Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив с колона до Калояново!

Recommended Posts

Срещата ще се проведе на 07.06.09г НЕДЕЛЯ. ИЗВЪНРЕДНО СБИРКАТА ЩЕ Е НА КАРЛОВСКИЯ НАДЛЕЗ С ОРГАНИЗИРАНЕ НА КОЛОНА ДО ПИСТА КАЛОЯНОВО:P Моля, поради късната промяна на часа и мястото, всеки който може да предупреди колегите, които не са писали в темата, а който е чел или знае за промяната и не е писал тук, нека вкара 2-3 думи за да не му звъниме ненужно. Извинявам се на всички за късната промяна, но в последния момент разбрахме за това състезание, в което ще участва както обикновено в последно време като лидер нашия колега и приятел Хронос! Да отидем и да ударим по едно рамо и ние :P:P:P Последна тренировка преди Националната среща:P Предлагам на всички, които пътуваме за В. Търново да се организираме и разберем за часа и датите на пътуване. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според първото мнение в тази тема, на 6-7 е Четвърти кръг от Българския шампионат за туристически автомобили 2009, на писта Дракон. Така че, не е зле да се иде да се подкрепят хондите :P Говоря малко в трето лице, защото аз няма да мога да присъствам, колкото и да ми се иска...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако някой има повече инфо по въпроса да пише и маже да си спретнем отново колона до пистата :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На сайта на пистата има програма на събитието:http://www.dracon.bg/new/index.php?option=...view&id=11407.06.2009 г. 10:00 Откриване на състезанието10:20 Старт на автомобилите от група Хобикар до 1 600 см310:50 Старт на автомобилите от група Хобикар над 1 600 см311:20 Старт на автомобили група A и N до 1 600 см311:50 Старт на автомобили A и N над 1 600 см312:30-13:00 Награждаване на победителите по групи и класове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ще ви помоля да пишете кога и къде ще се чакаме за тръгване към Б.Търново защото аз няма да пресъствам на месечната имам малко работа.Благодаря ви предварително. Поздрави и Пр изкарване на месечната. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според първото мнение в тази тема, на 6-7 е Четвърти кръг от Българския шампионат за туристически автомобили 2009, на писта Дракон. Така че, не е зле да се иде да се подкрепят хондите :)

аз сьм твьрдо ЗА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо няма да бръмнем дотам малко да позяпаме и да викаме за Хондите.Майната - ще донесеш ли на месечната 10-15 лепенки, че на седмичните има доста мераклии да им давам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепенки имам достатъчно, но нещо не виждам активност в темата. Но въпреки това предлагам да се чакаме както обикновено преди Карловския надлез до бензиностанция Лукойл. Примерно в 10.30? ПРЕДЛАГАЙТЕ БЪРЗО, ЗА ДА МОГАТ ВСИЧКИ ДА ПРОЧЕТАТ ПРОМЯНАТА И ДА СМЕНЯ ЗАГЛАВИЕТО НА ТЕМАТА НАВРЕМЕ:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10:30 е добре...хем ще срьбнем по 1 кафенце на бензата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина активноста в последно време е доста слаба.Аз съм съгласен с твойто предложение и стига да не изкочи нещо непредвидено ще дойда. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам,че няма да присъствам,ама какво да се прави. ;) Ще откриваме риболова от петъка още,и не знам дали ще успеем да се включим и ние с лодката в колоната :P :P :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще се опитам да дойда, че се очертава интересно....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм :whistle: 10:30 е ОК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаба е активността, защото приемаме предложенията без да коментираме :) Там сме....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая сутрин закарах мойта барака да и сменят лагера на ролката на динамото, че трака кат стар фордов дизел :);) , но предполагам, че ако не до довечера, поне до утре ще е готова и неделята идвам, ако нещо се замота ремонта ще се возя при някой :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слаба е активността, защото приемаме предложенията без да коментираме :P Там сме....

:);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата, часа, мястото и заглавието са редактирани от мене, моля прочетете отново първия пост за да няма разминавания за срещата. Коментарите СА ЖЕЛАТЕЛНИ :):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз със сигурност ще дойда, след 5 минути отивам да си взема трошката от Електричаря и в неделя 10-10:30 съм на линия :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бая ще закъснеете, ако сте решили да гледате състезанието. Старта на Х1 и Х2 е в 10:20, а самото откриване е в 10:00 :rolleyes: имайте го в предвид

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно!Ако ще пием кафе на ЛУКОЙЛА трябва да е по-рано.Примерно 9:30 или 10:00.Ама 10 е късно-мое мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, мисля, че ще е малко късно 10 и полувина, след като започва в 10 и 20, но организатора да реши промяната щото някои от желаещите сигорно няма да имат търпение и ще отидат по рано, и ще се развали колоната. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е щом почва 10:20 тогава е хубаво към 10 да сме тръгнали. Аз проблеми с ранно тръгване нямам, така че да се организираме по навреме. :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок, направих последна промяна - часа на тръгване на колоната ще е 10.00.Който иска да пие кафе на Лукойла, нека отиде по-рано там - примерно 9.30.Относно самото пътуване, отново напомням:Никакви гонки и изпреварвания по пътя не са желателни, моля който не желае да се съобрази с това, да не се присъединява към колоната. Живота и безопасността на всички ни е наша грижа и отговорност, да не кажа че кефа да си направиме дългата колона със запалени фарове си струва въздържането от всякакъв род изцепки. Скоростта на движение на колоната ще е в рамките на 50-80км/ч, както винаги до сега. :shock:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно самото пътуване, отново напомням:Никакви гонки и изпреварвания по пътя не са желателни, :dry:

да правилно! ако искате да се сьстезаваме ..точно на 21-ви (неделя) пистата е отворена за поредното свободно каране! колегата Дончо Царев знае за какво става вьпрос:bg: наистина трьпката си заслужава ,но си остава само за самата писта и нека не излиза от нея;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво работата, оредена и всичко вкарано в релси, от тук на сетне внимателно шофиране и без изгъзици по пътя :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така момчета и аз съм за разумно каране на пътя, а на пистата на който му стиска да си показва уменията. Утре и аз съм с вас до обет. Днеска Омбре са 1-ви. Ходих до пистата и всичко е супер с нашия представител на ХОНДА. Утре ще сме горди Хонда е начело.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аййй смукачи :) :) :) Лягам си, че след малко трябва да ставам :(;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна - сложете си по едни бански, че нали помните кво стана миналата година в комплекса с басейна "Сарай" май се казваше на разклона за Калояново, след като свърши пистата.............. :(:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина отлично добра разходка , хубави емоций, е не можах да си топна гъзо у басейна ама :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбихме ги днес...Много добре се получи мероприятието - позитивно и емоционално, но пак се издънихме с тия бански..., а водичката колко топличка беше само, ама другия път.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбихме ги днес...Много добре се получи мероприятието - позитивно и емоционално, но пак се издънихме с тия бански..., а водичката колко топличка беше само, ама другия път.

Дракон2 е през октомври :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно състезание, голфчето се опитваше да не се предаде, ама само като гледах как стабилно и уверено влиза Хондата в завоите и беше ясен развоя...някой имам чувството, че ги затвори с 4-5 обиколки :lol::):D А за банските, много неочаквано ми дойде цялата ситуация а и не исках сега да показвам мускулеста фигура, да не получи някоя дама инфаркт :lol::P:):D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха - щото бяхме много жени, нали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уааааааа Браво на Омбре и всички които се трудят с него, за да се радваме ние :hondarulez: Всичко мина много добре, :):P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да наистина много готин ден се получи! и накрая да не останем с празни рьце...аз моя милост и двата черни сивика (5г) си спретнахме едно гонене из улиците на града! аз лично мн се изкефих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е верно това...въобще не сме се гонили - съвсем спокойно си се прибирахме по къщите(по случайност в една посока)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

сьжалявам...шегувах се! (просто си го мислех)

Редактирано от 2fast2real

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха - щото бяхме много жени, нали?

Чакай, че ме накара да се замисля дали беше само ти или имаше и още някое момиче с нас....както и да е, моя сексапил е твърде неустоим за жените :P:):P :P :hondarulez: А по темата, че не останахме за третото състезание, имаше ли пак участие на Хонда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:angry: как бе - и на брат ми жената беше с нас...а за третото състезание кой да ти каже като всички заедно бяхме около басейна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...