Jump to content
vtecman

Здравейте

Recommended Posts

Добре дошъл колега :) Евала за проекта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A ok,дупките в капака на клапаните не са ли много в страни,в смисъл така са под постоянно плискане на маслото:)Публикувано изображение аз на това място пробих

правили сме дупките там за да е по лесно да им отварим и затварим ако искаме,

слозиьме гаскет там и сложихме диафрагма на вътрешноста на капаце

и маслото не излиза от там,

но наи важната дупка за бритер систем е от блок до кутиа която е до джигател

там в блок се намира наи голиамо коли4ество налиагане от кранк дома,и това налиагане

е много лошо за двигателя

колкото по високо е рев лимит толкова по лошо е налиагането за двигателя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз реших моите отдушници да не се събират в oil catch ами директно ги пускам под колата.Аз въртя до макс 7800-8000 об/мин.С фабричният воден радиатор нямаш ли проблеми в Гърция,че там си става топличко...И последно с каква степен на сгъстяване си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последно с каква степен на сгъстяване ситова не сам разбрал :) но с оем радиатор още ниамам проблеми,и преди да слоца оил радиатор и преди даконтролирам радиатор фан от ецу като сегасложихме всякаде термо тек wrap твоята какви проблеми имаше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами.... започнахме настройки с AEM EMS internal Uego controler получавах асе детонации на едни и същи обороти на различни предавки и по-големият проблем беше че турбината правеше налягане 20psi а колата грам не вървеше.Картата на турбото беше много плавна и в диапазона м/у 3500/6500 обороти след това забиваше надолу:Моят проект:B20B3 blockB18C4 headJE 9:1 pistonsEagle rodsACL race bearingsARP head and crank studsHolley high flow fuel railHolley fuel pressure regulator880cc PrecisionNGK 9 heat rangeWalbro 255SPEC stage 3 clutchTwist ram before Blox cast Iron now manifoldHybrid T3/T4, Turbonetics T3/T4,Turbonetics T3/T60-1 ball bearing so farBlitz BOVTurbonetics Race gate 40mm60sm/30sm/10sm front mount coolerAluminium water radiator 55mmAEM uego wide band controlerGreddy 60mm warning boost meterOil temp.Oil press,water temp gaugesТова е основното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво колега и от мен,много як проект и сериозенно мислия 4е знаес 4е с таиминг на ецу триябва да си много внхмавен защото б20 джигатели имат много леки сливси много лесно се с4упиат от детонации

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив Б20Б Б20З са доста здрави блокове,но това е друга тема:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив Б20Б Б20З са доста здрави блокове,но това е друга тема:D

б20 прили4а на б18,има съща висоцина но като блок няма нерви около го като има б16 и б18http://img249.imageshack.us/img249/913/b20b18webbingvk8.jpgоще няма масло инжектори като другите и блок гирдал като б18 освен това род строк ратио е по голиам на б20 и за това е опашно да имас по ве4е от 8500 оборотине казвам 4е не може,може но не е толкова здравословнотрето е 4е хондата искасе да прави един двигател за джип без да намери дръг на4инвзема блока на б18 но не можеше на сложи по големи пистони и затова манери на4ини пражеше 17 ножи патенти за да го прави,изпожваше нов бид сливс които се хари4а сиамеиhttp://brevets-patents.ic.gc.ca/opic-cipo/...65/summary.htmlhttp://www.freepatentsonline.com/4831712.htmlако искас търси малко по нета и ще видишне искам да мислис 4е правя уменът http://www.turbocivic.com/showthread.php?t=675пак много поздравеи

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравеи и от мен :D Радвам се ,че има фенове и от другаде не само от БГ. Много добър проект си направил и като доидеш на някоя среща може да опсъдим това и онова за турбинетките :D Ще се радвам да се запознаем и аз съм от Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравеи и от мен :D Радвам се ,че има фенове и от другаде не само от БГ. Много добър проект си направил и като доидеш на някоя среща може да опсъдим това и онова за турбинетките :D Ще се радвам да се запознаем и аз съм от Пловдив.

и аз искам да доида пру бас и да ви познава но сте бъде тръдно защото не знам езика толкова добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора няма да го пипам докато не се строши а и както ти писах аз въртя до по-малки обороти :DВсичко е въпрос на настройки.....биелите на Б20 имат дупки в основата си именно за да компенсират липсата напръскалки.Аз съм с големи хлабини на буталата(13 стотни) и общо взето съм спокоен.Вече година карам безгрижно на 14-15 PSI.Жалко че си чак в Пловдив,щяхме да си бъдем полезни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора няма да го пипам докато не се строши а и както ти писах аз въртя до по-малки обороти :DВсичко е въпрос на настройки.....биелите на Б20 имат дупки в основата си именно за да компенсират липсата напръскалки.Аз съм с големи хлабини на буталата(13 стотни) и общо взето съм спокоен.Вече година карам безгрижно на 14-15 PSI.Жалко че си чак в Пловдив,щяхме да си бъдем полезни :D

14-15 PSI са много добреи не са опашни за мотораами като доидеш ж пловдив сигурно сте пием по едно кафе или каквото искас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

несе притесняваи ще се разберем щоm говорим за коли и жени :D

Редактирано от KU4E_DUX

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

несе притесняваи ще се разберем щоm говорим за коли и жени :D

;):D:D аххаха при мен колега нияма друга тема

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай на Пловдивските срещи,той Vtec-a Турбалан ще говори вместо теб,ти ще допълваш :balloon: .Не трябва да се притесняваш от говорът,ти вече си един от нас !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядай на Пловдивските срещи,той Vtec-a Турбалан ще говори вместо теб,ти ще допълваш :balloon: .Не трябва да се притесняваш от говорът,ти вече си един от нас !

мерси колегаще доида и горе долъ ще се разберем :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в България!Много се радвам че има такива хора като теб във форума :) Поздрави от най-българския град,Велико Търново :drunk::drunk::drunk::beer::eat::lol::lol::lol::drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в България!Много се радвам че има такива хора като теб във форума :lol: Поздрави от най-българския град,Велико Търново :lol::lol::):drunk::drunk::drunk::drunk::beer::eat:

поздравеи и от мен колега на старата столица на българия,бил съм на твоят град,много хубаво беше.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

несе притесняваи ще се разберем щоm говорим за коли и жени :huh:

Добре дошъл в България, Пловдив и разбира се в най-якия клуб,колега!!! Поздрави!!! Ще те чакаме на пловдивските срещи, ще видиш какъв купон си правим - за езика не се притеснявай, групата ни е изключителна и съм сигурна, че много хора говорят и английски, а току виж и гръцки....освен това с непрекъснатото увеличаване на хората в клуба се увеличават и темите, за който да си говорим - при нас скучаещи няма... :tooth: П.П Ицо, незнам ама ти само ни се губиш по тъча на седмичните - хубаво, че се видяхме в Търново, че в Пловдив не можем да се засечем :huh: ...мини някой път за 5 мин, че ще вземем да те забравим вече. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

несе притесняваи ще се разберем щоm говорим за коли и жени :huh:

Добре дошъл в България, Пловдив и разбира се в най-якия клуб,колега:huh: Поздрави:huh: Ще те чакаме на пловдивските срещи, ще видиш какъв купон си правим - за езика не се притеснявай, групата ни е изключителна и съм сигурна, че много хора говорят и английски, а току виж и гръцки....освен това с непрекъснатото увеличаване на хората в клуба се увеличават и темите, за който да си говорим - при нас скучаещи няма... ;) П.П Ицо, незнам ама ти само ни се губиш по тъча на седмичните - хубаво, че се видяхме в Търново, че в Пловдив не можем да се засечем ;) ...мини някой път за 5 мин, че ще вземем да те забравим вече. :tooth:
мерси колеска

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл в България!Много се радвам че има такива хора като теб във форума :D Поздрави от най-българския град,Велико Търново ;););):bow::lol::):D:D:D

поздравеи и от мен колега на старата столица на българия,бил съм на твоят град,много хубаво беше.
Гледай народе,гръг знае нашата история.Браво човече!Като се сетя че повечето българи не знаят каде се намира мадарският конник ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре дошъл в България!Много се радвам че има такива хора като теб във форума :D Поздрави от най-българския град,Велико Търново ;););):bow::lol::):D:D:D

поздравеи и от мен колега на старата столица на българия,бил съм на твоят град,много хубаво беше.
Гледай народе,гръг знае нашата история.Браво човече!Като се сетя че повечето българи не знаят каде се намира мадарският конник ;)
много ми беше приятно когато уцих за вашата историа,за хан аспарух,иваило,ботев и лебски и много много умни хора за които трябва да сте гордеи като nародпоздравеи и от мен колега Редактирано от vtecman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен, Григорос, заради сериозния проект, самата кола, и заради желанието да говориш и учиш нашия език.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и от мен и добре дошъл! !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси колеги мерси за всицко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...