Jump to content
Wolfcry

полицейската акция

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

не знам темата за тук ли е, не е ли, просто искам да кажа на колегите от пловдив, че тази акция е наистина в сила и не знам до кога ще продължи. мен лично ме спират поне по веднъж всяка вечер в късните часове. пълно е с патрулни коли с радари и всичко по булевардите и главните улици особено вечер и през нощта ! има и "подвижни" камери отново на тези места много често( оставени коли, които снимат ). просто наистина карайте внимателно и в рамките на разумните скорости, пазете си книжките, не правете глупости !

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така трябва да е всеки ден, а не по време на акция.Акция се прави за наркотици, откраднати коли и оръжие. А карането според регламента е нещо, което полицията трябда да следи всеки ден, всяка минута. Без изключение.На мен вчера ми дръпнаха един акт :cool: Не можах да си намеря талона на колата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак да допьлня колегата карайте разумно стига с тези високи скорости в града а и не само.Това трябва да е всеки ден все пак вече сме граждани на Европейския Саюз а и поведението ни на каране нее за хвалба.И нека оправниците ни да вземат мерки малко и законите да пооправят за да имаме един спокоен живот зад волана и да се чувстваме сигурни когато стойм зад волана или сме на тротоара и пешеходната пьтека!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да хубаво е наистина да има контрол но ми се стува, че се преувеличава с него може ли като пътувах към Петрич хубав път да понастъпиш колата да има сложени ограничения на по 60 км и през 200м да има катаджии според мен това е поднисничество спрямо шофьорите откъм органите на реда може и да греша това си е мое мнение но не трябва толкова да е натопорчено положението толкова и през 200м да има патрулки :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези ограничения да не са сложени случайно? След като нямаме самоконтрол по-добре така!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в цяла България е акцията

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези ограничения да не са сложени случайно? След като нямаме самоконтрол по-добре така!

Повечето ограничения, които аз виждам в нашата мила провинция, са сложени не защото някой някога предвидливо е преценил че участъка е опасен (а повечето от тях никак не са), а защото там някога е станало едно или няколко ПТП-та. Както винаги според полицейските доклади причината е високата скорост и въпреки, че някой когато се е блъснал е карал със 150, е решено че там ограничението трябва да е макс 60. Ако пък има наблизо храстчета или е завой, това вече е манна небесна за служителите на КАТ, които отиват за да изпълнят плана (малко по-съвестните) или да вземат някой лев...Аз тези ги спазвам, защото обикновено за никъде не бързам, но веднъж ме хванаха... Платих си акта, но ми беше много тъпо, че трябваше да дам пари, които заработвам с труд защото някой някога решил...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да отричаш, ограниченията трябва да се спазват. Няма никакво значение дали са абсурдни или не.Преценили са колко трябва да е максималната скорост. Колкото и да роптаем - това е положението. Така е в цял свят. България не прави изключение.Карай с повече от 20 мили в училищната зона и после ще си видиш книжката на кукуво лято. Хората го знаят и го спазват. И това не е само заради глобите и отнетите документи. Отнемеш ли живот - свършва и твоя. Там обезщетенията не са по 50.000 лева. Говорим за милиони долари.Карайте си умно. Резачките по пистите срещу заплащане. Там е адреналинът. На пътищата е отговорност и съобразяване с останалите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моето скромно мнение, за което ше бъда нахранен 100%, е че това е шибаната полицейщина и е поредната форма на демонстрация, че се върши нещо.По моему не е само това начина за контрол.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И моето мнение. Повечето ограничения са от времето, когато карахме Жигулита, които след 95 км/час започваха да вибрират и да се тресат, а за да навиеш волана се искаше сериозна мускулна маса. Затова бяха такива ограниченията - може да не съумееш да завъртиш геврека на завой, ако си с по-голяма (за соц. возило) скорост. Някои от колите нямаха усилвател на спирачките, също. Сега кметовете смятат, че като ограничат скоростта, ще намалеят катастрофите в тяхното село, с което си спестяват куп разправии. Тръгнете от Враца към Козлодуй - непрекъснато има ограничения - 60 и 40. Четиридесет километра в час! Каруца не се опитала, не е ги постигнала. И точно там-познайте кои стоят! Мой познат с Лада минал оттам с 68 км/ч. Акт за сто лева=на половин пенсия. А там няма ни търговски обект, нищо - просто пътят прави лек десен завой ( за който е запознат - разклона за с. Веслец). Този човек ли е по-опасен от мощните аудита, които на магистралата хвърчат с незнам каква скорост и са се залепили зад хондата отзад, светкайки непрекъснато и гледайки мръсно?Ограниченията хващат ли пияните нощем и тези без книжки, които се трепят и трепят? И които, въпреки мъдрата политика на закона се увеличават! Знаете какво стана наскоро на м.Тракия в аварийната лента. На тоя сигурно му е липсвал знак "не изпреварвай в аварийната лента".Всички знаци, ограничаващи скоростта трябва да се преразгледат и вдигнат поне с 20 км+, като останат с малки стойности само около болници, училища и т.н.

Редактирано от pesho2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пешо, не говори глупости. Жигулитата са си жигулита. Москветата москвета.Европа да не е карала соц.коли?! Виж им ограниченията. Няма да е лошо преди да напишем нещо, поне една препратка към външния свят да направим.Иванов, прав си донякъде. На мнение съм, че самовъзпитанието на шофьорите е функция от работата, която върши полицията. Както ми казаха оня ден на акта - "И ние да отчетем дейност" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Oto, подкрепям те напълно. Аз съм шофьор и пешеходец. Днес като се връщах пеша от работа, минавайки кръстовището на Мария Луйза, за пореден път потичвам, защото просто желая да пресека, но тези, който завиват на ляво не мислят така и не ми дават път. Дори съм имал случай да ме псуват за това, че пресичам, сякаш тези, който завиват на ляво са с предимство, а пешеходеца е една скапана пречка на пътя за тях. Така, че каквото и да кажем, ние нямаме култура за почти нищо, не само на пътя. Докато сами не се научим, няма кой да ни научи. А полицайте, тях няма въобще да коментирам, те са поставени на пътя, за да се нахранят от подкупите, а не да следят за спазването на закона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като добавка към последното твърдение ще добавя случка отпреди няколко дни. Ходих на разходка до Асеновград и навръщане знаете къде има катаджии - на разклона за околовръстното на Пловдив. Точно преди въпросния "контролен" пункт ме изпреварва един джип, сигурно поне с 40-50 км отгоре, като аз карам в ограничението. След малко гледам, че са го спряли и почвам вътрешно да се радвам :mellow:, обаче докато ги задминавам поглеждам и какво да видя - нашия състезател директно вади портфейла. След няма и 30 секунди вече ме изпреварва със същата бясна скорост на поделението, точно преди да се изкачвам по моста (за тези които са запознати с местоположението). Питам тук, каква е поуката от цялата тая работа ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като добавка към последното твърдение ще добавя случка отпреди няколко дни. Ходих на разходка до Асеновград и навръщане знаете къде има катаджии - на разклона за околовръстното на Пловдив. Точно преди въпросния "контролен" пункт ме изпреварва един джип, сигурно поне с 40-50 км отгоре, като аз карам в ограничението. След малко гледам, че са го спряли и почвам вътрешно да се радвам :mellow:, обаче докато ги задминавам поглеждам и какво да видя - нашия състезател директно вади портфейла. След няма и 30 секунди вече ме изпреварва със същата бясна скорост на поделението, точно преди да се изкачвам по моста (за тези които са запознати с местоположението). Питам тук, каква е поуката от цялата тая работа ...

Поуката, колега, е че трябва да бъдем по- достойни хора и да не даваме подкуп на куките. Може едни 20лв. да са по- ефтиният вариант при нарушение, но това е престъпление. Затова ако някой реши да се оплаква от това, колко е дал на полицайте, да се въздържи. Това е престъпление, както от наша страна, така и от страна на полицията. Вчера един колега се хвали: "Карах на Карловско шосе с 180км/ч и полицайте ме спряха. Като ме видяха кой съм, ми махнаха да продължа и изчистиха информацията от радара".Изводът...... в България почти всеки е престъпник.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българинът е проблемен човек. Такъв е, защото няма ефективна система, която да го контролира и да му оказва натиск - най-вече финансов. Има склонността много бързо да забравя. Ужасно много да мърмори, говорейки за своята свобода и нейната неприкосновенност. Не знам откъде този робски комплекс, но като ни стъпи някой на мазола и веднага започваме да квичим като прасе на заколение.Комплексите са страшно нещо. Качил се някой от 1.200 куб.см. Лада на 1.400 Хонда, и веднага започва да си мисли, че е хванал дядо Боже за шлифера. Че кара кой знае каква кола - спортна ли, стабилна ли, комфортна ли - не знам, не разбирам. И започва да негодува за ограниченията, които му се налагат. Ако те му се струват абсурдни тук, то какви ли би трябвало да са по други континенти, където кубатура 1.400 куб.см. НЕ СЪЩЕСТВУВА! И където 1.7 и 1.8 са най-малките възможни двигатели, влагани в Хонда Сивик и Тойота Корола. Където и в условията на петролна и финансова криза 3 и 4 литрови агрегати, че и нагоре, са повече предпочитани от когато и да било. Сигурно трябва ограниченията да са им пропорционално на нашите - градско 150 км/ч. Извънградско 270 :mellow: Даваме подкупи, без да си създаваме някакъв престъпен образ в главата. Без да се замисляме, че този някой, който дава и онзи, който взима, утре могат да бъдат причина за смъртта на нашето дете, на наш роднина или на самите нас. Нация, безотговорна до дъното на костите си. Нация, които трябва да се обработи генетически, и на която трябва да се наложат най-суровите европейски наказания, за да започне прекрасно написаната система на хартия да работи и да показва резултат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина са се стегнали да проверяват, въпреки че проверките са колкото за отбиване на номера. :angry: В смисъл, че като за акция не се взират мн, мн. ;) Онзи ден се връщахме от диско и ни спряха 2 пъти. Първия само проверка на документи и багажника, a втория след 10 мин пак за документи и алхоколна проба. Особено вечер никой не ни гони, така че и спокойничко пак ще стигнем ;) Късмет на всички :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Българинът е проблемен човек. Такъв е, защото няма ефективна система, която да го контролира и да му оказва натиск - най-вече финансов. Има склонността много бързо да забравя. Ужасно много да мърмори, говорейки за своята свобода и нейната неприкосновенност. Не знам откъде този робски комплекс, но като ни стъпи някой на мазола и веднага започваме да квичим като прасе на заколение.Комплексите са страшно нещо. Качил се някой от 1.200 куб.см. Лада на 1.400 Хонда, и веднага започва да си мисли, че е хванал дядо Боже за шлифера. Че кара кой знае каква кола - спортна ли, стабилна ли, комфортна ли - не знам, не разбирам. И започва да негодува за ограниченията, които му се налагат. Ако те му се струват абсурдни тук, то какви ли би трябвало да са по други континенти, където кубатура 1.400 куб.см. НЕ СЪЩЕСТВУВА! И където 1.7 и 1.8 са най-малките възможни двигатели, влагани в Хонда Сивик и Тойота Корола. Където и в условията на петролна и финансова криза 3 и 4 литрови агрегати, че и нагоре, са повече предпочитани от когато и да било. Сигурно трябва ограниченията да са им пропорционално на нашите - градско 150 км/ч. Извънградско 270 :angry: Даваме подкупи, без да си създаваме някакъв престъпен образ в главата. Без да се замисляме, че този някой, който дава и онзи, който взима, утре могат да бъдат причина за смъртта на нашето дете, на наш роднина или на самите нас. Нация, безотговорна до дъното на костите си. Нация, които трябва да се обработи генетически, и на която трябва да се наложат най-суровите европейски наказания, за да започне прекрасно написаната система на хартия да работи и да показва резултат.

Така е колега...всяка една дума е вярна. НОкучетата си лаят, а кервана....Докато не загубиш мил човек, не го осъзнаваш, ....Не е гаранция ...Българите СМЕ злобни, завистливи, гневливи и безотговорни!?....Но БЪЛГАРИТЕ сме .... и добри - някои.... :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Каквото и ограничение да ти сложат на междуселски път пак ще се трепеш.... Аз живея в ирландия лайняна държава с страхотни закони.100КМ/Ч е ограничението на междуградски път !!! имайте предвит,че пътя е тесен !!! не е широк като в БГ. 2 камиона немогат да се разминат на повечето места !!! има и 80км/ч обаче хората не гледат ограничението и за никой не е казано че трябва да кара с толкова или повече ... всеки кара както си иска,без да прекрачват 100км/ч,има и такива дето си карат с 60 има и 80 аз обичам 70км/ч е аз по-прост ли съм от останалите,че карам с 70км/ч ??? или сам няква дартак и трябва да внимавам да не испусна завоя .... В Балгария хората гледат ако е ограничението 100км/ч той задалжително трябва да кара с поне 20-30км/ч отгоре .... Понеже БЪРЗА за някаде си .... пътищата им са добре обозначени завой предопредителни знаци маркировка сигнализация по пътя и сякакви помошни средства за предотвратяване на грешки !!! хората тука сигорно имат не повече от 20 знака и не са трепят като при нас дето имаме сигорно над 150 знака... за какав чеп са ни аджаба щом се трепем така нелепо по-пътя... Манталитета ни е такъв на нас Българите,никакво уважение към катаджията,камо ли към колега на пътя ..... Ако имахме респект от полицията дали щеше да има катастрофи и сякакви глупости и подкупи и нз си кво...Никой не те предопреждава тука,че има катаджия пред теб,секи си е индивидоален....секи си гледа в канчето.може да са повтарям от други теми,но тука сички са равни .. Няма БМВ няма МЕРЦЕДЕС няма ХОНДА или каквато и да е др кола .. карат си нормално и за никаде не бързат... имат си и правила по подръжката на автомобила !!! не е като в бг даваш си документите и той с др кола ти минава сички тестова и глупости там....и най малкия луфт аре вари преи... досадно е някой път ама поне си сигорен,че и да караш с 200км/ч няма са разпаднеш и ще спреш уж навреме.. Колко от вас колеги колата ви е в отлично састояние като казвам отлично имам предвид пълна изпавност,ако я прегледа европейска комисия да няма забележка ??? много малка част,по-голямата част от хората карат с растропани коли... НО те не са виновни просто заплатите са малки и едвам се преживява.... и тука пак държавата ни го слага ..... ако започенм да мислим и да огледаме от всички страни,ще видите,че не ние сме виновни ами самата политика в хубавата ни БЪЛГАРИЯ...егоисти сме , зависливи сме , алчни сме , агресивни сме и още и още ама всичко това е само заради онея 300 глупака в парламента !!! Малко се отклоних от темата,но акцията си е супер и нека да е целогодишна

Редактирано от SH3M37A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да хубаво е наистина да има контрол но ми се стува, че се преувеличава с него може ли като пътувах към Петрич хубав път да понастъпиш колата да има сложени ограничения на по 60 км и през 200м да има катаджии според мен това е поднисничество спрямо шофьорите откъм органите на реда може и да греша това си е мое мнение но не трябва толкова да е натопорчено положението толкова и през 200м да има патрулки :)

До това доведе войната по пътищата, това е резултат от действията на всички нас, така че няма какво да се оплакваме. Защото докато има по една патрулка на 300 км всеки ще кара като бесен и ще се надява някой да му присветне, когато трябва за да намали. На самосъзнанието на българина не може да се разчита, трябва само строг контрол и яки наказания. Отделен въпрос е, че пак ще го отнесе бай Пешо с москвича, а ония намазаните ще подават по една 50-левка и пак ще карат с 200.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разразиха се бая "страсти" по темата :) само да отбележа, че НЕ съм против тези проверки, че НЕ се оплаквам, че не мога да карам с 300 итн. просто предупреждавам народа наистина да внимава, тъй като вечер на празния булевард кракът натежава, а патрулките дебнат на всеки километър :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1) За пръв път от много време насам съм съгласен с мненията на колегата Oto Kluge. Похвално. Имам само едно вметка, лично към него - законите ни не са прекрасни на хартия. Далече са от прекрасни. ДА, кадърни са, добре са измислени, но има много трески за дялане. Това, само информативно.А сега по темата:НЕКА, нека колят и бесят! Но нека да го правят правомерно и с основание. Нека да спират наред, но нека пред закона наистина всеки да е равен. Правиш нарушение и независимо каква кола караш, каква е обиколката на бицепса или портфейла ти - понасяш си глобата. За съжаление обаче българското самосъзнание е много трудно променимо. На практика начина на мислене на българина малко се е променил от Освобождението насам, просто декорът и средствата са различни сега. Отвътре промяна в мисленето много трудно ще се постигне. Винаги е изгодно да изклинчиш, вместо да си поемеш отговорността.За съжаление българин е не само джигитът зад волана, ами и онзи в светещата жилетка. За съжаление всички бързаме за някъде. Всеки е по-башка от другия. Всеки като седне зад волана решава, че е безсмъртен, без явно да съзнава, че зад волана е с единия крак в затвора, с другия в гроба! Изобщо да ни съжали човек - умни хора, ама не знаем явно как да използваме акъла си. Не си даваме сметка, че не сме сами в тази държава и т'ва си е. Всеки си живее зад своя собствен дувар, крие се от башибозука, а на съседа помага тогава, когато няма самият той да пострада. Щото е по-лесно да мислиш за себе си, отколкото и за другите. Щото е по-лесно да натискаш педала в междублоковите улички, без да се замислиш, че каквото и да ти се изпречи на пътя няма как да спреш, без да го пометеш /не дай Боже да е дете, гонещо топка/. Щото е по-лесно да се разминеш с 20 кинта, вместо да се замислиш, че утре може да блъснеш роднина на този, на когото вчера си "бутнал" двайсетачката. Алюзиите са безбройни, примерите - също.Щото е по-лесно да се носиш по течението на апатията и безразличието, отколкото да се замислиш и да осъзнаеш и поемеш отговорността си. И точно поради тези причини съм ЗА такива акции. Ама не полицията да се сеща да си върши работата по празниците или перди избори, ами постоянно. От една страна не ми е приятно да ме спират по три пъти вечерно време, да ме карат да надувам дрегера и да се обяснявам какво имам в багажника, но от друга - така трябва. Нека свикнем, че на пътя не сме, че на пътя, макар и скрити в шубраки или спрели в нарушение, стоят и контролират, малко опърпани, прашасали и опръскани с кал, органите на реда. Ако е толкова труден самоконтролът, то нека поне да свикнем на външния, обективен и справедлив контрол. Току-виж сме привикнали и сме осъзнали отговорността, която всеки гражданин носи. А кога ще дойде този светъл ден......зависи от всички граждани.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боя се, че "онзи ден" може би няма да дойде скоро. Ако дойде изобщо.Старато поколение е твърде старо, за да се променя. А на младите (не че съм стар) няма кой ефективно да им влияе - родителите са прекалено заети или не желаят да го правят считайки, че щом отрочетата им са завършили училище, то следователно вече няма на какво да ги научат. А на другите възпитатели - училище и полиция им се държи сметка за всяка една стъпка, спрямо децата им.Имах един такъв пример със съсед, който вдигна такъв истеричен скандал за това, че полицаите докараха мъртво пияната им дъщеря (13 г.). Въпросният съсед крякаше за това, че полицията го е събудила в 4 сутринта :censored: А друга майка така бясно викаше на позната учителка за това, че казала на детето й да си изключи мобилния телефон, докато е в час.Примери мога да давам на салата и бира до поне другата работна събота. Но ще се въздържа. Ченгетата са за това не само да правят регулярни акции, а да съблюдават това, всички да бъдем европейци. Не само някои. Нещата малко се позатегнаха. Това се усеща. Не е като в други години, когато направо си искаха подкуп. Дано стане още по-добре. Само ще спечелим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карайте по европейски по нашите "европейски" пътища и магистрали.Не може само да се изисква от народа трябва и да му се даде :censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, ако не сме в Европа, може да не се държим европейски, нали? :censored: Чисто географски сме европейци. От социална, морална и етична гледна точка - някъде из дъното на азиатските класации. Благодарение на такива стряскащи разсъждения като "дайте ми европейски път и ще стана европеец".То и сега се трепем като на война, пък преставям и какво ще бъде с хубави пътища. Въпреки, че аз специално не мога да се оплача. Извънградските са много добри. Градските са кофти - и в София, и в Пловдив..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

пишат ми акт за без винетка на не четирикласен ами четирисеткласен път - по тесен от моята пета генерация и с дупки колкото цялата нея... спират ме за превишена скорост - 20тина над позволеното ( не се оплаквам, аз съм си виновен ) и докато единият ми пише, другия седи на улицата и чака да спре следващата кола. задава се Х6 сигурно със 140, полицаят не само че не дигна палката, ами и се отдръпна, да му направи път... ЗА КАКВО СИ ГОВОРИМ ИЗОБЩО ?!! :):D:censored:

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да не говорим че нашите ПЪРВОКЛАСНИ ПЪТИЩА са целите в дупки и неравности, че за да не си оставиш някоя гума на пътя трябва да влизаш в насрещното движение ( в пловдив мога да дам поне 5 такива примера, как за да не си разбиеш колата трябва да влезеш в насрешното платно и просто всеки път изтръпвам като гледам как го правят и като го правя и аз самия... )или да намаляш до 5 км/ч и да задръстваш двжението.. че на всеки 4-5 месеца колата трябва да вкарваш колицата за правене на "предница" и изобщо какво ли не.. оф отклоних се от темата, съжалявам, просто съм бесен на всичко!

Редактирано от Wolfcry

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко добре казваш. Но тогава вместо да се възмущаваш, че са ти написали акт за липса на винетка по треторазряден път и за превишение от 20 км/ч - вземи и осъди държавата. Такива дела са интересни и предизвикват небивал медиен интерес.Законът така го е казал. Ти си го нарушил и трябва да изтърпиш последиците. Тъжно, но факт. Другият вариант е да промениш местожителството. Има много интересни държави за живеене, стига да имаш достатъчно кураж да превъзмогнеш българското в теб и да станеш човек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарение на колегата ОТО разбрах защо нямаме нито една завършена магистрала :lol:,а тази която имаме на нея могат да ти изкапят пломбите.Ама така е по добре, по-малко се трепим по пътищата ни пълни с кръпки.И още нещо да попитам колегата ОТО колегата Wolfcry по ли е виновен ,че хондата му е по евтина от Х6цата която дори не са я спряли?????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задаваш ми въпроси, на които не мога да ти отговоря.Полицаите са комплексирани създания. Малко от тях стават за работата, за която са назначени. А безцеремонни ченгета има малко. В Пловдив се подвизават двама моторизирани, които спират без оглед на автомобила. Пускат зад теб сирените, един отпред, един отзад и те спират. Проверяват и глобяват, без значение дали караш Х6, Сивик или луноход. Виждал съм как тези двамината викат паяк да вдигне луксозно возило пред Форума в кв.Тракия, Пловдив..Уви, две птички пролет не правят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...