Jump to content
c7aH4eB

Някои знае ли как става ... ?

Recommended Posts

Здравейте колеги. Разбрах, че има възможност сам да си правя преглед на колата вместо да ходя по сервизи и т.н. братовчедми беше ми намекнал само не ми е обеснявал подробно. Ставало с компютър някакви драйвери и кабел, който да прави връзка с колата. Ако има някой който знае за това или по-добре сам да си прави прегледа да има такъв компютър нагласен с драйвери всичко да пише. Благодаря предварително :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:( Ако се научиш да издаваш сивите самозалепващи стикерчета и онези сини картончета - казвай :D Но си мисля, че за 30 лева прекалено много ще хамалуваш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ото .. колегата май имаше впредвид "самодиагностика" а не ГТП !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:(:D Аз имам такъв уред, но той е за американските версии на повечето марки. Оня ден ми светна Check Engine. Излезна, че е oxygen sensor. :D Извинявам се на колегата, че не съм разбрал правилно, но някак неясно разбрах думата "преглед" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле като гледам този въпрос си го задал много неправилно.Ако става дума действително за преглед (годишен техничвски преглед) него сам на дали ще си го направиш за тва си има сервизи които си имат разрешителни и т.н. Аз си мисля че става дума за диагностика, чистене на грешки и т.н. Ако използваш търсачката ще понамериш някоя друга темичка. На кратко са ти е нужен кабел, Bluetooth или някакъв друг алтернативен начин на свързване м/у колата и PC. От там ти трябва съотвтно програма за PC и доста доста познаня ако искаш да променяш ти нещо. Във форума има колеги които се занимават с това но като гледам точно и ти не знаеш за какво ти трябва това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва съотвтно програма за PC и доста доста познаня .

...до колкото знам тая програма не се намира лесно :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намира се-ама срещу солидно заплащане.колега,недей да откриваш топлата вода,а си плати 30 кинта на някой,който хем ще ти свърши работа,хем няма да ти прецака нищо(тука зависи от майстора :( ).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За темите:2. Заглавията на темите е крайно желателно да са обяснителни, изчерпателни и в съответния раздел. Теми от вида "Вижте..." (или по-лошото "Vijte") ще бъдат директно модерирани! Примери за лоши заглавия са: "Помогнете ми", "Имам проблем", "HELP: PROBLEM", "ПОМОООЩexcl.gif!!!", "Molqvi kajete .......", "nqkoi znae li..." и т.н. Пример за добри заглавия са: "Търся ключалка за контактен ключ за АХ"

Поредното брилиантно заглавие във форума!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...