Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив с посещение на яз. "40-те ИЗВОРА" над Асеновград

Recommended Posts

Аре майнички да направим поредната запомняща се градска среща....на извънградско. Датата на срещата е 05.07.09г НЕДЕЛЯ, часа е 10.00 сутринта (да има време да гласуваме:P), сборен пункт - Асеновградското шосе срещу "Мебелна къща". Този път предлагам да направим един круиз до една близка красива местност - язовир "40-те извора". Намира се на 30-тина км от Пловдив, над Асеновград по пътя за гр. Първомай. На язовира има ресторант, благодарение съдействието и ентусиазма на нашия колега от Асеновград - Борислав, вече имаме издействана отстъпка от 10% от цените, и ще плющиме "ефтинджос депутатиш кифтекос", риболовците да си носят въдиците, пътя е добър, паркинга ще ни побере всички хонди, затова елате пуовечеееееееееееееееее :P:P:D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Обсада ли се готви тук? :P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да супер цял ден ще си прекараме перфектно. Но наистина трябва да идем по раничко за да окопираме всичко и да има място за всички. За с двете раце.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра идея! Мястото е приятно, паркинга не е малък, но все пак ще е неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали ще можем да се съберем в 9 сутринта или ще ни е рано??? Мястото е ясно - Асеновградско шосе срещу Мебелната къща, както предния поход до Асеновата крепост. Само часа ще е много проблемен май? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дали ще можем да се съберем в 9 сутринта или ще ни е рано??? Мястото е ясно - Асеновградско шосе срещу Мебелната къща, както предния поход до Асеновата крепост. Само часа ще е много проблемен май? :D

Сухо дупе риба не яде.. Ако искаме да сме на споко ,ще трябва да станем по-рано ,но преди това трябва да предупредим там управата ,че виж кво стана на крепостта.. Скромно мнение давам ,аз ще съм там !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава са избори,ако не идем да гласуваме-турците ще ни превземат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава са избори,ако не идем да гласуваме-турците ще ни превземат

Въххх, това не вкарах в сметката само! Кво правим? Или изместваме мероприятието седмица назад, или по-натам.......но вече средата на юли може доста хора да плъзнат на почивки и да загубим темпото :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям policaja! Да гласуваме първо и тогаз. А аз по пътя за натам, ще се отбия в гимназията на Куклен да си пусна гласа. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тогава са избори,ако не идем да гласуваме-турците ще ни превземат

Нема страшно,ако се тръгне обратно към 17,30 или по-добрия вариант е гласуване рано сутрин(май в 6 часа почва) и след това черта към купоня! :thumbs1: И да гласувате ,ей!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно много мъничко нещо, дето всички сте го пропусналиНякой от вас да е ходил до Руен тази година, а? Никой не е ходил, не ми отговаряйтеПътя от сметището на Куклен до винзавод Руен е в ремонт, дяца.Унарев няма да има проблеми, ама аз карам там едва едва.Сивиците ще псуват много, особено по-ниските.Ако ви се прави среща в гората, можем да измислим нещо, но комбинацията с гьол означава доста километриАсеновградчани може да измислят някво място на Чая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам, че трябва да се гласува, а ако искате да я направим месечната другата неделя, тоест една седмица преди изборите. ИЛИ, събираме се групово и отиваме да гласуваме и след това газ към балкана.А пътя колкое разбит, мойта хонделка не е ниска, ама не ми се ще да я разбивам по някакви кратери.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пътя колкое разбит

Не става въпрос за разбит, а в ремонт. Асфалта е изровен и е засипан целия с чакъл. От там нататък се сещай селяните кво го правят с Астрите и ГолфоветеДнес вероятно ще ходя до Куклен и ако не забравя ще видя какво е положението

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен :offtopic: аз живея в Куклен :offtopic: и първото , което е град :offtopic: хахаха , не че има голямо значение , значи започвам , не съм ходил още тази година , но ми казаха че горе е супер мизерия в смисъл обслужване , много е занимарено тази година , второ - неможе да се лови риба от много време насам иначе има много риба :offtopic: паркинга ще ни събере мн мн трудно на него повече от 10-тина 13 коли е трудно да се намардат , освен ако не са само наши и не се запушим , трябва от пътя да се спира , което също става като вариянт , аз съм се качвал миналата година като съм подпирал колата на едно мостче иначе пътя си беше доста добре а щом аз се качвам не вярвам да има някой проблем с това :offtopic: просто в понеделник или неделя ще проверя как е нагоре и ще пиша иначе идеята е гот ;) само пътя и ресторанчето да е на ниво , иначе има места много горе да се пие по нещо , широко е , самоче ако сме над 20 коли ще е зор ;) , но ще проверя и ще пиша :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях преди 3 седмици пътя е в ремонт, но се търпи не е толкова трагичен.За риболова ни казаха,че неможе да ловим и басейна не работеше.Наистина изглеждаше занимарено даже нямаше и кафе защто им били парви работни дни за сезона.Такаче ни трябва прасна информаця.За изборите ще има време да гласуваме. :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В такъв случай чакаме прясно инфо + снимки та дори и с телефон от местопрестъплението.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нещо се обърка за руенското давайте предложения за някаде другаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора какво ще кажете да идем на някои минерален басейн примерно хисаря :lol: това е само предложение разбира се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предложението за Хисаря е мн добра мисля че мога да уредя за резервация на басеин макарче както е трагнало никаде няма да мога да идвам с вас :lol: ако решите нещо за Хисаря званете (0897336296) защото незнам кога ще имам пак време да влезна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора какво ще кажете да идем на някои минерален басейн примерно хисаря :) това е само предложение разбира се ;)

Също много добро предложение, кофтито е че се в неделя става доста пренаселено там по басейните, но в тия жеги май навсякъде е така вече и където и да отидем 50-60 човека, все трябва да е отрано за да заемем местата.Давайте конкретни идеи. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора какво ще кажете да идем на някои минерален басейн примерно хисаря :D това е само предложение разбира се :D

Също много добро предложение, кофтито е че се в неделя става доста пренаселено там по басейните, но в тия жеги май навсякъде е така вече и където и да отидем 50-60 човека, все трябва да е отрано за да заемем местата.Давайте конкретни идеи. :D
то това е задължително да се тръгне рано към 8:30 - 9:00 иначе сме загинали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 40 извора не е лоша идеята!По принцип за мен няма значение,само да съм с Хондаджии(яка компания)и на луната съм с вас!А за Бачково какво ще кажете?И по пътя има едно ресторантче(след тунела)големи кебапи правят,а на който му се лови риба реката е доло!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пеца, Панорамата ли имаш предвид, че те са доста заведения по пътя. Ако е Панорамата, там им е мн-малък паркинга, има място за 5-6 коли само :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се реши да се ходи на 40-те извора мога да проверя каква е хавата. Има две места там На ловния комплекс или на самия язовир кадето е хотела и гребната база. Ако кажете мога да проверя още утре за какво става дума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяко предложение е добре дошло! Но нека не е само ресторант, ами да има и друго развлечение (басейн, красива местност, поляни за пикник и футбол, исторически паметник.....) Ресторанта след втория тунел явно не става, понеже събота и неделя там е фул, както се убедихме и при посещението на Асенова крепост. 40-те извора също кефи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,решавайте къде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

На ловния комплекс има басейн но незнам дали работи тази година иначе има големи поляни за футбол има кубински бар, ресторант. Ако има ловджии може да стрелят с пушку. Но този сезон несъм ходил там и незнам как е дали работят. А за самия язовир има заведение полянки и ако иска някой може да се къпе в язовира. Ако има гребци може да погребят с лотки. В общи линии това е. Ако кажете че искате да сме на язовира отивам да проверя как стоят нещата.

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нека Борката провери как е на 40 извора!Там не съм ходил сумати време,този път ще сме бая народ поне така се очертава за сега!Боре,ти прецени каде ще е по добре,зали на хотела или на язовира!Кадето има и ливади,до опънеш кърпата и 1-2 бири до тебе-ехххх живот,живот:tooth: :tooth: Ще взема и топка(футболна),някой друг да вземе мажоретките и ........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми утре ще гледам да отида да проверя и на двете места как е и ще преценим каде ще е по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото важно е и да решим коя седмица точно, дали тази или другата, че да знам кога да си пътувам за Сливен. Ако е другата седмица е перфектно за мен, ще мога тая седмица да си отида към Сл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи , вчера бях до руенското езеро , качих се без проблем до горе , а значи аз щом се качих никой няма да има проблем , верно има 1-2 места , които са малко криви , но внимателно се минава , ако няма коли паркинга ще ни събере , заведението не работеше защото валеше иначе колкото и да е мизерно за 2-3 бири става и едни картофки :D басейна се съмнявам да работи а и да работи не се надявайте на нещо яко :D язовира е забранено къпането и ловенето на риба , с две думи според мен единствения проблем е паркинга , ако има коли ще видим доста зор , а все пак е неделя иначе пътя е мн як за каране :D тесен с мн завой :D тръпка си е , това е единствено място , на което ми е светвала лампата за горивото ;) , та както кажете , пак казвам единствения проблем ще е паркинга ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като чувам по колко коли се събират на Руен ще е доста трудно с паркирането пък и самото място като за такъв тип мироприятие мн не ми се връзва на мене точно.Последни бях преди няколко седмици доста е запустяло мястото и самото заведение(да не забравяме обаче ,че съм съвсем нов тука и въобще си нямам на идея как протичат срещите).40те Извора е мн добре защото има мн място и басейн самоче в неделя ще е фраш сигурно (колегите от Асеновград да кажат) Ще се опитам да предложа др. дестинация ,но за момента си оставам само с критиките ...П.п. Изразявам личното си мнение-такова на човек който му се иска да дойде :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадето и да идем за мен няма значение важна е компанията. За 40-те сигурно ще има доста хора, а за самото място споредмен не е нищо особенно. Днеска отидох и на двете места на 40-те но несъм очарован, неме радва всичко е оставено на произвола в ловния комплекс с басейна. А самия басеин е под всякаква критика за мен. Става за къпане няма спор но е от сто години и нищо не правено по него освен че го боядисват всяка година. Иначе за няколко бири става няма проблеми, ако се иде по навреме ще има каде да се спира. А на самия язовир заведението е заградено тревичката е добре подържана, за къпане в язовира, водата не е като на басеин но става за къпане ако не сте толкова претенциозни. Питах хората за заведението ако се ползват масите искат да има някакво меню и казаха че в почивните дни се плащало по 1лв вход неразбрах за какво. Има паркинг който е достатъчен за да се саберем. След малко ще кача и снимките за да видите горе долу за какво става на вапрос.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ето и снимките. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=392539 Първите 6 снимки са на самия язовир а другите са на ловния комплекс

Редактирано от Борислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и снимките. http://www.snimka.bg/album.php?album_id=392539 Първите 6 снимки са на самия язовир а другите са на ловния комплекс

Мястото е идеално само вашите там дали няма да го превземат в неделя :tooth: като най-масовия ден за почивка :tooth: ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да се оточни последно каде ще се ходи и коя неделя за да се знае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е на 40-те извора, не виждам проблем да идем на 05.07 когато се и пада датата на месечната среща, можем спокойно да гласуваме сутринта и към 11 да отлепим от сборния пункт. За тази неделя ако се реши аз ще отсъствам (ще се топна в морето малко, че старите ми кости се разсъхнаха !!! ). Давайте по-сериозно конкретни предложения за датата и мястото, че да обявиме на време срещата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен нека си е на 5 защото тази седмица времето го дават отвратително. Яко ще вали ако са верни прогнозите. Лошото е че взеха много да го познават.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невиждам проблем всеки да си пусне гласа преди да тръгнем на някъде... Урните работят от 7 и навсичкото отгоре е работа за по-малко от 5 мин... Нека всеки тръгне 1 час по-рано за срещата като по пътя се отбие да си даде гласът ;) А който сметне че му се спи много да мине привечер, невярвам да замръкнем където и да идем :D Относно мястото, няма да изразявам мнение :D Където кажете там идвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...