Jump to content
kamenski

Д14А4 НЕ ПАЛИ ПОМОЩ КОЛЕГИ

Recommended Posts

колеги помагайте хонда сивик 6-та генерация д14а4 е мотора има искра на свещите бензин има стартер има и плюс на дюзите няма го управлението на дюзите с маси ако някой е имал такав проблем и знае как се оправя ще съм много благодарен ако помогне

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как се появи този проблем след какво ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами значи колата не е моя на приятел е има я от 2 дена мина кам 100км без проблем и изведнъж огаснала без нищо да е правено

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледахте ли коя грешка е записал компютъра ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледахте ли коя грешка е записал компютъра ? :rolleyes:

ами не пробвахме да видим грешките с KTC но изобщо не влезе компа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах, колега... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно са се мъчили да правят диагнистика на колата с кодочетец, но той не се е свързал с компа на колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпред до краката на пасажера в дясно, махаш капака и до Компа има 1 синя букса само с два входа, слагаш една жица на късо и гледаш чек-енжина на таблото. Даваш и на контакт ако свети постоянно няма грешка. Едно дълго е 10 а едно късо мигане е 1 и напиши номера на грешката да помагаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е алармата да прави проблем(ако има такава)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами колеги колата няма аларма или нещо такова само заводския имобилайзер но лампата светва и си угасва преди малко пробвах да закася буксата и лампата свети постоянно като се даде на контакт помагайте с някви други идеи че работата не е добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това ми се струва доста странно и искра, и бензин и не пали. Искрата сте я видяли - ОК, сигурни ли сте за бензина? При мен имаше такъв проблем и беше от предпазителя на главното реле, което управлява бензиновата помпа. Заслушайте се дали се чува помпата като дадете на контакт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е това ми се струва доста странно и искра, и бензин и не пали. Искрата сте я видяли - ОК, сигурни ли сте за бензина? При мен имаше такъв проблем и беше от предпазителя на главното реле, което управлява бензиновата помпа. Заслушайте се дали се чува помпата като дадете на контакт.

значи релето работи помпата се чува има достатъчно налягане има и плюс прес контакт на дюзите но го няма управлението вече почвам да си мисля че компа се е багнал нещо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"инерция суич" щракнат ли е? На такова ми прилича.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"инерция суич" щракнат ли е? На такова ми прилича.

приказваш за бутона които спира помпата когато колата се блъсне не е от него проверен е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Отпред до краката на пасажера в дясно, махаш капака и до Компа има 1 синя букса само с два входа, слагаш една жица на късо и гледаш чек-енжина на таблото. Даваш и на контакт ако свети постоянно няма грешка. Едно дълго е 10 а едно късо мигане е 1 и напиши номера на грешката да помагаме.

Направи ли го ! Редактирано от sebulba

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах такъв проблем .Има искра ,има бензин ,презапоих MAIN релето ,и пак не пали .В краина сметка се оказа бобината ,има ток на свеща ,но не е достатачен .Смених бобината и веднага запали. Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами искрата е много добра всичко си е наред компа не показа никви грешки управлението за дюзите идва до компа но не излиза от него явно ше трябва да се тарси нов :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...