Jump to content
sleeper

на бал с S2000

Recommended Posts

искам да постна малко снимки от абитурентския бал на братовчед ми от 21 май с "лек" акцент върху колата, с която отиде мнооооого беше яко аз през цялото време бях неотлъчно зад с2-ката иии бях развълнуван минимум колкото абитуриента... ейии голяма еуфория значи, чак се заразява човек, а тая машина като вдигне обороти и не могат да си чуят клаксоните хората :thumbs1: ..... както и да е ето снимките и едно голямо благодаря на човека, който осигури колата - той си знае кой е както и много хора от форума предполагам ще познаят,особено тези от Пловдив

Публикувано изображение[/url

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

на последната снимка фотографа малко се е объркал с тоя мерц ама айде... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е. Аз пък си бях с моята и си бях също много доволен :thumbs1:Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пф, ес-две иляди, мес-две иляди ... кат пристъпих с 4'ката и ударих 2 прекъсвача 'ората заиграха кючек пред мен кой на къде ше избега... :)Най-интересното беше, че като обърнах и тръгнах да излизам, за да се паркирам един полицай ме спря и вика "-Брато, тва ако върви колко ручи цена немаше да има" ... отговорих си му на ум. (you have NOOO idea... :thumbs1:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе така и така има тема вече и се надявам колегата дето я пусна да не ми се сърди че му пиша тука, но моята мацка догодина е абитуриентка.Твърдо е решила да я возя с Хондата щото и тя покрай мен стана много голям фен (идва на сбирки,оглежда се за Хонди и т.н),и возейки я по София се надявам Софийската група със зверчетата да ме подкрепи и да направиме един Хондовски кордон до ресторанта :thumbs1:.Мисля че ще бъде много яко за нея пък и за мен а надявам се и за вас :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Такова изпращане мисля, че имаше миналата година на WaveMastaa , даже има и доста снимки но немога ги намера сега :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това същото си го мислех и аз,да отида с мойта количка,и да помоля колегите от Варна,да направим един кордон,но малко ме досрамя,иначе идеята е уникална !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това същото си го мислех и аз,да отида с мойта количка,и да помоля колегите от Варна,да направим един кордон,но малко ме досрамя,иначе идеята е уникална !

Това и аз съм си го мислил :) :) ..Другата година(ако мина тая де :D ) съм аз наред ,ще видя какви ще ги измисля.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На уейвмастара му шибнахме миналата година едно кордонче и беше зарибено . Така че няма проблем , мераклии все ще се намерят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Моя бал беше на 23-ти и ние направихме едно кордонче едно Купе 5-та от пред от зад аз с Атв-то което пак е Хонда , разбира се и от зад мойто Купе 5-та от зад другата ми хонда 5-та хеч ... Всички хонди прекъсвачи от моето купе музиката на макс и около 20-25 човека танцуват около нас , а аз от горе на Атв-то ... Голямо шоу беше....

Така че който е фен да хваща няколко зверчета да ръмжат около него :)

Публикувано изображение

Редактирано от vektor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе така и така има тема вече и се надявам колегата дето я пусна да не ми се сърди че му пиша тука, но моята мацка догодина е абитуриентка.Твърдо е решила да я возя с Хондата щото и тя покрай мен стана много голям фен (идва на сбирки,оглежда се за Хонди и т.н),и возейки я по София се надявам Софийската група със зверчетата да ме подкрепи и да направиме един Хондовски кордон до ресторанта :(.Мисля че ще бъде много яко за нея пък и за мен а надявам се и за вас :P.

ОООООООООООООооооооооо, миналата година колегите от софийската група го направиха това за мен, плюс че бях в Legend на бала си (благодарности на човека с брадвата, той си знае кой е :D )......беше......У Н И К А Л Н О;)!! Още веднъж им благодаря на колегите! Бал, който не се забравя :P;):) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, Ягуарчето дори бледнее и се губи нещо до С2000-то , наистина си е най-уникалната кола , в която може да се качи абитюрент, само НСХ може да я конкурира :);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде и аз да се включа с едната :

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

и с двете ми принцеси заедно :

Публикувано изображение

 

 

Забележете какъв цвят рокля избраме - по спецификацията на Хонда Акорд: Polished Metal :etalic NH-737M - Xxaxaxaxxaxa!!

 

И двете машини се представиха на ниво чак до 7,00ч на следващата сутрин!!

 

Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С малко закъснение ,но ето и моя принос към баловете :lol:http://www.freeimagehosting.net/image.php?03380fb70e.jpgМалко се позагубих, но здравословни проблеми със спортна травма, няма как - Надявам се добре да сте изкарали на събирането тази година :(p.s. БратV, гледам не си продал джантите , аз ти казах - ти им искаше на тея 16ки като за 19ки нови :)Иначе евала на момичето - роклята и е супер в тон с колата! По принцип този цвят сиво за кола не ме кефи, но като гледам в случая комбинацията е екстра :lol:

Редактирано от Nikitele

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на кого да се радваш по-вече,на колата ли,на абитуриенткатаа ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То на кого да се радваш по-вече,на колата ли,на абитуриенткатаа ли?

Ами абитуриенката беше приятелка на моя позната и не я познавах лично, за това на черната красавица се радвам повече :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...