Jump to content
predatov

Акорд купе Cd7

Recommended Posts

Тази тема я пускам, защото си изпатих с нещо и искам да го раскажа за да се има в предвит следния проблем и да не се подминава с лека ръка, както аз го подминах и си изпатих.Та става на въпрос за следното карам акорда от полувин година и кат го купих смених консумативи и квот друго трябваше, и си я карам обаче взех да забелязвам, че кат я форсирам от втора на трета някой път неще да захапе и си викам сигор, аз не мога да и свикна та за това става така. Докато един ден просто пак се получи същия проблем с втора към трета тя влезна, ама доста болезнено и карам и стигам пред нас и викам да паркирам и кво няма задна просто лоста стига до там където е мястото на задната и до там, нито ход към улейчето, нито нищо и кво да правя. Звънкам на мойто приятелче и викам така и така той дойде погледна я и вика идвай в сервиза ще и отворим капака на скоростната кутия и ще видим. Отваряме и гледаме капачето всичко отгоре си е добре, но забелязваме, че нещо маслото е много малко и решаваме, че евентоално ще я сваляме цялата няма кво друго да направим.И затворихме капачето и като даде на пред и реши докато беше в инерция да вкара задна и о чудо тя влезна, но кат спря неще да излезне и пак инерция и излезна. И днес преди полувин час сменихме маслото оказа се че имала много малко масло и по засъхнала. И след толкова много писаници та извода е пичове сменяйте си маслото на скоростната кутия кат си земете втора ръка автомобил. Просто забравете сервизна книжка, забравете педантния германец, че за всичко се е погрижил изръсете се с 40 кинта ама да ви е спокойно, че квото е трябвало сте го свършили.Мисля си че моята случка ще ви е от полза за да не изпадате в лоши и скъпо струващи ситоации :blush:

Редактирано от predatov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТВА ми е трета хонда винаги си купувам 1.8 MTF (d серия) и сменям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...