Jump to content
Guest Al_Capone

Месечна среща София 31.05.2009

Recommended Posts

Аре следващия път срещата да е от 9АМ че тогава няма слънчеви изригвания пък и тъкмо ще може на по кафе да се видят феновете :( Абе смещници кво я въртите тая среща когато си искате. Как 4години никой нямаше оплакване дали е -20 или 40 градуса нали целта тези срещи е хората да се кефят на колите на не да се събирате на гурбет. А сега ооо много е топло 25 градуса баба ми каза че на 31 имало слунчеви изригвания и акнето може да ми се пукне и да не изглеждам добре на снимките :P .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли видео на двамата простаци с Сивика и ЦРХ-са заради които дойде полицията ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимки ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не са се правили на интересни, а пак сте се "състезавали"!

Нека да се състезават, евала им правя на всички, които се състезават, защото поне проявяват някаква активност на тези срещи! За мен един фен на Хонда е този, който не го е срам да си показва колата - независимо дали спряла или в 9 хил. оборота... писнало ми е от чичковци, които пристигат с Акордите и Кончертотата с тасове и ръжди по цялото купе, докарват жената, барабар с цялата дечурлига и започват да обсъждат колко големи некадърници са тези, дето разбираш ли, си дават парите за пластмаси и джанти. Евала момчета, дерзайте... другия път може да осигурим и лафка със семки и бира. Явно тези сбирки се превръщат в селски събор... липсват само момите, дето въртят бели кърпи, танцувайки с носиите в акомпанимента на духовия оркестър...Снимки от срещата :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВИдео матерял няма ли ? Имаше доста хора с камери ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Нека да се състезават, евала им правя на всички, които се състезават, защото поне проявяват някаква активност на тези срещи!

Супер! Браво! Евалата! Щом за вас това е активност по срещи! Има си места където да се състезават! Мероприятието е месечна среща, на месечно състезание! Повчето от нас ходят там заради срещата или не ходят там заради "състезанията"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

“Цара на Булгара”Отново на старта, за победа готов,сърцето бие, адреналинът висок.Двигател мощен под капакът лек, купето невзрачно, повче от мрачно.А съперникът му нахъсан, видимо невръсен.Мисли се за велик с малкият Сивик.Гумите вече горещи, всичко е в дим.Няма съмнение той е непопедим.Сигналът е подаден, оборотите хиляда, още от старта Сивика отпада. Жалко се получи, но има още много дасе учи. Типично за всеки победен е да спори, че от старта го убори. Такова нещо нямапросто, победител с Ханда НЯМА. ;)

Редактирано от dudka___

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ей ся стана боя!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста неграмотно. Много грешки, но така е подрастващото поколение. Като си помисля, че един ден ще ни управляват. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

победител с ХАнда НЯМА.

То има, ама както сама си казала: "Типично за всеки поПеден е да спори".

Другият път погледни малко по-надалеч от пасатчето си и може и да видиш. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

победител с ХАнда НЯМА.

То има, ама както сама си казала: "Типично за всеки поПеден е да спори".

Другият път погледни малко по-надалеч от пасатчето си и може и да видиш. ;)

 

Хахаха, това са технически грешки :) Редактирано от dudka___

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се коментира повече, безсмислено е просто. Само не ми е ясно защо си решила да се регистрираш тук. За да дразниш "бавните" хонди с твоя "бърз" пасат ли? Нека ни е зле на нас, бъдете спокойни. И такива като нас, залитащи по бавни коли трябва да има, за да можете вие да изпъквате с вашите совалки. Така че спри да с*реш из форума, ами си иди във вашия спокойно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха, това са технически грешки ;)

Хахаха, той и Passat-а ти е техническа грешка! Хахахах!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха, не се возя в Пасат. Ей, така си го написах. . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да се състезават, евала им правя на всички, които се състезават, защото поне проявяват някаква активност на тези срещи! За мен един фен на Хонда е този, който не го е срам да си показва колата - независимо дали спряла или в 9 хил. оборота... писнало ми е от чичковци, които пристигат с Акордите и Кончертотата с тасове и ръжди по цялото купе, докарват жената, барабар с цялата дечурлига и започват да обсъждат колко големи некадърници са тези, дето разбираш ли, си дават парите за пластмаси и джанти. Евала момчета, дерзайте... другия път може да осигурим и лафка със семки и бира. Явно тези сбирки се превръщат в селски събор... липсват само момите, дето въртят бели кърпи, танцувайки с носиите в акомпанимента на духовия оркестър...

Браво, ти явно си мозъка на компанията ... в кой точно шампионат участваше ? Голямо геройство е да се кара бързо сред хора, да ! Ще ти кажа моето мнение - ДА некадърници са ! И на всичкото отгоре - тъпи ... Между другото ще дадеш ли някое умно предложение какво да направя със семейството си по време на месечна ?!?Искам да видя всичките Рейсъри, начело с теб, записани за състезанията на националната ! Ако не си там значи само си приказваш и си поредната мишка ... Писна ми от 12 годишни рацери, сложили по едни шарени джанти на д14-ката и състезаващи се до първа смърт ... порастнете бе хора, почнете да се появявате по пистите !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...