Jump to content
SMO

Задна чистачка

Recommended Posts

сивик седан 5г 95г.здравейте,имам следното питаненякой дали се е замислял на седана дали има варянт да му се сложи задна чистачкапроблема е, че като вали и дори и с реутаните да карам през задното стъкло пак нищо не се вижда и от известно време се чуда дали може да се монтира нещо отзадза пръскалките лесна работа резевоарче в багажника, помпа и пръскалка на капака или на таванаобаче за чистачката не ми идва нищо на ум.на хетчовете гледам, че е на самото стъкло та си мисля варянт да се продубчи стъклото примерно или някое което да пасне де да знам...някой може ли да помогнеблагодаря

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

луд :P как ще дупчиш стъклото :P сложи я с рамото нагоре да стои смисъл не както обикновените ами я хвани някъде за тавана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

луд :unsure: как ще дупчиш стъклото :dry: сложи я с рамото нагоре да стои смисъл не както обикновените ами я хвани някъде за тавана

съмнявам се, че ако е хваната както казваш ще чисти само горната част на прозореца и пак нищо няма да се вижда,но май това е единствения варянт

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

просто по-дълго рамо с по-голямо перо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такава модификация съм виждал на Лада. Тавана беше пробит и там беше хваната машинката. Ако я засека ще ви я снимам . Ама определено е цигания .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

e определено няма да си продупча таванапросто искам да вижам по-добре какво става зад мен....ако измисля решение ще кача снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност има седани с фабрична задна чистачка, обаче са само за Японския пазар.

 

Публикувано изображение

EG9 JDM Honda Civic Ferio SiR. EG9s can be differentiated from other Civic Ferios by the existence of a wiper at the rear screen. Also, an EG9 in original trim will have the 'SiR' sticker at bottom right.

 

Задната чистчака и на мен понякога ми липсва, ама не е болка за умиране. Поне е само дъждовната вода отзад и не пръска кал от гумите като на хеч или комби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето така изглежда малко по отблизо

Публикувано изображение

 

аз лично не бих си сложил такава чистачка но .... всеки си има мнение :)

 

Успех на колегата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това ме интересуваше...значи става сега остава да го довърша...мерси за отговорите...относно до това колко е красиво или не...не съм достатъчно стар шофьор че да карам без да виждам пък и една чистачка няма да загрози количката чак толкова :fun:10х отново на всичкои весели празнични дни!

Редактирано от SMO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а малко помощ от къде мога да намеря такова стъкло ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...