Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив с посещение на яз. "40-те ИЗВОРА" над Асеновград

Recommended Posts

:) Обстановката беше повече от приятна :) Както са казали старите хора следващия път повече ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

срещата си беше супер, супер снимки, страхотно настроение иииии поздрав за папарака за ууууникаааалната снимка :D:P :P ;) представям си малката, ако беше гребнала с тая лопатка навънка какво ли щеше да изгребе :D :D :D:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха-ха-ха,толкова забавно...найстина Танкист, много интересно, абсолютна мистерия - какво ли толкова би могла да изкара малката от там... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха-ха-ха,толкова забавно...найстина Танкист, много интересно, абсолютна мистерия - какво ли толкова би могла да изкара малката от там... :cool:

хаахахах вчера каза че ще те базикат 3 месеца и не вярвах но като гледам маи наистина ще е така

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майна, аз съм я учил, аз :D

Аз още не мога да се отърся от детските навици и също предпочитам прясното мляко в естествена опаковка, само дето не ползвам вече лъжица :D:D:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги наистина яко сте си прекарали.А и хубави кадри от срещата сте запечатали :) браво на фотографите .Много ме беше яд, че не можах да дойда, ама ко да правим задължения :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...