Jump to content
voodooavenger

интерес към тъи наречения сутиен

Recommended Posts

искам да попитам като цяло наистина ли ползата му е само за предпазване от камънчета и за гъзариика и лесно ли се слага и моля ви нов във форума съм даите някое яко саитче да разгледам малко зарибявки и също така ако има колеги от пловдив да споделят в нашия град от къде мога да си взема и също така има ли за 5 генерация хетч благодаря ви предварително :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр. Има един колега , мисля ,че неговият си го е правил сам ,защото в Victoria Secret били скъпи :dry: но го питай , а една темичка където можеш да видиш това , което е направил тук ---> http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=33604

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да колега аз от тази тема се зарибих с това чел съм я но не мога да видя как седи на 5 генерация и ако неможе да се купи как мога си го направя :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега ето горе долу как би седяло на 5 ген. мен лично не ме кефи но .....Публикувано изображение

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми напиши в ебея civic bra и ще видиш как стои и ква е цената :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега,аз съм момчето със сютюена на капака :) ,моя съм си го правил сам,т.е сам го разкроих по капак иначе ми го обши един шивач на дънки,тъй като той разполага със дебели игли! Спокойно можеш да отидеш във някой склад на едро и да си купиш кожа на метър,да си го разкроиш и някой само да ти го обшие,както направих аз! няма нищо сложно! Ако имаш наистина голям интерес мога да ти пратя една примерна схема кое колко аванс да му оставиш да се изпъне добре като моя!

 

П.П.1 Почвам да се кефя ,че съм зарибил някой със нещо! :(

П.П. 2 Ето ти един пример как стои на 5-та ген.

П.П.3 Цветовата гама на кожите е голяма,така че експериментирай! :)

П.П.4 Към колегата "atoma"-това ,че теб не те кефи не означава ,че той не иска да си го сложи и че не му харесва нали!???? Въпрос на вкус,останалото със какво облизало кучето го знаете! :)

 

Публикувано изображение

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз от една година имам един чисто нов оригинален сутиен от 99-00 Si ама така и не съм го слагал :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

@PETE_TONG Не съм искал да те засегна колега за тва и казах че мен не ме кефи но него го кефи, нямаше нужда от коментара за кучето, всеки сам си решава какво да си слага на колата. Просто исках да му помогна на колегата ....

Айде успех.

пс: няма да ви "с*ра" в темата повече .....

Редактирано от atoma

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@PETE_TONG-Това че ти харесва на теб не значи че трябва да се харесва на всички,колегата просто изрази мнение че не му харесва,какво толкова станало?Ми и на мен не ми харесва,дай сега да се скараме :hondarulez: ,ае по кротко

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

По кротко ше го даваш удома! Както той е изразил мнение така и аз,не живеем в социалистическите времена за да се съобразяваме нали! Все пак нека спазваме добрия тон,и ако можем да бъдем полезни на колегата добре дошло,ако ли не просто да спрем да сер....м!Дразня се от хилядите така наречени мнения,тип "що го слагаш тая грозотия" , "мене не ме кефи" и прочее! И мен може да не ме кефят вашите коли,но не съм тръгнал да натяквам! Правете разлика м/у мнение и натякване! Поздрави ,МИР ! :hondarulez:

Редактирано от PETE_TONG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По кротко ше го даваш удома! Както той е изразил мнение така и аз,не живеем в социалистическите времена за да се съобразяваме нали!

Върви си един човек по улицата и изведнъж върху него се изсипват куп трохи и остатъци от вечеря. Поглежда нагоре и гледа как една леля си тупа покривката без да се замисля има ли някои, няма ли. Човекът се възмущава и пита: - Е редно ли е така???, а лелята: Че кво, нали живеем в демокрация!?! Историята не е моя btw.Добри Войников едно време написа пиесата за "Криворазбраната цивилизация", ама книгите дебели, мъчни..., но млъкни сърце!Уважавайте се, моля, не ви отива!ПО ТЕМАТА: Можеж да пуснеш и търсене по ключова дума NOSE MASK, BRA HOODето и малко от чуждестранните колеги и колежки: http://clubeg6.com/forum/viewtopic.php?t=1...c20d1db2b02ea73

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По кротко ше го даваш удома! Както той е изразил мнение така и аз,не живеем в социалистическите времена за да се съобразяваме нали! Все пак нека спазваме добрия тон,и ако можем да бъдем полезни на колегата добре дошло,ако ли не просто да спрем да сер....м!

 

Дразня се от хилядите така наречени мнения,тип "що го слагаш тая грозотия" , "мене не ме кефи" и прочее! И мен може да не ме кефят вашите коли,но не съм тръгнал да натяквам! Правете разлика м/у мнение и натякване! Поздрави ,МИР ! :hondarulez:

Колега не мисля че съм го натяквал на когото и да е, изказах мнение, но явно и мнения вече немогат да се изказват в тоя форум, и няма да е зле наистина да запазим добрия тон.

Поздрави.

Peace!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако смятате, че можете да си дискутирате спокойно без нападки - ОК!!!!Иначе няма смисъл и сещате се къде заминава темата!!!Тук 90% сме приятели и/или познати - нека запазим добрият тон!!!!По темата: Мен не ме кефи този сутиен, но това си е лично мое мнение и никой не е длъжен да се съобразява с него, както и аз с тези които го харесват!!!П.С. айде малко по-усмихнати и с положителна енергия, нова седмица, няколко дни до Национална - все готини неща ни очакват!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в Америка се смята за много елитно да си го сложиш /води се JDM, а не е/, макар никой да не си го шие сам, защото излиза около 100-тина долара. Много хора го харесват, а за мен разваля линията на колата. Но съм се замислял да си купя след като си боядисам капака на колата... не за друго, ами да го слагам само като ходя някъде извънградско, където камъчетата и мухичките удрят с най-голяма сила и нанасят съответно най-големи поражения върху боята. А като се замисли човек, този сутиен е замислен да предпазва, а не да краси колата /както се ползва често/.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гледал съм в едно немско предаване преди години как облепяха предницата на едно ауди с дебело прозрачно фолио именно с тази цел да предазва от разни вредители и камъчета. След като го опънаха добре с пистолета за топъл въздух и шпатулките фолиото почти не се забелязваше. Облепиха цялата броня, калниците някъде до средата на арките и предния капак горе-долу колкото покрива и това приспособление. За мен това с фолиото е по-удачния вариант. Личното ми мнение е че на мен така наречения сутиен също не ми допада. Напомня ми на старите чавдари с тапицираните предници, ако се сещате. Не споря обаче че ефект ще има. Двете неща са различни. Обаче какъв е смисала да си пазиш колата да с е красива и безупречна боя, като никои няма да я види скрита под парче плат, кожа и пр. То на тоя принцип дайте целите коли да си омотаме кой с кво може, та да ги предпазим. Млко крайно се изказах де, ако е качествено направено може би ще смекчи нещата заради които не ми харесва.Отделно от това аз имам един въпрос: За какво служат тези "уши" (ако мога така да се изразя) на т. нар. "сутиен", които са най горе на самия му край? Нещо като две гънки за промушване на нещо. Ясно се виждат на снимката постната от PETE, както и на самата негова кола. Нещо се пъха там за обтягане ли? Няма ли да засилват въздушното съпротивление? Моля разяснете ми малко!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа колеги ,че в Украина го плзват и за друга цел.Зимата го свалят на долу и затварят притока на вятара и така колата загрява по бързо :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви за отговорите колеги не се караите наистина за това.аз също съм заинтересуван от тези ръбчета на края на сутиена как се постигат щото освен че ме кефи а и живея на място където на 1 км има кариера и камионите са страшна работа стъклото предното ми има две люспи вече ужас :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...