Jump to content
G.Popov

Въпрос относно Bumper-i

Recommended Posts

Здравейте, колеги! Нов съм сред вас във форума и реших да задам въпрос относно: Какви брони (Front and Back Bumper) ще ходят на този модел хонда : Сивик 1.5 90коня ... така наречените "англичанки" ( все още необеснимо за мене защо точно англичанки). Решил съм се и аз да я побутна тук-таме и затова питам вас за съвет. Недържа да е нещо преклаено ниско... заради пътищата които имаме, може би неще малко по-ниско от стандартната височина може и същата. ( Моля модераторите да не ми отсичат главата още в началото ако съм объркал темата за въпроса си :lol: )

 

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, колега, добре дошъл! Красива ти е количката, много безаварийни. Второ, ето ти малко тунинговани англичанки може да ти хареса нещо: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=36193&pid=658797

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

англичанки защото са англииски сглобки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, да ти е честита количката, и да и се радваш дълги години. Относно броните обаче - с нашите улици направо не си струва. Доста време и аз се навивах да си сложа нещо на моята (същата англичанка), но се разубедих. Почти всяка, ама всяка кола с маааалко по-ниска броня в Студ. град е или одрана, настъргана като с ренде отдолу, счупена, или направо с липсваща такава - оставена някъде по дупките родни. Дори да предположим, че по-голямата част от шофьорите не могат да карат - грозната статистиката пак си е на лице. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"англичанки" са защото са Роувър.Милев :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ме лепна и мен тук? :lol: Кое е първо, яйцето или кокошката? Колега, хубаво е да има брони, но здравината и качеството са много важни. Другото е, че за англичанките няма толкова голям избор на тунинг елементи. Трябва някъде да ти ги направят индивидуално за колата, което според мен би се отразило на цената. В никакъв случай не бих ги направил по низки, особено ако мислиш да си я караш зимата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята идея попринцип е да не са по ниски от сегашните просто да имат ... какато се казва фаца ;) Защото попринцип на хондите си им ходи ебаси ;) А и то години си мечтая за хонда която да си я напрая както си знам :lol: Благодаря много за съветите и предложенията. Скоро ще се установявам в Бургас.... студентска му работа ;) и ще пробвам да намеря наи добрия( и от към цена и от към качество и размери) вариант. След което разбира се ще докладвам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...