Jump to content
Prozac

Внимание! Нова фотокамера на КАТ!

Recommended Posts

На вниманието на всички колеги...Днес, минавайки по бул. Вапцаров, пред София ленд, видях полицаи да се суетят между двете платна. При повторно минаване видях, че са монтирали фотокамера, която според мен може да прави и нощни снимки и в двете посоки на движение. Рейсърите да имат едно наум когато минават от там.Ако шофирате разумно и спазвате правилата, няма да имате проблеми,Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си вкараха автогол, като взимат подкуп от шоферите да се усмихват на тая камера за пред началството :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз лично работя в Експо 2000 и няколко пъти си пробвам гармина качих си някакви POI със всичките тези камери и винаги ми писка като минавам от там. Явно до сега не е била активна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там наистина има нова камера,но странното е че е обърната все едно само в едната посока.Същата камера е монтирана и на Цариградско шосе преди Шел-а в посока Пловдив и май пак е насочена да снима само излизащите от София,но не се напъвайте да го проверявате това :hondarulez: Аз бях с мотора като я видях ама пустите коли пред мен караха много примерно и не можах да им дам английския си номер за спомен:angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото :) Иво за тази на Цариграцко кадето казваш :hondarulez: Тя маи не работи :angry: аз всяка вечер се прибирам от там и досега не съм получавал поканка от куките :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали е тук мястото, ама миналия ден мернах камера на влизане в тунела на Правец в посока София! Гледаше ме много лошо тая камера, а аз имам навика да си влизам със 120 в тунелите. A на този участък преди това има мост и има ограничение 80. В обратна посока ги знаем, че се крият в края на парапетите.Някой да има някакво инфо? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко от тези камери са за скорост?,маи не работят постоянно ,в смисъл дори да работят КАТ няма възможност да гледа всички и да глоби всички които са съгрешили?Защото ,ако камерите работят ще трябва да си продам апартамента за да си платя глобите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не,че са прая на умен или на нещо :D ама не бяхме ли ние хондаджиите който казвахме че за никаде не бързаме и приканвахме и останалите да карат разумно :lol: или се изхвърляте с тези коментари или само си правим вятарна устата като обсъждаме откачалките по улиците ..... катастрфите едно друго.Не се заяждам,но ми стана странно защо като си знаем на какво дередже сме си отваряме устата за хапка която неможем да лапнем.....И аз ако имах информация на за камери или радари небих казал на никой....дори и кат да е на пътя пак няма да присветна !!! Всеки си има глава на раменете и всеки си бере гайлето... като не мислиш ще си търпиш последствията....И щом хората са сложили ограничение на скороста явно има защо ... Аз ако бях не камери ми легнали полицай ще слагам ............. ама бетонните .....Успех и умната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...