Jump to content

Recommended Posts

Здравейте, колата е "сивик" 5-та d15b2 седан,проблема ми е че,като си отворя прозореца ми мирише на суров бензин (не на изгорели газови) Капачката на резервоара направо съм я махнал,ходих в няколко сервиза но не ми помогнаха,и така вече 3-та година си я карам. Ако някой се е сблъсквал с такъв проблем,или имате някакви идеи къде може да е причината за решаване на проблема ще ви бъда МНОГО БЛАГОДАРЕН.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами щом си махнал капачката на резервоара: това е добро място да излиза миризма на бензин :P провери си връзките към бензиновия филтър и към инжекцията. Някой път се случва да се сцепи маркуча между филтъра и инжекцията ;) Също така я качи на канал и провери да не би да има теч от резервоара.п.п. И моята миришеше от време на време , ама така и не открих от къде.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И като я качиш на канал виж отдушника на резервоара.Също така да ли е здрава тръбата ,която тръгва към капачката.

Публикувано изображение

14 е основната тръба на нея е заработена още една ,която влиза също в резервоара

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или си провери бензиновите пътища отдолу дали нямаш скъсан маркуч, както беше моя случай преди 4-5 месеца :P ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен до скоро така ми миришеше постоянно на пресен бензин.тдушника и всичко си беше ок,нямаше течове-докато не напълних резервоара.и о,чудо-протече.беше изгнил в горния си край,откъм купето и от там си миршеше и се изпаряваше.направих си нов и проблем изчезна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко изпробвахме и не можахме да го открием,някъде отпред идва миризмата.Ще продължим да ровим пък каквото излезе. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , ако намериш решение на въпроса пиши ,че и при мен мирише така на бензин от пред и не мога да го хвана от къде е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...