Jump to content
mikroni

Помощ за тунинг. баси м..ката и цвета!

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

здравейте, компанията!утре ще ми докарат прелюда (най-после да я побарам тая кола, сънувам я вече 2 мeсеца)! Благодаря на Съпруга с главно "С", че се погрижи за психиката ми и ми помогна да се сдобия с нея!ето и въпроса: колата е синя (бляк!). дайте ми съвет за лек тунинг по цвета на колата - може би нещо от двете страни.. капака няма да го пипам. ако някой има линкове със снимки, за да се образовам по въпроса..и да, знам че външния вид няма чак такова значение, но все пак съм жена.. боже, ако имах повече пари, щях да предприема далеч по-драстични мерки-)))благодаря на който се сети да помогне!айде със здраве и успешна седмица!

Редактирано от mikroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш веднага да и сложиш едни 17" джанти и колата моментално придобива друга визия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла в клуба!Съветвам те да разгледаш снимки в Google на прелюди с липове. Разликата от тях е огромна, а ако колата се свали и се сложат широки джанти, неможеш я позна! :)Успех с проекта!Ето един линк към темата за Прелюда на брат ми, сама направи разликата преди-сега :)Prelude 5

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря!колата на брат ти хич не искам да я гледам! заболява ме главата от нея !!! засега ще я преживея моята в този цвят. да видиме докога..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е машинката точно в този цвят и с едни хубави 16ки колата ще се отвори адски много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

16-ки, 17-ки... вие искате да ми качите разхода, нали? :bounce: знаех си аз..благодаря за идеите! всичките ще останат да "отлежат" 2-3 месеца, докато не се оправиме финансово -))и вероятно дотогава ще съм преживяла цвета и ще се насоча към нещо по-смислено - като свещите и възд филтър, например.

Редактирано от mikroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато сме на темата, някой ще ме светне ли какви са ми крушките - Х колко? че искам да слагам ксеноновии ако питам глупости, не ми се смейте! :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато сме на темата, някой ще ме светне ли какви са ми крушките - Х колко? че искам да слагам ксеноновии ако питам глупости, не ми се смейте! :bounce:

Добре дошла,Н4 са ти крушките! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравей колега добре дошъл веднага ти казвам едни 17ки джанти едно добро крайно гърне като това крайно гърен варви с генерация на 63мм вътрешен размер едни регулируеми коьолвъри и колата пее :)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И докато сме на темата, някой ще ме светне ли какви са ми крушките - Х колко? че искам да слагам ксеноновии ако питам глупости, не ми се смейте! :)

Добре дошла,Н4 са ти крушките! :)
Дончо не са ли Н7 или Н1,все пак е 5-та Прелюд?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм,ти беше по ксеноните,поправи ме ако греша. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако постигнете консенсус до петък за Н? - постигнете. ако не, като ги отвориме неделята, ще стане ясно -))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Н4 ще да са,а Съпруга-няма ли мнение или нама думата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че не знае -)))))))) сега ще ми докараш боя в нас като се прибера, след този отговор :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че не знае -)))))))) сега ще ми докараш боя в нас като се прибера, след този отговор :D

аууу,гаси компютъра да не види

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фаровете са двусекционни и със сигурност на късите светлини крушките са H1, на дългите мисля също. Току-що си купих 2бр Nightbreaker H1 за ламята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм си насметена, ама вие съвсем ме дообъркахте.. Н7, после Н4, сега Н1 -)))нали сте всезнаещи и всеможещи мъже.. тя каква стана с тия крушки..като я отвориме неделя ще се знае. ако не стават тези дето ги имам, просто няма да слагам сега.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако е това синьо на прелюда за което се сещам бих казал че е доста хубав нюанс, поне според мен.Ако още търсиш идеи за външния вид ето няколко, които ми допаднаха:http://www.tuningfever.fr/fr/pics/picture-...nda-prelude.phphttp://i11.tinypic.com/6kh2zio.jpghttp://www.superhonda.com/photopost/data/514/3373blue.jpgС една дума: Ниска, изчистена, с хубави джанти и нископрофилни гуми и евентуално с частично или нацяло черен или карбонов капак. П.С. Също съм съгласен че на Рокдрайв колата е убииствена

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеее ЖЕНО,до тука беше!а мъжът и незнае какви са и крушките. Че той на акорда си крушките незнае, та за прелюда и ще се чуди ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако е това синьо на прелюда за което се сещам бих казал че е доста хубав нюанс, поне според мен.Ако още търсиш идеи за външния вид ето няколко, които ми допаднаха:http://www.tuningfever.fr/fr/pics/picture-...nda-prelude.phphttp://i11.tinypic.com/6kh2zio.jpghttp://www.superhonda.com/photopost/data/514/3373blue.jpgС една дума: Ниска, изчистена, с хубави джанти и нископрофилни гуми и евентуално с частично или нацяло черен или карбонов капак. П.С. Също съм съгласен че на Рокдрайв колата е убииствена

прав си - колкото по-изчистена, толкова по-добре. това по линковете е единия вариант, който ми спря погледа. благодаря за тях!има още един вариант, който мъжа спретна и ми допадна. само дето оняден разбрах колко пари ще е -)))и да - синьото най-вероятно е това, което се сещаш. започва да ми харесва, м/у другото. даже така като се замисля, май това е най-хубавия цвят за прелюд (като изключиме онова на rockDrive -)))) Редактирано от mikroni

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеее ЖЕНО,до тука беше!а мъжът и незнае какви са и крушките. Че той на акорда си крушките незнае, та за прелюда и ще се чуди ....

POLICAIA, видя ли сега? а?! как ще ме бият заради теб! ако ме видите посинена някъде из софия, да не си помислите, че това е заради цвета на колата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелеее ЖЕНО,до тука беше!а мъжът и незнае какви са и крушките. Че той на акорда си крушките незнае, та за прелюда и ще се чуди ....

POLICAIA, видя ли сега? а?! как ще ме бият заради теб! ако ме видите посинена някъде из софия, да не си помислите, че това е заради цвета на колата :)
ами така е,като не си попълвате профила както трябва сега ще копувам крушки за ПРЕЛЮД

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e, кво не съм попълнила?! всичко съм си написала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крушките и на късите и на дългите са H1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ай, компанията.. кви сте такива мъже! никой не позна за крушките.самите крушки бяха Х3, но с някакъв преход за Х7. ..което значи, че winx май поназнайва нещо все пак -)))срамота! айде успешна седмица на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде довечера ще наснимам крушките на моята .... да видим какви са!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://am_application.osram.info/publish/index_en.html - ей тука може да си направите справка какви крушки да вземете за вашата кола. За Прелюд 5та го дават Н1, а ако някой жабар е имал излишни Н3, Н4, Н7 или нещо друго и е успял да ги навре - това е друг филм и със сигурност ефективността на фаровете няма да е максималната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма значение, така или иначе вече ги монтирахме.а относно това дали са ефективни.. не мога да преценя. но едва ли ще има "ужасна" разлика м/у Х1 и Х3. ако ти си с Х1, може да ги паркираме една до друга и да погледнем разликата. ако е очебийна, ще мисля нещо по въпроса.друго ме притеснява.. не сме ги регулирали и трябва да ги погледнем как са на тъмно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...