Jump to content
Informer

Смяна на съединител

Recommended Posts

Здравейте,Искам да ви питам, някой знае ли дали е възможно да се смени съединителя на Сивика без да се вади двигателя от коша? На пръв поглед ми изглежда сякаш има място... Как сте го правили вие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаш грижи. Свалят се полуоските и стартера само (освен нещата по кутията дет са)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем може,как да не може.най вероятно ще се наложи да се откачи някой от тампоните на двигателя и да се надигне леко,но няма смисъл да го вадиш от коша.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eми аз съм с хач 5 генерация и няма проблем сменя се без да се вади двигателя за другите модели не мога да кажа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще помогне с нещо, ето малко "разкази в картинки": http://www.civicforums.com/forums/120-tran...ch-install.html. За 7-ма генерация е, но сигурно и на 6-та ще е горе-долу същото (не разбирам от такива неща).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сваля двигателя.Махаш полуоските,тампоните(без този при ангренажа),стартера даже остава на кутията (само му сваляш долния болт),подпираш двигателя и отпускаш до като кутията мине под рога.На твойта кола сам човек за 3 часа е готов даже без повдигач.Не търси гараж с канал .....не е предимство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм да, за това ги харесвам Хондите :) :) Благодаря на всички за полезната информация :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...