Jump to content
DJDOGI

БЕСЕН СЪМ

Recommended Posts

Днес за 15 минути оставих колата в една уличка имах работа до банката връщам се и ЧЕСТИТО хубава драскотина наи-вероятно от ключ започваща от средата на багажника през стопа заедно с задният калник. :rolleyes: Чудя се довечера дали да не спра пак там и да наблюдавам от растояние дали ще се появи грешника да му натроша рачичките с палката да я сефтосам :devil::boxed: Нито съм запушил гараж нито нищо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да направи го това спри на същото място и дано доиде пак нещо да направи :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрял си на "местото" на някой, който се изживява на собственик на улицат и тротоара, щото живее там.На мен един тъпак зареди една вечер на "местото" му ми издраска цялата дясна страна.Нищо не му направих на пенсонирания полицай, щото щеше да стане война в която, както знаете печеливши няма. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа спри пак там, дано да мине и му натроши кокалчетата :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такава тъпа тема наскоро не бях виждал. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое и е тъпото mercury ? самата тема или случката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъпа остра затова съм я пуснал в този раздел

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое и е тъпото mercury ? самата тема или случката?

Това,че хората се опитват да решават проблемите си със сила.Защо е нужно да се чупят ръце някому?А и на всичкото отгоре този "някои" наи-вероятно ще иска да отвърне със същото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега и аз имам от тези готините "винили" пълен ужас сме баси нацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mercury ти явно живееш в "идеалния свят" , за да говориш така... не сила ами ми се иска да ги УБИЯ :blush: за да говориш така явно нищо такова не ти се е случвало или си някав уникален индивид ! събуждам се някой ми откъртил страничното огледало ! и кво викаш за кво тая сила? а за кво са тея цигании! кой ще спечели като ти направи мръсно ! а освен със сила по никакъв начин не може да направиш нищо това е .... но никога не може да го хванеш на място ,защото "твърде хубаво е за да стане"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление парите и грубата сила станаха идеали за хората.Маи вече нищо друго не остана.Като и да е,изказах лично си мнение и не вязнамерявам да учавствувам в диспута по-нататък. :blush:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре ти заеби тея заучени фрази ама да те питам сериозно нещо такова случвало ли ти се е някога ? подобно ? какъвто и да е отговора ти пожелавам разбира се да не ти се случва! но дразнещо е това че всички тея цигании които ти правят по колата са супер много занимавка и нерви ! и нестига проблемите в живота които всеки има се сблъсква с допълнителни от някви смотаняци ! загуба на време нерви и средства? и това да го приема без да искам да го пребия, при положение че без нищо някав селянин ти създава главоболия.. е хубаво да са живи и здрави всички тея щом трябва без сила..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,само 1 мога да кажа простотията я има само в България и си ни е наша патентована черта. Никаде ги няма тези селски изблици да се*реш пред вратата на другия т.е. да направиш кал.Дори в чужбина БЪЛГАРИНА СИ Е БЪЛГАРИН.Аз и тука си патя.... Кофти за случката и излишни нерви ходене назад напред ... Има хора който искат всичко да им е наред било то в семейството,имуществото и др глупости дето са ни дадени на тоз скапан свят,а има хора дето не им пука от нищо.Успех и дано по-малко пострадали от селенията да има ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

минами то него ли хванеш на момента....ама дано несе повтаря защото.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Простотията на хората е безгранична:lol:За съжаление живеем в такава държава където като направиш мръсно на някой по един или друг начин това ти доставя голямо вътрешно удовлетворение:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но нали все пак и ние сме част от тази държава и тази простотия. Ако кажа, че няма правила, няма да е вярно, лошото е, че прилагането на правилата не важи за всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...