Jump to content
MYA

все още сме със стикерите от националната - до кога?

Recommended Posts

Забелязвам, че все още много хора не са си махнали стикерите от колите...включително и от нашатадо кога ще караме така?въпреки, че така не е лошо .. а и доста хора се заглеждат по хондите така :offtopic: а и който и да срещнеш на пътя ти помахва....яко си еТА какво ще кажете по въпроса ??? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя го махнах когато се върнах в София. Обиколих половин Бг с него, а в Пловдив един "мургавичък" хубавец ме пита дали колата струва 20 лв, понеже съм имала 20 на задните стъкла (това ми беше номера). Има и недоброжелатели, които не се кефят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз още не съм я махнал.Мисля да покарам известно време така :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите "паднаха" :offtopic:Оставих колата за миене сутринта .Наистина доста странно ме гледаха с тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от мойте остана само хартиеното тиксо.... или поне лепилото му

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тази сутрин ги свалих. Паднаха си без проблеми, но се бях изхитрил. Бяха залепени само в горния и долния край по 2 сантиметра. На останалата част и оставих плаката.Изкушвах се да карам поне още малко с тях, но познат полицай ме предупреди, че ако решат да се заяждат могат да ми създадат проблеми, а ако се направя на много отворен дори да ми спрат колата от движение, ако попадна на някой по-нервен. По закон съм нямал право на никакви стикери освен заводските, ако не са описани и регистрирани в КАТ.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ххах... цяла тема :thumbs1: Аз нямам стикер, но знам, че след такива събори е практика да се остави лепенката. Аз много се израдвах, че на тази среща ще имаме и ние лепенки, защото винаги съм се радвал на тези на BMW, VW и т.н.... но пък и винаги съм се дразник на афиширането, когато ги оставят седмица, месец или повече на колата. :offtopic: Ама може да съм само аз де :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз също мисля да покарам още малко с тях :) поне до месечната евентуално :hondarulez: Митко това дето са ти го казали е така, но не мисля, че ако някой седне да се заяжда, точно за лепенките ще се хване ;)

Редактирано от Rossi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред офиса има едно БМВ, което си стои със такива стикери целогодишно... следващата година само си ги подменя момчето :hondarulez: Доста сме близо до вътрешно министерство (ченгета има винаги), но не са му правили прооблем до сега...Колата дори и да е регистрирана "с рекламни надписи", това е описано само в големия талон, а малкия си е нормален... поне така беше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също мисля да покарам още малко с тях :) поне до месечната евентуално :hondarulez: Митко това дето са ти го казали е така, но не мисля, че ако някой седне да се заяжда, точно за лепенките ще се хване :)

Да, но друго за което да ме спрат от движение няма в момента по колата. А аз съм си хулиган... много ми мели устата и обикновено като ме спрат се разделяме с "лоши чувства", защото не си мълча. До сега не съм срещал катаджия, който носи на градивна критика. А ако си луд и ги накараш да ти цитират по кой член и алинея от ЗДП си нарушил закона са готови да ти треснат един в зъбите. Аз си го позволявам (до сега не са ме тресвали обаче) ;) Както и да е де... тази сутрин колата пак сдаде багажа, така че няма как да карам нито със стикери, нито без. Виенето от делкото се чува по-силно от шума на мотора. Чува се от 10-15 метра. Не знам дали да опитвам да се прибера с колата довечера, или да я оставя тук и в събота директно при Омбре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе Митак, каква такава орисия те хвана сега пък тебе, ... :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е... то се очакваше. Беше въпрос на късмет дали делкото ще издържи до събота. Палеца го сменихме в Търново, колкото да си дойда до София, но лагера си е прецакан. Пак имам късмет, че се прибрах до София на ход.Ъъъъ... сори за оф топика. Късно се сетих, че темата не е за моите проблеми. Може да ми изтриете мнението.

Редактирано от Димитър Коев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам да си покарам поне до края на този месец със стикерите. Ако се заядат на място ще ги отлепя, пък ако ми е писано да ме треснат с актче едва ли ще се размина:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:hondarulez: Да не станете като колегите от БМВ форума които си карат "гордо" цяла година с тях?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...