Jump to content
Madison

Хонда Цвик Спорт

Recommended Posts

Карам такова нещо и ми е много чудно, защо го наричат СПОРТ ( даже има червена емблема отпред и червен надпис SPORT ). Само оптичен тунинг ли е, или е пипано и нещо под капака ? Нищо не разбирам от Хонди, но ми е интерестно, аджеба, какво карам :huh:Ще се радвам ако има колеги от форума, които имат такова "нещо" да споделят.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите съболезнования за "нещото".Бартеросай го за някоя Калибра,ше дръпнеш много напред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах особено коментарите, както и да е. Харесвам си колата, с кеф си я карам. Пернишкото ферари го пробутвай нейде другаде :cool: аз комплекс за малка пиш** нямам. Темата ми е напълно сериозна - исках да разбера повече за модела.П.С. Изпуснал съм едно И във заглавието на темата. Моля за извиненя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с такова, но 1.6 витека. Имаш предна и задна броня, прагове, споилер на капака, джанти, волан, скоростен лост и километраж от тайп-ар. общо взето това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите имаха предвид ,че такъв модел Хонда не съществува - Хонда Сивик да :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече се заяждате за всичко :cool: Имаш разлики от твоята и от обикновенната , предполагам СИВИКА е и с кристалните стопове ...? До-като базовата си е с червени обикновенни. Имаш и добавки по-броните , които другата ги няма. Нещо , като ТАЙП С варянта , просто с името спорт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшни хора сте еййй квото го нападнахте човека . Той много ясно е написал "нищо не разбирам" аз пък съм на мнение че разбира щом си е купил такава кола . И че е допуснал грешка в писането на темата не е болка за умиране голяма работа може да няма много допир до компютри и за тва да е сгрешил . аиде малко по колегиално я караите . Та по темата да кажа колега не съм и аз много наясно точно с този модел но мисля че това спорт и червените емблеми са знак за спортна линия на колата както го водят независимо от мотора купето е спортно изпълнение . П.С. Нищо лично към колегите с по горните мнения . Но ако аз бях пуснал темата и всички ейтака се бяха опулили на мене просто нямаше повече да влезна в форума .ИМАЙТЕ МАЛКО РАЗБИРАНЕ !!!:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качи някоя снимка да я видим тая кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега от 7-генерация хонда наричат тип спорт моделите със спортна визия,прагове,липове,волан и някои дребниподобни неща.Тези коли ги има бензинови и дизелови,като са със средна мощност за модела.С две думи имаш понакипрен и спортен вид.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление колега наистина това е само оптичен тунинг, но поне си е оригинален за модела. И да по двигателя е пипано ама не от Хонда, ами от Исузу.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

качи някоя снимка да я видим тая кола

http://forums.hondabg.com/index.php?showto...st&p=236617 - ето го мойто Хондьо ;) Даже в момента съм спрял до един коега зад вход 2 на бизнес парка ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...