвратя.

начи според мен е малко тъпо да имаш такава екстра и да я махнеш, но все пак ако си го решил, можеш да изкараш крушката от таблото примерно и няма да има какво да ти свети !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам едно въпросче и мисля да го пусна тук, надявам се колегата да не се сърди.Съвместими ли са "Air bag" системите на волана на шеста и седма генерация Сивик. По конкретно волана на Японския хеч и седма генерация Тайп Р. С една дума ако си намеря волан от Тайп Р ще разпознае ли датчиците от моята 6ген безпроблемно ( в смисал букси и пр.)и ще имам ли възд. възглавница.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става. Ако не се лъжа Драги4-а е точно с такъв волан.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поточно искам да попитам начи волана ми е с аирбаг и искам да попитам дали като си сменя волана отпада и аирбега дали няма да свети постоянно лампичката на таблото и изобщо ако е така как мога да го предодвратя.

Защо да отпада ,волана и еърбега са си отделни детайли,демек си запазваш възглавницата и сменяш обръча :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали съм те разбрал правилно сменя се тялото на въздушната възглавница с това от 6та ген. ли или просто свързваш вградения си еърбег на новия волан?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз отговорих за 5-та по темата на колегата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по моя въпрос занеш ли как стоят нещата. Все пак си с точно такъв волан от 7ген на 6та, нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря на всички за отговорите ще махна лампичката наи верочтно.а попринцип за мен аирбега не е екстра тъи като имам много добри коланчета но все пак да чукнем на дарво и нека никого не му се налага да исползва тази екстра благодаря за отговорите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А по моя въпрос занеш ли как стоят нещата. Все пак си с точно такъв волан от 7ген на 6та, нали?

Моят не е вързан към инсталацията...нещо не пасна и не ми се занимаваше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...