Jump to content
murdera

Прелюд среща - София

Recommended Posts

много мъже, прекалено малко жени.. скука, ти казвам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами жените с прелюди явно са много малко :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами поради тази причина трябваше да се постараете да стане интересно за жени.нещо като: да спретнете показно как се кара прелюд (нали сте мъже и всички можете). или да потанцувате върху капака на колата.. знам ли?! вие сте умни момчета - ще се измислите. :o:o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

murdera, сега как да пусна на обща кво си обещал, а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хей! заспалата компания!хайде среща в понеделника (31-ви), че намерих една мадама с прелюд 3 ген. - да ви запозная, да си я поемете жената, ако има въпроси или нужда от помощ, да ви знае.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как заспали? Даже съм присъствал на една тяхна среща.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как заспали? Даже съм присъствал на една тяхна среща.

ми че ела пак.сега ще видиш как ще се огънат всичките и "няма да могат да дойдат"... много срамежливи тия прелюдаджии бре..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P:P защо слагаш всички под общ знаменател :dry: Редактирано от murdera

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кое: ваш'та ужасна притеснителност или дали ще додйете?хайде на въпроса: понед там ли си? .. а този път ще размените ли нещо повече от 2 погледа с мен?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там, 2 усмивки достатъчни ли са :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там, 2 усмивки достатъчни ли са :dry:

ха ха.. :P твърдо нье! -))))) ок, ще се видиме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път и аз ще дойда и ще се опитам да добавя два погледа към тези на Мърдъра. Само не разбрах като ти се трупат повече бройки (разменени погледи) какво печелиш? Някъде осребряват ли ти ги? :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти пък! не ги осребрявам, пазя си ги като ми стане кофти да се сетя кви сте били репи зелени -)))))))))м/у другото, с иво мислиме вариант за срещата в някоя кръчма.примерно в спорко срещу универсиада, или ако сте прекалено претенциозни - дайте идея къде може хем да се спре, хем да ви хареса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миленче, така тотално ще се промени идеята и резултата от срещата. :dry::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миленче, така тотално ще се промени идеята и резултата от срещата. :rolleyes::punk:

не разбирам - ти сега оплакваш ли се?компанията, имам още едно предложение: може преди кръчмата да се метнеме за 1 час зад хилтън в парка. там май има паркинг и ще може да се събереме (поправете ме, ако греша за паркинга). идеята на упражнението е да се учиме дружно да ходиме на лента. който не знае за кво говоря, ето ви едно клипче да гледате.човека ми е добро приятелче. ако пък срамежливостта пак ви хване, просто ще се забавлявате да зяпате как аз ще падам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глей начи как млъкнахте кат предложих нещо нестандартно.последни новини - мадамата се уплаши и няма да идва. мнооо тъпа постъпка от нейна страна, чак ме е яд кво кара.остава ли уговориката за кръчмата в 7 или се отказахте всичките?казвайте овреме, че имам да пазаря на детето "пособия за училище" и да знам как да си разпределя времето.айде успешна седмица на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понеже нещо започнах сама да си говоря тук, няма да има среща. (или поне аз няма да дойда).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Аз от доста време чета за прелюд-срещата и мисля, че е крайно време да запозная прелюдчето с други близки и далечни роднини :D, за да започне малко от малко да се социализира и то:) Ще се радвам да се запознаем, ако не днес (защото не разбрах последно, али ще има среща или не...), някой друг път.Поздрави на всички и весела седмица!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като гледам сме само 2мата ..... може да го оставим за събота или неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като гледам сме само 2мата ..... може да го оставим за събота или неделя

Аз след работа съм свободен и мога да дойда, ако се съберем повече от 2-ма примерно :) и ако ще има среща изобщо, иначе събота, неделя... супер. Последно, къде се срещата??? Тук: http://bgmaps.com/map.aspx?sid=51d757b3c89...de833fdaff03d53или пред някакво заведение прочетох?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хехех... "Жена, непостоянство е твоето име....". (обратното също важи). :) Ако ще сме двама-трима наистина няма смисъл. По-добре да го оставим за уикенда. ако пък решите нещо - казвайте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен не ме бройте за неделя, защото заминавам за гърция за уикенда да катеря и ще се върна доста късно.може да я направиме другата седмица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно днес ще ходи ли някой, щото не ми се ще първия път, когато идвам да съм само аз :):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами поради тази причина трябваше да се постараете да стане интересно за жени.нещо като: да спретнете показно как се кара прелюд (нали сте мъже и всички можете). или да потанцувате върху капака на колата.. знам ли?! вие сте умни момчета - ще се измислите. ;);)

Брей, какви предложения се дават тук ;) Аз имам контра предложение към теб, на следващата Прелюд среща, може ти да се качиш на капака ти и да ни потанцуваш, пък аз обещавам, че ще ти метна повече от 2 погледа :o;) Приятно катерене.... в Гърция ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

FROSTY, само ако е твоя капак, че след като седнах на всички коли на капака миналия път, осъзнах че не са от най-неподатливите -)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амииии.... НЕ! Моя капак беше прясно боядисан на последната среща и бях на косъм да те скастря като те видях... но после си казах - жена на Прелюд среща, не е често явление... :):lol:;) та това те спаси.... ;) от сруга страна, тези капаци са тооолко големи..... не са за изпускане :)

Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще ме биеш, а? -)) ми ако се окажа по-здрава от теб, кво ще правиш? -)))хайде стига сме спамили темата. кога планирате следващата среща? (да видя аз точно колко добре е боядисан капака... :lol: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдааам.... голяма си СПАМ-аджийка, женска му работа.... ;););) а откога СКАСТРЯНЕ е синоним на БИЕНЕ?! :) Явно жените, каращи Prelude ги избива на агресия ;):P;);) И малко по темата - какво ще кажете скоро пак да си организираме една срещичка, може и да е на различно място :) малко разнообразие никога не вреди, аз бих предложил да го съчетаем с нещо друго - например КАРТИНГ :lol: или каквото там дойде....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде изчакайте малко със следващата среща да мога тоя път да дойда и аз с моя прелюд. Че да не спирам пак на 100м... А и хем Иво да се върне. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OK - чакаме Иво - забравих, че го няма.Картинга е супер идея. От две седмици се замислям все по-сериозно, така че аз съм "за".П.п. FROSTY, не ме "избива" - просто никога не ме пуска.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картинг ако ще да е ,нека да е в Студентски ... не съм карал другаде в София де, ама там дрифтят яко! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този на красна поляна е в пъти по-як от Дунев (в студентски) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете събота (12.09), или неделя (13.09) среща на Бояна с продължение на картинг пистата в Красна поляна? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ще кажете събота (12.09), или неделя (13.09) среща на Бояна с продължение на картинг пистата в Красна поляна? :angry:

Аз съм за, за събота (12.09) :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

събота (12.09), или неделя (13.09) - нямам претенции, когато кажете

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм "за". колко часа? може ли към 8 примерно на картинга?и къде ще е срещата "в бояна"?бе ще пуснат ли 9 г. дете на пистата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред резиденция Бояна, там където се правеха едно време гонките, но сега вече има лежащи полицаи. Условие на ползване на пистатаНа пистата се дават картове под наем:Карт SODI KARTКарт MS KARTНа пистата могат да наемат картове клиенти на възраст от 8 години нагоре.Пистата работи всеки ден:от 09:00 до 21:00 - летен периодот 10:00 до 18:00 - зимен периодЦената на една обиколка с нает карт е 2 лв.При наемане на карт от един клиент за 10 обиколки, клиентът получава бонус една безплатна обиколка.Пистата може да се наеме, при конкретни договаряния, за един час или за един ден при провеждане на промоции, любителски състезания, тържества, игри и забави.Тъй като пистата работи до 21.00 ч., най добре е да се съберем към 19.00 и от там да тръгнем каъм пистата, защото едва ли само нас ще ни чакат там и може да не се класираме.

Редактирано от FROSTY

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...