Jump to content
Димитър Коев

Пазмени километражи на Прелюд 4г.

Recommended Posts

Здравейте момчета и момичета. :hondarulez:

 

Темата не е нито спортна, нито тунинг, но след доста премеждия и перипетии в последните дни (то не бяха стопен палец и скапано делко, изгорени бушони и контролери, фарове и ала-бала) най-после мога и аз да се похваля.

 

С малко насоки и много досаждане от моя страна и много труд и мерак и талант от страна на Калоян и Иван (xtuners) най-после мога да си покажа новото табло.

Момчетата свършиха страхотна работа и в момента разполагам с най-красивия километраж наПрелюд 4г, който съм виждал (това си е мое мнение разбира се).

 

До колкото някои от вас ме познават, едва ли е за учудване, че търсих нещо изчистено, а не WOW ефекти с много цветове, миганки и цъканки. Освен това махнах и червената бленда на дигиталния дисплей, докато намеря друга, която не затъмняватолкова. Още повече, сега си пасват като цветове с километража. Ето го и крайния резултат, който за мен е брилянтен:

 

Предварително се извинявам за качеството на снимките, но явно настройките на апарата и стабилната ръка не са ми силните страни. :hondarulez:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Тъй като одобрението във vbox7 и youtube отнема време, а аз нямам търпение да се похваля, пускам и линк към 2 клипа (смятам, че ще са ви интересни). На втория се вижда и двустепенното запалване - първо стрелките, а после плазмата:

 

клип1

 

клип2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отлично е станало! Поздравления и за теб, защото знаеш какво искаш, и за xtuners, защото знаят как да го направят :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на следващата прелюд среща ще ти открадна таблото :hondarulez: много яко е станало , как стана магията :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами... по магиите са Калоян и Иван. Аз само им обясних какво искам и им дадох много груба схема на дизайна. Те го доизпипаха и - воала. :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимките от моя апарат:

 

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубави са станали. Наистина не съм виждал по-хубави циферблати на Прелюд 4.

 

Между другото се радвам че това червеното си го махнал:

 

 Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета, свършили сте супер работа! Жалко, че не можах да ги видя на живо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Станало е направо невероятно.... и аз вече се замислям за такъв... xtuners наистина си разбират от работата... Поздравленияп.п. защо на клипчетата на оборотомера не му светят седмицата и осмицата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво е станало ,евала!! **Скоро може пак да се повтори почти същата процедура :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Светят, но една идея по-слабо от синьото. Синьото си е цвета на чистата плазма, а червеното е над него. Нормално е. Вероятно на клипа е от ъгъла на камерата. Разликата е почти незабележима, ако го гледаш централно. Виж как е на снимките.

п.п. защо на клипчетата на оборотомера не му светят седмицата и осмицата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко лева илиза цялата работа ? И аз искам едни плазмени "шукарийки" за моя сивик :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много добре е станало

 

@Maho

Ако искаш да разбереш повече за изготвянето на киометражите, може да се обърнеш към колегата xtuners

Редактирано от insulin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такива километражи може ли да се измислят за Прелюд 5г. дайте и цена благодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такива километражи може ли да се измислят за Прелюд 5г. дайте и цена благодаря

ти прочете ли поста над твоя... ????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде чакаме колегата да каже колко му е излязло.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стрелката свети много брутално :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...