Jump to content
P_Marinov

Сервиз за монтаж на климатик

Recommended Posts

Колеги някой да знае читав сервиз в София, където ще ми сложат климатик на прелюда-4г. Звънях на разни места и всеки ми разправя, че на коли преди 98ма година не искали да слагат... Нямам си идея защо е това предполагам, че искат да си купя климатик от тях и просто нямат... Та ако някой знае сервиз или майстор някъде в София ще съм много благодарен ако ми препоръча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0898 25 45 27 Търсиш Цецо - работи в Младост1. Много е добър;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
0898 26 45 27 е телефона -сбърках на горният пост

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля колегата да пише като проучи как са нещата, понеже и аз се интересувам от същото и търся някой, който да го направи от-до.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията ;). Утре ще отида да говоря с него и като има развитие ще пиша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.autofrostcomfort.comСпецялно само с климатици се занимават !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега insulin, би ли дал някакви ориентировъчни цифри за този сервиз. Примерно какви парички вземат за дозареждане,за ремонти или нещо подобно. Нека хората,които искат да отидат там да имат макар и малка представа!

 

Благодаря !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.autofrostcomfort.comСпецялно само с климатици се занимават !

В аутофрост ми казаха, че не монтират климатици, така че който се интересува от монтаж да знае, че там не го правят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми цена 400 лв. за монтиране и зареждане на климатика дайте мнение за цената. Струва ми се малко висока на мен ама не знам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж не монтирали пък ти казали и цена за монтаж !!скайп: autofrostcomfort

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми цена 400 лв. за монтиране и зареждане на климатика дайте мнение за цената. Струва ми се малко висока на мен ама не знам...

Колега какво ти е на колата,имаш ли нещо за смяна? Мисля,че тази сума е доста висока..Само за справка - чисто нов радиатор за климатик струва 248лв. (за Акорд 98г.)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

www.autofrostcomfort.comСпецялно само с климатици се занимават !

абе, не съм доволен от тях. връзват те на машината и натискат бутона. нито се интересуват какво ти е налягането, нито ще ти почистят радиатора. резултатната температура след зареждане се мери не с термометър а "с ръка"! като питах според тях колко градуса трябва да стане, казаха "трябва да духа студено". ибааа и майсторите... питах какво е налягането..."хъката мъката, добро е" !само за справка на друго място (автоклиматици Ирис от форума на ситроен)... измериха налягането - 20 бара, 12 градуса -> измиха буболечките -> измериха 10 бара и 8 градусанакратко, мисля че тези аутофрост са квартални майсторчета и хич не си дават зор, а дали някой от тях е завършил хладилна техника не знам, едното момче е гумаджия иначе.просто, много недоволен. единствено, че за 300 грама фреон взеха 45 лева, другото е под всякаква критика. а да, да не плюя само, на първото ходене ми предложиха кафе докато чакам. Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ми няма на колата просто ще и слагам климатик. Тя няма фабрично и затова се интересувам от сервизи и подобни цени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж не монтирали пък ти казали и цена за монтаж !!скайп: autofrostcomfort

Това не е цена за монтаж от тях това е друго място не съм писал, че е от тях. Те не монтират така ми казаха и така написах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

www.autofrostcomfort.comСпецялно само с климатици се занимават !

абе, не съм доволен от тях. връзват те на машината и натискат бутона. нито се интересуват какво ти е налягането, нито ще ти почистят радиатора. резултатната температура след зареждане се мери не с термометър а "с ръка"! като питах според тях колко градуса трябва да стане, казаха "трябва да духа студено". ибааа и майсторите... питах какво е налягането..."хъката мъката, добро е" !само за справка на друго място (автоклиматици Ирис от форума на ситроен)... измериха налягането - 20 бара, 12 градуса -> измиха буболечките -> измериха 10 бара и 8 градусанакратко, мисля че тези аутофрост са квартални майсторчета и хич не си дават зор, а дали някой от тях е завършил хладилна техника не знам, едното момче е гумаджия иначе.просто, много недоволен. единствено, че за 300 грама фреон взеха 45 лева, другото е под всякаква критика. а да, да не плюя само, на първото ходене ми предложиха кафе докато чакам.
Kолега аз нямам такива наблюдения... можеби,защото са ми клиенти и подхождат малко по..по.. към мен! Въпреки,че за мен това не е правилния начин за печелене на клиенти и име. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо ми няма на колата просто ще и слагам климатик. Тя няма фабрично и затова се интересувам от сервизи и подобни цени.

Е тогава тази сума,която си посочил е съвсем нормална!Даже на мен ми се струва евтино :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колега ако не си вързан в ръцете сам ще си го сложиш. аз на сивика си го боцнах за един уикенд без да си давам зор... после отиваш да ти го надуят и да ти го напълнят и си готов.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не знам дали ще успея сам. Не съм много опитен в тия работи и няма да се наема сам да го правя, така че ще се дават пари май :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колега ако не си вързан в ръцете сам ще си го сложиш. аз на сивика си го боцнах за един уикенд без да си давам зор... после отиваш да ти го надуят и да ти го напълнят и си готов.

ами колега ако нямаш гараж (двор или нещо такова...) както и инструменти, колкото и да си развързан в ръцете, на паркинга пред блока (или на тротоара) с голи ръце не става... !!! Успех на колегата с монтажа! Извинявам се за оф топика...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не коментирайте цените ,като не сте наясно с ситуацията.Монтаж на климатик е лесна работа ,но времемка.В смисъл не става за 2 часа а 2 дена.Един час в сервиз струва от 25 до 100лв.Тия 400 лв дето ги коментирате са подарък!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано не знам дали ще успея сам... така че ще се дават пари май :shock:

Ами вместо да ходиш по сервизи има много колеги във форума които биха могли да ти го монтират (и то доста по-кадърно от много сервизи).... сега е криза няма много пари, така че защо не предложин някой лев на някой колега да ти го монтира... така хем ти ще дадеш наполовина пари хем някой който я е окъсал може да изкара 100-200лева в почивния си ден!
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...