Jump to content
Soichiroo

От D16z9 в по горен клас

Recommended Posts

Здравеите.Имам една идея от много време и искам да попитам по напредналите от вас как седят нещата.Филм ли е голям или ... Идеята ми е следната:Колата е Civic Coupe 5 генерация,без клима 1.6 SOCH V-TEC и искането ми е вече да не е SOCH амии DOCH V-TEC ;) .И така питането ми е компютъра,ск.кутия пасват ли или някакви други проблеми които могат да се срещнат при смяната на този двигател D16Z9 с големия V-TEC.Мерси много на всички помогнали ми с всяко нещо в този проект. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само компа ти става всичко друго се сменя: кутия, полуоски, тампони, лостовете за скоростите може и да се преправят но по-добре от ВТИ. За инсталацията не съм съвсем сигурен обаче ако вземеш DOHC VTEC той най-вероятно ще си дойде с инсталация

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно,а иначе входящите и изходящите колектори и на двата мотора дали са същите,защото на SOCH_a разполагам с такива. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различни са

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз под мотор имах предвид целия не само блока и главата. Колектори, помпа за хидравлика, алтернатор, компресор за климатик ако искаш всичко трябва да е от Б серия

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хидравликата става от д серията с леко преправяне. Ако иска да ползва помпата на б-серията ще му трябват и щуцерите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мн мерси колеги,много ми помогнахте наистина. :tooth::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...