Jump to content
Wolfcry

Полицейски бисери

Recommended Posts

хаха колега kras3n, имам същия проблем..същата като твоята имам - малолитражка но със злобен ауспух. Покрай куките минавам само на свободна или на мн висока предавка, още малко ще я изгася :P Въпреки това пак се ослушват и аха да ма спрат..Наистина е кофти като те хванат на баир... Сори за офф-а...Сега ще споделя една случка в която бях на пасажерското място но се смях много. Случката е от Велико Търново. Возих се във на свако ми служебното Сузуки Алто (за тези които не са имали честа да се докоснат до този култов автомобил --> http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...nt_20080116.jpg ) То беше някаква страхотна малолитража..нещо от сорта на 1.1 :P Та чакаме си на светофара,чакаме...И тука ситуацията е малко сложна, но стана така че в ляво от нас спря някаква кола,която в последствие щеше да мине пред нас и да ни свие пътя... Свако ми се ядоса и реши да не го пуска..Обаче то беше студеничко и беше нощ,стъклата запотени.Само едни фарове се виждаха.Светна зелено и това абсолютно стоково сузуки като излетя.. :P (държа да отбележа че беше пригодено за превоз на стока.демек вътре имаше само 2 предни седалки.нищо друго) Никакъв шанс за колата зад нас. И това всичкото става за секнди и то на баир (какъвто е характерния релеф на Търново :P ) Колата зад нас се чува че се пъне да ни стигне и аз очаквах някаква гонка..След 20 метра разликата вече беше покъртителна :) И докато се радваме светна един син буркан,намалихме.Куките спират пред нас и излизат с белезниците да ни закопчават,много надъхани :P Свако ми им обяснява че му е писнало да му секат пътя на това място (за хората от търново, говорим за кръстовището където е спортната зала), обаче ония бесни,пенявят се там. Аз се смях много как 1.1 скъсе опела по баира нагоре, но на свако ми не му беше много весело да се раздели с 50 лв. Все пак се отърва де, но ми се струва че ако не беше спрял, щяха да се откажат. На много хора сигурно им звучи смешно тази ситуация, и на мен да ми бяха казали такова нещо нямаше да повярвам. НО факт - видях го с очите си. Иначе мен лично досега само 1 път са ме спирали и то за да ми проверят аптечката :P

Редактирано от Tr1nky

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...