Jump to content
Magnum

Търси се ВР сивик 4г

Recommended Posts

Ползвал съм GPS...

ти пък кога си виждал GPS ? :Dчакам те с д15-ката да направиш 240 и теб .. даже ти давам цялото надолнище от тунела към пловдив ! :D .. и не, не се качвам да снимам - намери си друго камикадзе :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях камикадзе, отдавна да е документирано :) Знаеш колко е трудно да Уцелиш празна магистрала. 240 е при 7200об/м прекъсвача знаеш къде ми е, можеш да смяташ ... Аз съм единствения идиот в квартала, който няма GPS :P И не ми трябва дълго, а стръмно нанадолнище за да станат по бързо нещата :P При 240, с гуми за 200 ми се размина ама нататъка ... Всички знаеме какво ще се случи ако гръмне някоя гума ;) Даже и да изперкам и да го направя, няма да разберете защото, това го четат разни безсмъртни юноши. Затова, стига вече ;) п.п. Според мен е по-добре да позачистим някои неща. Ако си съгласен, трий ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой дето не е сял плява да трие, че аз съм предубеден и ще оставя само моите постове :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата тема си е за коша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е за коша темата? Много е интересна - къде другаде мога да прочета за Московец Алеко, който вдига към 300 с направена скоростна кутия. Мисля, че много скоро хората ще си разпродадат NSX-овете на безценица и ще си накупят правени Алеко-та...

бе този пич,си прави скоростната кутия от алеко москвич на същия такъв да вдига към 300, камоли да удалжи малко на сивика които пак казвам е пипан малко (може и да не е малко но аз не сам чак такъв професор) ;) ще видим дали може да се документира с камера и ще стане ясно кои си фантазира и кои не вярва,маи така ше е наи добре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ми като има под капака мотор от мазарати 2.8 би-турбо ,може и да стане фокуса, да си видял да пиша с къв двигател еето ти линк-а невернико ;) : http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t...%F7&start=0

Редактирано от lefter0v

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко в страни от темата, или с други думи: ;)

Може да е с нещо такова колата:

Публикувано изображение

 

П.С. На мен темата ми е интересна и забавна, ако някой се интересува де

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ZaRRicK: Тая е много лачена, по-скоро е такава :

Публикувано изображение

 

Относно D15-ската, като дойде г-тека ще я замерим, колкото и да е неточен ще добием някаква информация.

Редактирано от Marcus

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Леле алекото е досста страшно ;) чувал съм, че едно такова се подвизава в Поморие ;)

Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен темата ми е интересна и предлагам да се позачисти малко ;) (включително и това мнение)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина е интересна. Я дайте ощенякоя бегачка да видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно имало такова Алеко! Преди няколко години някой ми разказваше за поморийската бегачка, а аз му се присмивах и твърдях, че е прекалил с тамошната мускатова. Предлагам темата за "Джугана" с интубиран пауър плант на Мазерати задвижван с алтернативно гориво да приключи. Очаквам една 4-та генерация, един GPS и един смел свидетел да изяснят колко ни послъгва създателят на скандалното Алеко :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно имало такова Алеко! Преди няколко години някой ми разказваше за поморийската бегачка, а аз му се присмивах и твърдях, че е прекалил с тамошната мускатова. Предлагам темата за "Джугана" с интубиран пауър плант на Мазерати задвижван с алтернативно гориво да приключи. Очаквам една 4-та генерация, един GPS и един смел свидетел да изяснят колко ни послъгва създателят на скандалното Алеко :)

ахам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ZaRRicK: Тая е много лачена, по-скоро е такава :

Публикувано изображение

 

Относно D15-ската, като дойде г-тека ще я замерим, колкото и да е неточен ще добием някаква информация.

Ех и мойто Алеко ако имаше донор...нямаше да искам да си купувам хонда ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата тема си е за коша.

да, получих отговор на въпросите си, казах каквото имам да казвам - темата отиде яко в :)ако ще продължава в същия дух, по-добре да се премести в offtopic раздела

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Де да знам, ама ми се струва че на алекото коша му е по-голям. А този на снимката е някакъв супер тесен, може да е зрителна измама пък!?!Иначе темата е супер интересна. Гласувам с 6-ица юпиий

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...