Jump to content
billabong_honda

Продавам Хонда Акорд-94г.

Recommended Posts

Хондата е с 2.3мотор158к.с.на 204000км.Има климатик,който работи перфектно.С лети джанти(оригинални15)гуми в добро състояние,абс,ксенонови фарове,мп3-Пайнер.Колата се намира в Пловдив.Има доста външни забележки и два горни шарнира за смяна,които са по 25лв.пар4ето в Бултрако.Снимки ще кача тези дни.Телефон за връзка-0890102874.Цена:4500лв.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=377565

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спешно ми трябват пари,така че нова цена:3000лв.има едно каре зьа смяна и тампони,около 300лв. е всичко с работата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спешно ми требват кинти-2500лв.който даде се качва на акорда.Има доста забележки,но за тия пари кво му плащате!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да спомена,че Акорда ми да ва разход 10л.-100км.-градско!!!!!!!!!За мотор 2.3 мисля,че е доста добре,а и колата е регистрирана в кат за 115к.с.,така че тва е бонус(по-малък данък)!Може и бартер,пишете ми!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко да повдигна темата-Акорда в момента е в сервиза и сменям всичко по окачването(лагери,карета,полуоски,шарнири,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде колеги за 1100лв.я давам с проблем двигателче,което се решава с максимално 600-700лв.и зимате акордеона;)0890102874-за ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акорда е продаден на колегата BOSS`HOGG-обръщайте се към него!!!Може да изтриете темата!!!Благодаря и се извинявам на всички,които ми звъняха!!!!!Със Здраве :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...