Jump to content
GoMi

имам един въпрос относно газова уредба на Accord 2.0 155hp

Recommended Posts

здравейте! значи скоро ще стана собственик на такъв автомобил !интересува ме дали има някой който да кара такъв с газова уредба на пропан бутан ?ако да каде е слагана?впечатления, разход и т.н. много ще съм благодарен ако някой сподели и се надявам темата да не се повтаря и да не се изтрие ! автомобила е Honda Accord 2.0 i Comfort 155 PS , euro 4 2006 година !благодаря предварително на всички !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За съжаление малко са собствениците на такъв автомобил във форума, да не кажа че май няма. Малко е вероятно да получиш информация на някой който вече има опит на такава кола с алтернативни горива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговора

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с глупости колега.Ще прецакаш хубавата колица!Аз никога не бих сложил газова на моя Акорд!Поздрави~!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де ще бъда честен !не съм мазохист но .... искам тази кола за ТАКСИМЕТРОВ АВТОМОБИЛ :huh: какво ще ми предложи колегата от пловдив?колата е намерена и е капарирана и вариантите са два или остава за целта която искам или се препродава !от русе съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, мога да ти предложа информация, която да те ориентира, само това. Преди около 10 дни, един колега от работата, си сложи газова в един сервиз. Каза, че е много доволен. Дал е 950лв. за всичко. Уредбата е 40л.( май че) , с някакъв автоматичен клапан, като загрее охладителната течност над 30 градуса се включва автоматично на гас и казва , че е по доволен дори как върви на гас. Има си гаранция от 2год. с включено безплатно обслужване при повреда и е страшно доволен. Ако беше от Пловдив щях да разузная къде се намира сервиза и да ти кажа, да отидеш и да видиш дали ще ти хареса. Но няма да стане, много си далече. И все пак ако мога да изразя мнение относно газта- хора криза е. Затова като си купим кола, колкото и да е хубава, е по добре да е на гас, а не да стои в гаража за експонат и да вървим пеша....... А, и колега Milefff, мазохист си.

Редактирано от Зизката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте! значи скоро ще стана собственик на такъв автомобил !интересува ме дали има някой който да кара такъв с газова уредба на пропан бутан ?ако да каде е слагана?впечатления, разход и т.н. много ще съм благодарен ако някой сподели и се надявам темата да не се повтаря и да не се изтрие ! автомобила е Honda Accord 2.0 i Comfort 155 PS , euro 4 2006 година !благодаря предварително на всички !

Слагаш едно "Ловато" пълна инжекция с италиански компютър и спи града.... Лично аз съм от Пловдив сложих си я "при ТАНЬО" по пъртя за Марково като хванеш.Ще ти легне към 1500 лева с труда и ще ти дигне разхода с литърче на 100 км.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да сложи ловато за 1500 лв при положение че една BSM (Бардолини, Кар Гас) ще си я сложи за 900 лв и ще му върши същата работа??Аз много сериозно се замислям вече да сложа на Прелюда щото бензина е 1,80 а газта е 70 ст. :cool:ПП: @mileff Много бих се радвал (а предполагам и други) да споделиш впечатления от колата след като й навъртиш 100 - 150 хиляди километра. Създава ли проблеми и т.н.? Малко ще бъдат новите Хонди, които бързо ще навъртят тези километри и ще ми е интересно тази кола как се представя като здравина и работа.

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм с монтиран в Германия газ. инжекцион на Тарталини и съм адкси доволен. Хич не се замисляй, слагай, но мисля, че най-евтино е и най-добре вървят със системите на ФОБОС ГАС( имат и страница някаде из нета) ! Да знаеш вдига с 1 литър на 100км., но пък аз лично вече съм забравил кога з апослендо заредих, даже от дизелов Акорд е по-тънко в момента, да се надяваме и в Бъдеще.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се занимавай с глупости ве човек.Газово на Акорд??Ама никак не звучи сериозно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига се занимавай с глупости ве човек.Газово на Акорд??Ама никак не звучи сериозно.

Смятам се за сериозен и отговорен и досега имам над 12 Акорда с ГИ поставени от мен, но щом казваш че "не звучи сериозно" явно имаш повече опит от мен?!Charlie

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в крайна сметка , сменихме марката на колата в последния момент защото годината която първо ни бяха казали не отговаряше към документите а на мене не ми харесват тези неща !беше 2003 а на мене ми трябва най малко 2004 от юни нататък ....и се метнах на една Еванда.... фул екстра 2005 ...страхотен автомобил порви впечатления!!но обещавам че ще се запиша и тук с един акорд най късно до догодина !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Evanda?Това европейският модел на Impala ли е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идея си нямам ! знам само че е голям като С класа и е страхотен автомобил !:)http://images.google.bg/images?hl=bg&c...sa=N&tab=wi виж малко снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...